داستین Byfuglien یک عامل آزاد است. باید کناکز سعی کنید به او را امضا?


به ما بگویید چه شما فکر می کنم…

داستین Byfuglien رایگان است. NHL اعلام کرد صبح روز جمعه که زبر و خشن defenceman و Winnipeg Jets آمده اند به شرایط متقابل فسخ قرارداد خود را پس از حل و فصل شکایت ثبت شده توسط defenceman برابر تیم NHL که تا به حال او را به حالت تعلیق در سپتامبر گذشته به دلیل عدم گزارش به اردوگاه های آموزشی.

این 6-5, 260 پوند است. جانور نشده در یک سال به دلیل جدی مچ پا مشکل است. او ممکن است دوباره بازی.

اما اگر او می تواند حتی اگر او را 35 كه او را جلب علاقه از تیم های دیگر.

او فصل گذشته 2018-19 او محدود به 42 بازی به دلیل مچ پا خود را و او هنوز موفق به ارسال 31 امتیاز در حالی که یک مثبت-در اختیار داشتن بازیکن.

به دلیل سن و امضای او خواهد بود dicey گزاره. قرارداد بازیکنان 35 ساله و مسن تر اساسا نمی تواند به خاک سپرده شود یا در اهل و یا در دراز مدت مجروح لیست ذخیره. Buyouts از قرارداد خود را نیز نمی ارائه هر گونه کلاه امداد.

این همه بدان معنی است که بازیکنان در این سن نشانه کوتاه مدت می پردازد.

ونکوور کناکز البته در بلندی کلاه متصل شوند. اعتقاد بر این است که به دلیل آن است که تقریبا در برخی از coronavirus بیماری همه گیر در حال رفتن به منجر به کاهش در هاکی مربوط به درآمد آن را سرکوب رشد حقوق و دستمزد درپوش آن را به احتمال زیاد به صاف باقی می ماند بسیار بعید است که در واقع پایین تر از فصل گذشته است — وجود دارد فرصت خوبی است که تیم ها داده خواهد شد یک زمان خریداری پنجره.

اگر خریداری مجاز در خارج از فصل آن را به سادگی آشکار کناکز خواهد با استفاده از یکی تقریبا قطعا در Loui Eriksson که تقریبا unmovable $6 میلیون کلاه ضربه خواهد شد و در غیر این صورت معنی کناکز نمی قادر خواهد بود برای حفظ همه در انتظار رایگان عوامل آنها می خواهم به نگه دارید.

اما اگر Byfuglien شد یک گزینه ممکن است که تغییر تفکر خود را? او یک راست شات defenceman, منطقه ای چالش برای Canucks داده Chris Tanev و تروی Stecher هر دو در انتظار رایگان عوامل است.


MAY 02, 2009: Roberto سیدنی و داستین Byfuglien پایان درهم در چین در طول دوره دوم NHL حذفی عمل است.

جری Kahrmann / PNG

سابق جت بود که یک خار در Canucks’ حذفی طرف بیش از یک دهه پیش زمانی که او با Chicago Blackhawks به احتمال زیاد فرمان حقوق و دستمزد مناسب, بنابراین شما قطعا قادر نخواهد بود برای حفظ هر دو Tanev و Stecher و همچنین او را ثبت نام.

و این است که بدون ذکر واقعیت یعقوب Markstrom و جیک Virtanen هر دو نیاز به قرارداد جدید است. هر دو پس از برد هر چند با تغییر رایگان آژانس در بازار, شما تعجب می کنم مورد چقدر قدرت چانه زنی Markstrom در حال حاضر است. Virtanen می توانید انتخاب کردن برای حقوق و دستمزد داوری و با توجه به تولید خود در این فصل را به احتمال زیاد او به کسب یک افزایش که در راه است.

آن را پیچیده است. دور از مستقیم به جلو.

اما با توجه به همه این را شما نگاه کنید به ثبت نام به با نام مستعار Buffy?

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>