پایان ندارد تا مثل این: یک زن و شوهر می شود که خارج از بدهی با هم باقی می ماند با هم — یا حداقل با قرار دادن مقدار زیادی فشار کمتر ارتباط است. iStockphoto / گتی ایماژ

او ممکن است آماده به پاپ سوال اما این است که او آماده است برای مقابله با بدهی های خود را هنگامی که شما یک زن و شوهر ؟

س: دوست پسر من و من شده اند با هم برای نزدیک به شش سال است. ما اگر در یکی از سال اول دانشگاه و کلاس ها و به پایان رسید تا فارغ التحصیلی با هم. ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد آینده ما به طور جدی تر و من فکر می کنم او در حال برنامه ریزی برای پیشنهاد به زودی; اما من نگران هستم در مورد چه مقدار بدهی او است. ما هر دو باید وام های دانشجویی, اما او خریداری یک ماشین جدید هنگامی که او به کار جدید خود را, و من می دانم که او سه یا چهار کارت های اعتباری است که او مدیون بیش از حد. من مطمئن هستم که چقدر او مدیون در کل اما من می دانم که او دوست دارد به افراط احتمالا بیشتر از او باید. من واقعا می خواهم به می گویند: “بله!” زمانی که او میآید این سوال پس چه می تواند ما را در مورد او بدهی ؟ ~برندا

یک: شروع یک زندگی مشترک با بدهی چیزی است که بسیاری از زوج های موفق را در نظر بگیرید. این فوق العاده است که شما در حال فکر کردن در مورد این جلوتر از زمان, چرا که حتی اگر بدهی های خود را ندارد از نظر قانونی با هر حلقه اگر او را زین با بدهی های آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود را با هم. از پرداخت برای یک عروسی به مدیریت صورت حساب و روز به روز هزینه های برنامه ریزی تعطیلات خرید یک خانه و یا چگونه می توانیم در نظر گرفتن مرخصی زایمان — پول و بدهی های خاص است که یک موضوع برای بسیاری از زوج ها را به بحث در مورد.

قبل از اینکه بدانند بهترین راه برای مقابله با بدهی های خود را, را کنار بگذارند زمان که در آن هر دو شما نیست با عجله و یا تاکید کرد و شروع به صحبت کردن در مورد چگونه شما تصور زندگی مالی شما را با هم. چیزهایی که در نظر بگیرید عبارتند از: چگونه می شود صورت حساب پرداخت می شود? چه کسی مسئول پیگیری این بودجه خانوار? آنچه کار را انجام بدهی هر یک از شما دارند و چگونه هر یک از شما در حال حاضر مدیریت تعهدات خود را پس انداز و اهداف ؟ شما ممکن است همچنین می خواهم به بحث در مورد آنچه شما طرح احتمالی خواهد بود اگر یکی از شما به درآمد کاهش می یابد که می تواند اتفاق می افتد برای هر تعداد از دلایل. آن را آسان و به آرامی پیش بروید. هر دو از شما در حال حاضر باید یک سیستم برای مدیریت پول خود را برای خودتان بنابراین در آینده با یک راه برای انجام آن را هم داشته باشد آن دردهای در حال رشد.

هدف از صحبت کردن در مورد یک طرح احتمالی برای زمانی که شما در صورت کاهش درآمد برای باز کردن درب به بحث در مورد پرداخت بدهی های ثابت و تعهدات است که در ادامه بدون در نظر گرفتن چه اتفاقی می افتد به درآمد خود را. این مهم است که هر دو از شما در حال باز و صادقانه با یکدیگر و با هم کار کنند حتی اگر در حال حاضر یکی از شما بیشتر است به پرداخت بیش از دیگر.

چگونه به صحبت کردن با همسر خود در مورد پول

در علاوه بر این به یک بودجه واقع بینانه است که حساب برای تمام پرداخت های خود را در اینجا سه چیز به شما کمک کند کمپرسی بدهی سریعتر و نه اجازه دهید آن را در راه خود را به آینده:

ترس از بودن همان

هنگامی که شما در تنظیم یک هدف برای گرفتن خارج از بدهی هر کسی که تلاش می کند به جلو و شما را از هدف خود را ممکن است خود را متناسب نیست زندگی با صرفه — و این خوب است. به خودتان اجازه به فاصله خود را از کسانی که برای زندگی انتخاب با بدهی. شکستن تمیز اگر شما به خودتان محافظت از خود را گران راه به دلیل شما نباید نیاز به ترس از متفاوت بودن; در همین حال بسیار ترسناک تر چشم انداز.

فکر می کنم از این راه است. شما مانند آنها در حال حاضر به طوری که شما نمی خواهد که به مانند آنها زندگی می کنند بعد. در 20 یا 30 سال آنها هنوز هم می شود یک برده به وام مسکن, وام خودرو, وام و کارت های اعتباری پرداخت در حالی که شما در حال لذت بردن از آزادی مالی است. اطراف خود را با افراد همفکر به آن را آسان تر برای کار به سمت اهداف خود است.

وجود دارد بدهی خوب است و زندگی بدهی رایگان واقع بینانه است ؟

صیقلی کردن اینترنت برای پیدا کردن بهترین راهنمایی برای شما

اینترنت دارای گنجینه ای از ایده ها وقتی که می آید به پیدا کردن راهنمایی برای گرفتن خارج از بدهی سریع. وجود دارد در تمام وب سایت های اختصاص داده شده به صرفه جویی در پول راهنمایی برای تمام هزینه های روزمره خود را همراه با سایت های خلاق راه برای کسب درآمد اضافی (اجتناب از هر چیزی که برای تلفن های موبایل بیش از حد خوب درست باشد).

وجود خواهد داشت بارهای از راهنمایی و ترفندها است که برای شما کار خواهد کرد اگر شما به آنها صادقانه شات. پیوستن به نیروهای با شریک زندگی خود را و می آیند تا با یک برنامه ریزی که برای راهنمایی به اجرای حق دور است که شما صرفه جویی برای بعد که راهنمایی شما دوست دارید و می خواهید به آویزان بر روی الهام بخش است. پس از آن انجام آنچه در آن طول می کشد تا پرداخت خود را برای اولین بار $500. دیدن موفقیت شما را تشویق به نگه داشتن کار سخت برای پرداخت بعدی $500. قبل از اینکه شما می دانید آن را خواهید پرداخت چند هزار دلار و به خوبی در راه خود را برای پاک کردن تمام بدهی های خود را.

برخی از موثر ترین نکات در اطراف عبارتند از:

با گلوله برف زدن یا بهمن — آنها هر دو بدهی بزرگ-استراتژی های کاهش, بنابراین یکی را انتخاب کنید و اجازه دهید نتیجه نهایی آغاز خواهد شد.

توقف خرید کفش و لباس جدید مگر اینکه آنها کاملا ضروری است. شما به احتمال زیاد در حال حاضر به اندازه کافی لباس تا مغازه در گنجه خود را و یا تجارت با دوستان و یا خواهر و برادر. اگر شما واقعا نیاز به مغازه برای خرید فقط زمانی که یک آیتم است که حداقل 50 درصد و یا یک معامله خوب در محموله و یا دست دوم فروشگاه. در اینجا 24 راهنمایی های بیشتر به صرف کمتر در لباس.

خوردن تنها برای موارد خاص. غذا خوردن گرفتن قهوه و یا چای و یا چیدن از هیچ بخشی در یک برنامه زمانی که شما می خواهید برای دریافت از بدهی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

دور ماندن از مراکز مورد علاقه فروشگاه ها و تجار آنلاین و وب سایت های با پیدا کردن چیز دیگری را انجام دهد. جلوگیری از هزینه های مطالب تصادفی — فقط متوقف شود. میزان بدهی ما به دندانه دار کردن تا با صرف aimlessly و بدون قصد مهم است. نگاهی به کارت های اعتباری و حساب بانکی اظهارات اگر شما فکر می کنم شما سیستم ایمنی بدن به این رنج. “باید اعتبار صرف خواهد شد” است نه شعار به زندگی می کنند زمانی که شما می خواهید به خارج شدن از بدهی.

چگونه به خلاص شدن از کارت های اعتباری خود را (به طور موقت) و هر گونه دسترسی آسان به وام و اعتبار (به عنوان مثال زیادی اضافه برداشت محدود و یا خط اعتباری متصل به کارت بدهی خود را). شما نمی مجبور به انصراف از هر چیزی فقط مطمئن شوید که شما نمی توانید از آنها استفاده کنید. اگر شما جدی در مورد بدهی شما باید برای جلوگیری از ایجاد بدهی یک بخش طبیعی از زندگی خود را.

بررسی تمام خانواده خود صورتحساب و خدمات (به عنوان مثال آبی/برق/گاز و تلفن همراه کابل/اینترنت/تلفن, بانکداری, پخش آنلاين, آنلاین, اشتراک, بیمه, عضویت, ذخیره سازی, و غیره.) به ببینید که در آن شما می توانید ذخیره کنید. یک ماه و دو ماه و تماس هر یک با یک چشم به صرفه جویی حداقل 10 دلار در ماه یا بیشتر (آن اضافه خواهد شد!). یک فرصت خوب وجود دارد شما حتی پرداخت برای خدمات شما لازم نیست به طور کامل استفاده کنند بنابراین به سادگی پوسته پوسته شدن پشت یک طرح یا خدمات بسته به آنچه که شما در واقع استفاده از, شما ممکن است صرفه جویی و بدون نیاز به سازش در همه.

جلوگیری از افراط و

مالی افراط و سختی جایی برای زندگی و برای اکثر افراد بهترین اجتناب شود. بودجه خود را — می توان آن را وسوسه انگیز به تخلیه هر یدکی درصد پایین در بدهی های خود را, اما شما نیاز به صرفه جویی در زمانی که پرداخت بدهی پایین و شدت تعادل در بودجه خود را اگر شما می خواهید به چوب به طرح های خود را به اندازه کافی بلند برای تحقق بخشیدن به موفقیت است. شما همچنین نیاز به یک کمی پول خرج کردن برای سرگرمی, تفریح و سرگرم کننده است. به خودتان برخی از گناه-نقدی رایگان است که در واقع یکی از بهترین استراتژی برای کمک به خودتان چوب به بودجه خود و اهداف خود را.

چگونه به صرفه جویی تا 70 دلار در یک هفته

یکی دیگر از وسوسه شدید برای جلوگیری از سقوط برای یک تیتر جنجالی در مورد چه کسی پرداخت می شود $82,000 از بدهی برای مثال در یک نامعقول دوره کوتاه از زمان و فکر هر کسی می تواند انجام همان. زندگی در یک ماشین برای صرفه جویی در اجاره اجتناب از تمام درگیری های اجتماعی که در آن یک هدیه و یا هزینه های هنجار است رفت و آمد برای ساعت برای جلوگیری از داشتن یک وسیله نقلیه جستجوی غذا برای مواد غذایی و یا دامپستر غواصی برای لباس ها و اقلام برای رفع و تلنگر می زنند ما به دقت فکر می کنم در مورد نیازهای ما در مقابل می خواهد. آن نیز ممکن است باعث شود ما را به فکر می کنم که راهنمایی های اضافی ما می توانید به تخلیه بدهی ما یک کمی سریع تر است. برای برخی از آنها شجاع حرکت می کند و تصمیم جدی پرداخت; با این حال, بسیاری از ما هنگامی که ما را الهام بخش در پشت داستان خود را و به ما بدهی های خود را بازپرداخت استراتژی افزایش می دهد.

خط پایین در آزادسازی بدهی های خود را و تبدیل شدن به بدهی رایگان

زمان منتقل خواهد شد که آیا شما پرداخت بدهی های خود را یا نه و اگر در آن زمان سال به بدهی های آن زمان را به عقب بر گردیم از بدهی دوباره. کار کردن با همسر و یا شریک شدن را از طریق ضربه و کبودی آسان تر و شما را به کسی که در گوشه ای خود را برای کمک به شما در مسیر باقی بماند تا زمانی که متفاوت بودن به نظر نمی رسد ارزش آن. شکوه تا پرداخت حتی با مقادیر بسیار کوچک کمک خواهد کرد که شما برای شروع و ذهن خود را و مالی بر روی یک بازی در حال تغییر مسیر است.

مربوط به خواندن:

13 صرفه جویی در پول کلاهبرداری به پرداخت بدهی به سرعت

چگونه به خارج شدن از بدهی هنگامی که شما اعتبار بد

چه زمانی که اهداف مالی خود را احساس غیر واقعی

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im