اردک مرکز درک اعطای نشسته OT دست دادن به وگاس با تجارت مهلت نزدیکی

 • Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون بلوک یک شات در دوره سوم NHL هاکی بازی برابر وگاس شوالیه طلایی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز ویلیام Karlsson, پایین, جشن پس از به ثمر گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون در دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز ویلیام Karlsson, سمت چپ, نمرات گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون برای کلاه ترفند در دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی defenseman ژاک Whitecloud سمت چپ عبور در اطراف Anaheim Ducks جناح چپ Max جونز در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks جناح چپ نیک Ritchie, سمت چپ, جشن پس از به ثمر گذشته وگاس شوالیه طلایی goaltender مالکوم Subban در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز ویلیام Karlsson جشن پس از به ثمر در دوره دوم NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی goaltender مالکوم Subban راست بلوک یک شات Anaheim Ducks مرکز رایان Getzlaf در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks جناح چپ نیک Ritchie, سمت چپ, نمرات گذشته وگاس شوالیه طلایی goaltender مالکوم Subban nduring دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون راست بلوک یک شات وگاس شوالیه طلایی مرکز پل Stastny در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks مرکز Devin ساحل جشن پس از به ثمر در برابر وگاس شوالیه طلایی در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز پاتریک براون (38) نمرات گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز پل Stastny سمت چپ چک Anaheim Ducks defenseman Hampus Lindholm در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز Patrick Brown, راست, جشن با defenseman نیک هولدن سمت چپ پس از به ثمر در اولین دوره NHL هاکی بازی برابر Anaheim Ducks در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • وگاس شوالیه طلایی مرکز Patrick Brown, سمت چپ, چک Anaheim Ducks defenseman یعقوب لارسون در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, فوریه. در 23 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

آناهایم — اردک مرکز درک اعطای برگزار شد از 6-5 اضافه کاری از دست رفتن یکشنبه در برابر وگاس شوالیه طلایی هوندا در مرکز یک سیگنال روشن مدیر کل باب موری تا به حال حداقل یک در حال بررسی برای ارائه یکی از با ارزش ترین تجارت تراشه های قبل از شنبه را آخرین مهلت.

نبود برخی از آن تیم بودند مناقصه برای خدمات گرانت که دارای یک حرفه ای-بالا 14 اهداف با شش پاس گل در 49 بازی در دوم خود را از روی لئامت دادن با اردک. او واجد شرایط برای تبدیل شدن به یک نامحدود رایگان agent 1 جولای و می تواند دوباره ثبت نام با اردک اگر او پرداخته است.

مورای ساخته شده یک حرکت قابل توجهی جمعه برای به دست آوردن مرکز David Backes یک دور اول پیش نویس انتخاب کنید و یک چشم انداز از بوستون برونز در مقابل جناح راست Ondrej Kase. کلید معامله شد ارسال شده از انتخاب و چشم انداز junior-سطح defenseman اکسل اندرسون.

Backes, 35, می تواند به چاک دار گرانت نقطه به عنوان اردک’ چهارم-مرکز خط هنگامی که او آماده است به بازی و با فرض گرانت است که در واقع معامله قبل از ظهر (PST) روز دوشنبه. Backes شده بود از برونز ” قصد دارد پس Jan. 9 و بازی تنها در 16 بازی این فصل خود را 14th در NHL.

اردک می توانست با استفاده از تجربه خود را در روز یکشنبه ، در واقع آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کمک آنها می توانید دریافت کنید که آن را حاوی شوالیه طلایی رو به جلو ویلیام Karlsson که کلاه ترفند رو وگاس به یک 5-3 رهبری آن را نمی تواند نگه دارید در آخرین دقیقه از قوانین و مقررات.

آدم Henrique به ثمر رساند و دو بار از جمله یک بار با دروازه بان جان گیبسون روی نیمکت به نفع یک ششم اسکیت باز برای تجمع اردک برای 5-5 وادار به بازی اضافه کاری. نیک Ritchie کمک در هر دو اهداف پس از او به ثمر رساند دو گل در اوایل بازی.

سابق اردک defenseman درخت روغن قلم تئودور سپس آن را به دست آورد 3:50 به OT برای Vegas پنجم آن در یک ردیف.

وگاس بسیج برای 3-2 منجر به ورود شخص ثالث در اهداف از الک مارتینز سابق پادشاهان defenseman به بازگشت به جنوب کالیفرنیا برای اولین بار پس از یک تجارت در هفته گذشته و Karlsson سابق اردک رو به جلو که در ادامه به امد و شد زیاد قدیمی خود باشگاه است.

تیم های داد و ستد گل در نیمه اول و سوم با ریچی و Karlsson هر نمره دوم خود را از بازی. Karlsson هدف آمد فقط به عنوان یک دام مجازات به اردک’ حداکثر جونز منقضی شده و آن را به شوالیه طلایی 4-3 سرب در 6:28 دوره. Karlsson پس از آن ساخته شده آن را 5-3 در 11:05.

اردک به یاد می آورد جناح راست Kiefer شروود از سن دیگو مرغان از AHL قبل از روز یکشنبه بازی برابر وگاس و مربی تیم دالاس Eakins بازی او در خط بالا در کنار جناح چپ ریکارد Rakell و مرکز رایان Getzlaf. این یک نخست واگذاری.

Eakins نیز منتقل Devin ساحل به کمک مالی مرکز نقطه و حرکت با یک هدف در حال مرگ ثانیه از افتتاح دوره است. ساحل منحرف محیط شات از defenseman برندان Guhle به شبکه به کراوات نمره 1-1 در 19:58 دوره اول.

اردک بودند outplayed برای تمدید امتداد برای شروع بازی و آنها را ازمایش کرده 1-0 پس از پاتریک براون به گل اول خود را NHL هدف در 12:49 دوره اول. ساحل هدف فرستاده تکان خوردن از انرژی از طریق اردک و معبودی 2-1 در ریتچی هدف در 10:03 دوم.

بیشتر به آمده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>