اردک مدیر کل باب موری عبور کردن دیگر مورد قابل توجهی در تابستان to-do list شنبه, زمانی که او و جناح چپ پسرم, میلان توافق جدید دو سال $3.4 میلیون قرارداد با توجه به وب سایت کانادایی sportsnet.ca.

میلان یکی از دو انتظار محدود رایگان عوامل موری امید به دوباره ثبت نام پس از سراسیمگی از فعالیت های می و ژوئن; defenseman یعقوب لارسون بود دیگر. علاوه بر این goaltender رایان میلر و defensemen مایکل دل Zotto و مت اروین واجد شرایط برای تبدیل شدن به محدودیت نمایندگی رایگان.

این نامشخص است که آیا موری را دوباره ثبت دلم Zotto و/یا اروین دو بازیکنان کهنه که نیست به احتمال زیاد بخشی از بازسازی اردک’ برنامه های بلند مدت. میلر است که یک داستان متفاوت در خدمت به عنوان یک پشتیبان و مربی به شماره 1 دروازه بان جان گیبسون دو زمان همه ستاره برای سه فصل گذشته.

میلر شد 40 در جولای 17, نشده متعهد به ادامه Hall of Fame-کالیبر حرفه ای. او 387 پیروزی در 17 فصل به فصل در NHL ترین توسط یک آمریکایی متولد دروازه بان در لیگ تاریخ است. او 29-19-12 در 71 حضور بیش از سه فصل با اردک.

میلان, 24, تا به حال دو گل و سه پاس گل در نه بازی با اردک پس از Feb. 24 تجارت از Columbus Blue Jackets. او همچنین تا به حال پنج گل و 13 پاس گل در 46 بازی با کت آبی قبل از اردک به دست آورد و او را در ازای به جلو Devin ساحل.

اردک طمع مرتب کردن بر اساس سرعت و توهین آمیز خلاقیت میلان نمایش داده شده در زمان خود را در طول 125-بازی NHL حرفه ای بیش از پنج فصل است. او یک حرفه ای-بالا 14 گل در 55 بازی در 2017-18 با کت آبی و حرفه ای-بهترین 23 امتیاز در 55 بازی با کلمبوس در 2019-20.

در علاوه بر این به امضای ترور Zegras اردک’ top پیش نویس انتخاب در سال گذشته به سه سال و ورود به سطح قرارداد موری را امضا جناح راست Troy تری (سه سال) و defensemen برندان Guhle (دو سال) و Kodie Curran (دو سال) به چند فصل قرارداد پس از این فصل به پایان رسید و در ماه مارس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de