• Buffalo Sabres defenseman کالین میلر (33) و Anaheim Ducks به جلو Troy تری (61) برخورد در طول دوره دوم NHL هاکی بازی یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Buffalo Sabres دروازه بان جوناس جوهانسون (34) است غربالگری Anaheim Ducks بازیکن در طول دوره دوم NHL هاکی بازی یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Buffalo Sabres defenseman Rasmus Dahlin (26) اسکیت در طول دوره دوم NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks, یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Buffalo Sabres دروازه بان جوناس جوهانسون (34) باعث صرفه جویی در طول دوره دوم NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks, یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Anaheim Ducks به جلو یاکوب Silfverberg (33) جشن هدف خود را در طول اولین دوره NHL هاکی بازی برابر Buffalo Sabres, یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Anaheim Ducks به جلو Ryan Getzlaf (15) اسکیت در اولین دوره NHL هاکی بازی برابر Buffalo Sabres, یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Anaheim Ducks دروازه بان رایان میلر باعث می شود یک پد-صرفه جویی در اولین دوره NHL بازی برابر Buffalo Sabres, یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Buffalo Sabres به جلو جف اسکینر (53) و Anaheim Ducks defenseman Korbinian Holzer (5) نبرد برای جن در اولین دوره NHL هاکی بازی یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Buffalo Sabres به جلو Johan Laesson (22) و Anaheim Ducks defenseman Brandan Guhle (2) نبرد برای موقعیت در طول دوره اول NHL هاکی بازی یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Buffalo Sabres به جلو Johan لارسون (22) و Anaheim Ducks به جلو Devin ساحل (29) تعقیب جن در اولین دوره NHL هاکی بازی یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

 • Anaheim Ducks دروازه بان جان گیبسون (36) می پوشد یک ماسک پرداخت ادای احترام به اواخر لس آنجلس لیکرز بازیکن کوبه برایانت قبل از NHL هاکی بازی برابر Buffalo Sabres, یکشنبه, فوریه. 9, 2020, در بوفالو, n. y. (AP Photo/Jeffrey T. بارنز)

بوفالو n. y. — اردک به ثمر رساند سه بار در شش عکس در بازی اول 12 دقیقه و سپس صرف بقیه عمر خود را بعد از ظهر در تلاش برای حفظ نهایی 3-2 پیروزی برای goaltender رایان میلر در بازگشت خود به بوفالو برای یک برنامه یاجشن بعدازظهر یکشنبه در KeyBank مرکز.

آن را تقریبا به نگاه بیش از حد آسان برای اردک به عنوان یاکوب Silfverberg رایان Getzlaf و نیک Ritchie به ثمر رساند به دست میلر 3-0 سرب در برابر بی توجه Sabres. میلر به حال کار کوچک در افتتاحیه دوره اما اردک موفق به تبدیل این بازی به یک فراری.

Troy تری misfired در مجازات شات است که می تواند تمدید اردک’ منجر به 4-0 در 17:52 دوره اول. این Sabres’ لارنس Pilut شد و سوت کشید برای اتصال تری به خود را مختل فرصت گلزنی کینگ. تری را مجازات شات ricocheted کردن پا از دروازه بان جوناس یوهانسون.

بوفالو بسیج به عرض 3-2 ورود به دوره سوم در اهداف از یوهان لارسون در اولین و Rasmus Dahlin (قدرت بازی) در دوم. این Sabres شروع سومین توسط outplaying اردک بد در حالی که تیراندازی آنها 9-3 و آن را شامل نمی شود یک زن و شوهر از عکس کردن تیر دروازه خورد.

اردک به بازی رفت با یک 2-0-2 رکورد در چهار بازی از پنج بازی سفر. میلر در هدف برای پیروزی Feb. 1 بیش از پادشاهان و از دست دادن اضافه کاری جمعه به Toronto Maple Leafs. جان گیبسون در شبکه یک در ضربات پنالتی برنده بیش از اتاوا و یک OT دست دادن به مونترال.

بیشتر به آمده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de