اردک’ تروی تری ارسال شده به سان دیگو مرغان منجر به تعقیب و گریز برای اهل حذفی اسکله

آناهایم — جناح راست Troy تری تا به حال یک هدف و شش پاس گل در 14 بازی گذشته خود نشان دادن اعتماد به نفس بیشتر و بیشتر پرخاشگری با جن در چوب خود را از او به یاد می آورد از سن دیگو مرغان از اهل ماه گذشته. آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن او در اردک’ فهرست ،

اردک reassigned او را به مرغان با برخی از مستقیم راهپیمایی سفارشات: تاثیر. آن می تواند به عنوان یک تنزل برای تری که تا به حال چهار گل و 11 پاس گل در 47 بازی به طور کلی در این فصل با اردک. اما آن را نیز یک فرصت برای او به رشد را به یک جدید و مطلب مهمی است.

“زمانی که او برای ما بازی کردن وجود دارد در سال گذشته او فقط یک همدست” اردک مربی تیم دالاس Eakins گفت. “او کار خود را اما او همدست است. در حال حاضر آنچه که ما می خواهم تروی را به مرد به درایو این برنامه را در یک نقش رهبری برای حفظ این تیم در حال رفتن در مسیر درست است.

“آنها بوده ام در یک جهنم از یک اجرا به تازگی. صف خود را در حال رفتن به نگاه بهتر و بهتر. آن را یک گام بیشتر در حال حاضر. که تیم رفت و به کنفرانس نهایی (فصل گذشته). اجازه دهید آن را تمام راه را و دریافت که فرهنگ از برنده شدن وجود دارد چرا که قطعا آن را مالش.”

این مرغان شد و در جایگاه چهارم در AHL را در اقیانوس آرام, بخش, برگزاری یک نقطه منجر انتاریو سلطنت در یک نبرد برای فینال حذفی نقطه در شروع بازی در اطراف لیگ شنبه. سن دیگو بود 7-1-2 در گذشته خود 10 بازی بز گذشته سلطنت بودند که 7-2-1 در گذشته خود 10.

تری بود کنار یک پا شکسته در فصل گذشته و نمی توانستم بازی با مرغان در طول اجرا خود را به این کنفرانس نهایی از کلدر جام حذفی. Eakins, اردک, مدیر کل باب موری و مرغان’ مدیران و کارکنان مربیگری باور دیگر تمدید حذفی اجرا ممکن است.

آنها همچنین بر این باورند این مهم به اردک’ چرخش و تری ادامه رشد.

“او بازی بسیار بهتر از دیر شده اما هنوز هم که تولید وجود ندارد برای او” Eakins گفت. “چیزی که ما متمرکز شده و در آن رئیس من (موری) عالی بوده است به عنوان ما همچنان به انتقال این سازمان به برنده شدن به شروع بشه.”

Eakins گفت: Gulls’ حذفی اجرا “پرداخت سود سهام بزرگ برای برخی از بچه های ما.”

اضافی معاملات

اردک نیز reassigned defenseman برندان Guhle به سن دیگو. Guhle نیز مجروح شد در بهار گذشته و نمی تواند پیوستن به مرغان در طول برگشتی. او دو گل و چهار پاس گل در 25 بازی به طور کلی با اردک در این فصل است.

علاوه بر این اردک reassigned و سپس به یاد می آورد جناح چپ Max جونز جناح راست Kiefer شروود مرکز سام جراحی و تازه به دست آورد و defenseman مسیحی Djoos به مرغان در کاغذ معاملات است که آنها را قادر به واجد شرایط برای بازی در اهل برگشتی.

Djoos یکی از شش بازیکن را به دست آورد در معاملات ساخته شده قبل از روز دوشنبه مهلت تجارت.

اردک ارسال از جناح راست دانیل Sprong به واشنگتن پایتخت به Djoos. دو نفر دیگر مرکز Kyle Criscuolo (به دست آورد از Philadelphia Flyers برای درک گرنت) و defenseman Joel پرسون (معامله از Edmonton Oilers برای آنگوس ردموند) نیز گرفتند مرغان.

سن دیگو آغاز می شود هفت بازی سفر روز شنبه در توسان.

BACKES به روز رسانی

مرکز David Backes skated با هم تیمی های جدید خود را برای اولین بار از او به دست آورد و روز جمعه همراه با یک دور اول پیش نویس انتخاب کنید و یک چشم انداز از بوستون برونز در مقابل جناح راست Ondrej Kase. هیچ جدول زمانی برای Backes به اردک اولین, اگر چه.

Backes نشده از Jan. 9 و او در برونز’ برنامه ریزی برای بقیه فصل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>