Dumba را OT هدف حمل وحشی گذشته Blackhawks

این defenseman در زمان عبور از تشک Zuccarello, skated نزدیک و ظهور جن و در گذشته دروازه بان کوری کرافورد. شیکاگو Jonathan Toews آمار میره دو در یک با پاتریک کین پیش از آن در جلسه فوق العاده.

Dumba که همچنین کمک کمک, به ثمر رساند و برای اولین بار در 34 بازی — اولین هدف خود در خانه در این فصل و فقط چهارم خود را به طور کلی.

وحشی کوین Fiala گلدانی دو گل خود را در مجموع برابر شیکاگو به چهار تیم دو جلسه و مینه سوتا دروازه بان الکس Stalock متوقف 27 عکس.

Defensemen آدم Boqvist و Olli Maatta شمارش دانکن کیت تولید خود را 499th حرفه ای کمک کند و کرافورد ساخته شده 31 موجب صرفه جویی برای Blackhawks که از دست رفته فقط برای دومین بار در 10 جاده بازی ها (8-1-1).

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مینه سوتا تساوی آن فصل سری با بازدید کنندگان در 1-1. این Blackhawks برنده 5-3 در شیکاگو در دسامبر. 15 پشت کین ششم حرفه ای hat trick.

در دوره اول پنج شنبه, وحشی تحت سلطه سرعت بازی تست کرافورد با باز نه عکس در 12:38 قبل از Blackhawks در نهایت قرار دادن یک شات در هدف.

با دو بخش مرکزی رقبای اسکیت چهار در چهار Stalock رفت سر برای اولین بار برای صرفه جویی در زمان و زانو به سر از یک سخت-شارژ Toews. دروازه بان ماند بر روی یخ برای چند دقیقه باقی ماند اما در این بازی است.

مینه سوتا را از طریق شکست در دوره دوم پشت یک جفت از اهداف از Fiala که پیدا کرده بود و شبکه خود را در هشت بازی قبلی.

در اوایل قاب سوئیس جناح چپ به سرقت برده و جن در طول نیم تخته در حمله منطقه و arced راه خود را به بالا حافظه. با لوقا Kunin غربالگری کرافورد Fiala wristed در یک شات است که ضرب و شتم Blackhawks’ backstop در دستکش طرف در 3:53.

در حالی که در قدرت بازی Fiala تبحر در یک عجله و اخراج خانه دوم خود نشانگر و 11th این فصل دوباره ضرب و شتم کرافورد دستکش طرف برای 2-0 سرب در 15:08.

شیکاگو کاهش سرب در نصف زمانی که Boqvist شناور در یک شات است که ضربه زدن به ریسمان برای defenseman سوم هدف در 6:23 سوم.

Maatta آن را با یک بد-زاویه شمارش چهارم در 16:50 به نیروی کاری ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>