اردک صاحبان به ادامه بازی نیمه وقت کارمندان را از طریق 30 ژوئن

اردک صاحبان هنری و سوزان Samueli پنج شنبه اعلام کرد آنها ادامه خواهد داد به پرداخت 2,100 پاره وقت کارکنان خود را به ورزش و شرکت های مدیریت رویداد از طریق 30 ژوئن برای لغو و یا به تعویق افتاد موکول بازی ها و یا حوادث به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

NHL معلق بازی مارس 12 و هوندا مرکز پنج شنبه اعلام کرد آن را به حال تعویق یا لغو همه آن حوادث برنامه ریزی شده از طریق مارس 16. اردک در اصل برنامه ریزی شده به بازی نهایی خود را در صفحه اصلی بازی 2019-20 روز جمعه در برابر پادشاهان.

این حرکت را پوشش می دهد تمام وقایع برنامه ریزی شده بین 1 آوریل و ژوئن 30. اردک و آناهایم عرصه مدیریت که صاحب و عمل هوندا مرکز قبلا اعلام کرد همه کارکنان خود را می تواند از طریق پرداخت مارس 31.

کارکنان نه تنها در هوندا سنتر, اما همچنین کسانی که مشغول به کار در نه میدان یخ و خطی امکانات در نارنجی لس آنجلس و سن دیگو شهرستان ادامه خواهد پرداخت. این حرکت را نیز شامل کارکنان سن دیگو مرغان و JT Schmid در, رستوران و آبجوسازی در آناهایم.

این مرغان هستند اردک’ AHL تیم.

“این Samueli خانواده نگرانی اصلی این است که رفاه کارکنان خود را” تیم رایان رئیس جمهور و رئیس اجرایی از آناهایم عرصه مدیریت در بیانیه ای گفت. “امروز یکی دیگر از نمونه ای از مهربانی و سخاوت و حمایت از جامعه محلی است.

“به عنوان یک نتیجه از تصمیم خود 2,100 اختصاصی پاره وقت کارکنان را یکی کمتر نگرانی فوری در طول این مهم بهداشت بحران است. ما با پیوستن به آنها را در آرزوی همه سلامتی بی سابقه ای در طول این زمان.”

DOSTAL افتخار

Lukas Dostal یک جوان 19 ساله اردک چشم انداز از جمهوری چک شد فنلاندی لیگ برتر goaltender پس از برنده شدن در 27 بازی و ارسال 1.78 اهداف-برابر میانگین و .928 صرفه جویی در صد قبل از بازی متوقف شد در ماه گذشته به دلیل شیوع کروناویروس.

اردک پیش نویس Dostal در دور سوم (85 کلی) در سال 2018 و پس از آن به امضا رسید او را به سه فصل $2.775 میلیون ورود به سطح قرارداد ممکن است 10. او در بازی با Ilves در فنلاند Liiga برای دومین فصل متوالی پس از شروع خود نرم افزار حرفه ای در زبان مادری خود را چک جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>