در اوایل صبح مینه سوتا فروغ همسایه گسترش زنگ

“من شنیده ام سر و صدا در دیوار و یک بوی عجیب و غریب و دود در آپارتمان” گفت: Woodard, که با این نسخهها کار در آریزونا ماشین آلات و زندگی به طور مستقیم در بالا Raaper است Eatery و آل. “من بیدار شد هم اتاقی من و گفت: 911 تماس بگیرید.'”

هم اتاقی او مایک Chezem گفت که او مرده بود در خواب.

“من از تخت پرید حق دور” او گفت:. “من گفت:” واقعا؟’ او گفت: بله. بنابراین من به نام 911.”

دارد, تلاش برای پیگیری کردن منبع از دود آن گفت: به نظر می رسید که از یک قفل ابزار گنجه خارج از آپارتمان خود را. او در زمان یک چکش به deadbolt و شکست را به آن را در حالی که Chezem به نام برای کمک به.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دارد گفت: او را دیدم برخی از شعله های آتش در داخل گنجه و ریخته کاسه آب روی آنها را تا زمانی که در حال رشد ابر دود او را به عقب راند.

حدود دو دوجین از مردم زندگی می کردند در بالای کسب و کار در آن بخش از برادوی است. به عنوان دود و همسایگان در هر یک از دیگر درهای آتش نشانان و افسران پلیس با عجله به تخلیه ساکنان و حیوانات خانگی خود را. حیرت زده ساکنان فرار با آنچه آنها پوشیده بودند به تاریکی انجماد صبح, پشت, ماشین, کلید, تلفن همراه, عینک و در یک مورد یک جفت دندان های مصنوعی.

Woodard برداشت یک صف پیراهن فلانل قبل از رفتن اما Chezem چپ تنها در پایین پیژامه بدون جوراب.

آنها پیوست همسایگان خود در اسکندریه آتش هال صبح روز سه شنبه برخی از قطره قطره نشسته اند در پتو در حالی که آنها نشسته در جدول در انتظار به صحبت می کنند به صلیب سرخ در افغانستان ، اواسط صبح Chezem sported نارنجی جوراب.

“زندان جوراب,” او گفت:. او همچنین عینک اهدا خاکستری تی شرت.

دارد گفت که او از دست رفته “هزاران نفر” از دلار از اموال از جمله جمع آوری سکه و مجموعه ای از کنسرت, پیراهن از تمام کنسرت های او شده است می خواهم به مانند آلیس کوپر, Judas Priest و عقاب.

“در حال حاضر تمام من را ترک کرده اند, خاطرات,” او گفت:.

یکی از همسایگان خود کارلوس لوپز که زندگی بالا Raaper را در شماره 4 به مدت سه سال به توصیف یک دلخراش فرار از آتش.

نور جای خواب او بیدار به صدای کسی که در حال اجرا در راهرو و بوی چیزی در حال سوختن است. او بیدار شد و آنها انداخت در برخی از لباس.

در آن زمان او سعی به باز کردن درب آپارتمان خود را به دستگیره در بود و در حال حاضر ، او آن را باز کرد اما به هر حال نمی تواند یک مسیر برای خروج از ساختمان.

“این داغ رفتن به سمت چپ داغ رفتن به سمت راست” او گفت:. “دود بود بسیار تاریک است.”

پشت در آپارتمان را باز کرد یک پنجره برای هوای تازه و دیدم چراغ قوه درخشان در تاریکی.

“ما فریاد زد برای کمک به او گفت:” اما به نظر می رسید که هر کس برگزار چراغ قوه بود مشکل از محل صدای خود را. لوپز و دوست دختر خود را و سپس برداشت خود را از تلفن های همراه و روشن چراغ قوه را تابع هدایت امدادگران خود را به پنجره. آتش زد و یک نردبان خود را به پنجره و جفت قادر به صعود از نردبان تنهاست.

“ما همه چیز را از دست” او گفت:. “فقط آنچه که ما در آن است.”

جانسون دیگر کسی بیدار می شد هنگامی که آتش آغاز شده بود قرار داده و او را مک دونالد یکنواخت و آماده برای رفتن به محل کار هنگامی که او متوجه ابهام در آپارتمان او و او 9 ماهه گربه محموله اقدام کمی مسخره. آن را در مورد 4:45 a. m., او گفت:.

او فکر کرد شاید یک خروجی توسط این تخت بود ، زمانی که او متوجه شد آن را بسیار جدی تر زد کنار و گفت: “من زد و زد” تا زمانی که همسایه اش groggily به درب آمد.

“سپس من به دیگران بالاتر Little Darlings,” او گفت:, اما هیچ پاسخ وجود دارد.

جانسون رفت و برگشت به آپارتمان او برای گرفتن محموله و سپس تلاش برای دیدن در تاریکی دودی پله (24 مورد وجود دارد, مراحل, او گفت:,), به عنوان او رفت و برای باز کردن درب برای آتش نشانان است.

آنها در حال حاضر وجود دارد این زمان او به طبقه پایین. او به آنها گفت که او چه می دانست که در مورد کسی که در طبقه بالا زندگی می کردند و سپس در آنجا ماند و در خارج به عنوان آتش نشان نمی خواست او را از رفتن به آپارتمان او.

یک آتش نشان او قرض داده تلفن خود را به طوری که او می تواند تماس های مک دونالد به آنها بگویید که چه اتفاقی افتاده است.

“دوستان من همه آمد در حال اجرا برای کمک به,” او گفت:. “ما در یک جامعه است. همه آنها در آغوش من است.”

جانسون نمی تواند به یاد بیاورید دود زنگ که او فکر عجیب و غریب بود پس او زنگ دود آنقدر حساس است که حتی یک سوخته تکه نان تست را تنظیم و آن را خاموش.

وجود دارد هیچ گزارش صدمات و صلیب سرخ ارائه شد اسکان موقت برای کسانی که خانه های خود را به عنوان به خوبی به عنوان پتو و لوازم آرایش گفت: Cyrese Kragenbring منطقه ای افسر وظیفه برای این فاجعه واکنش سازمان است.

چندین آواره ساکنان گفت: آنها نمی دانند که در آن آنها به زندگی طولانی مدت است. یکی ابراز تمایل برای حمام. اما پس از آن او به یاد او تا به حال هیچ لباس تمیز برای تغییر به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>