اردک 5, Canucks 1: بیش از حد از دست رفته در to-do list برای و به یاد ماندنی برنامه یاجشن بعدازظهر


Anaheim Ducks به جلو نیک Ritchie (37) و ونکوور کناکز defenseman Troy Stecher (51) نگاه به Anaheim Ducks به جلو آدم Henrique (14) نمرات در ونکوور کناکز دروازه بان تاچر Demko (35) در دوره دوم در طول یک بازی در راجرز آرنا. اجباری اعتبار: باب Frid-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی باب Frid / USA TODAY Sports

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks تسلیم این بخش منجر به Edmonton Oilers

مشوق های انباشته شدند تا مانند یک هفت لایه شیب.

برای جلوگیری از مخوف برنامه یاجشن بعدازظهر دام بازی در برابر NHL پایین-فیدر ونکوور کناکز تا به حال به آدرس خود را به انجام لیست قبل از مواجهه با Anaheim Ducks در راجرز آرنا. جلوگیری از یک فرایند پیچیده و غذا بر روی دو نقطه با انجام اقدامات زیر:

— آن را به یاد ماندنی ترین آخر به عالی Sedins هفته.

— اضافه کردن به یک موقعیت مخاطره آمیز در بالای محکم بسته بندی شده و اقیانوسیه را بدست آورد.

— بهبود چشمگیر صفحه اصلی رکورد 13 برد در آخرین 14 گردش.

— اطمینان از مهمانان ویژه از Sedins’ علل خیریه جشن پیروزی.

— به تاچر Demko حمایت او نیاز به جلوگیری از یک شروع کند.

— تولید و در بازی قدرت تا کوین هیوز می توانید پد خود را rookie نقاط منجر شود.

— تنظیم سرعت تا الیاس Pettersson و J. T میلر می توانید ضربه محکم و ناگهانی این تیم به ثمر رساند منجر کراوات.

کناکز آمار فقط در دو فوق نگران کننده 5-1 از دست دادن است که در آن تیم های ویژه باید کار کرده اند به نفع خود به جای باد در چهره خود را.

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفتیم به عنوان Canucks نیز تسلیم این بخش منجر به Edmonton Oilers:Anaheim Ducks به جلو نیک Ritchie (37) و ونکوور کناکز defenceman Troy Stecher (51) نگاه به Anaheim Ducks به جلو آدم Henrique (14) نمرات در ونکوور کناکز دروازه بان تاچر Demko (35) در دوره دوم در طول یک بازی در راجرز آرنا.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

نه چندان خاص تیم

از آن آسان بود به خوش آمد می گوید نادر رفتار unsportsmanlike پنالتی به تروی Stecher در دوره اول و تاخیر بازی جزئی به کریس Tanev برای کوه در می رم بیش از جن شیشه ای در دوره دوم با شانه پرسم.

هیچ معامله بزرگ است.

اردک خود را در لیگ بدترین بازی قدرت است که عامل در رقت انگیز 14 درصد بهره وری. اما یک بیت از شانس خوب و خوب پاس مجاز اردک را به کنترل. زمانی که Stecher در زمان استثنا به یک ناخوانده بالا آرنج او cornerboards از نیک Ritchie این defenceman chirped این ref.

اردک نیازی به پاسخ به رایان Getzlaf رفت پشت خالص و تغذیه, بازگشت پاس به درک گرانت در این پست برای آسان شیر-در و 2-0 منجر شود.

“من فقط رفتن به اظهار نظر در کل بازی و نگه داشتن دهان من بسته” گفت بصری آشفته Stecher. “من دلخور بدیهی است که در خودم. من نمی خواهید به قربانی رفتن یک مرد را. ما در اینجا شما را تبدیل به خیلی تنگ و هنگامی که شما دریافت جریمه شما احساس نمی خوب است.

“ما درک می کنیم چه سهمی برای گروه ما در بالای همه جشن ها در این هفته و ما می خواستیم به آن بچه ها (Sedins) افتخار می کنم. تلاش ما نبود تا استانداردهای خود را. نمی توانیم به اندازه کافی خوب است و چیز خوبی است ما دوباره هست.”

از دست دادن این بخش آگهی نیز لطمه می زند اما ممکن است کمک کند. کناکز موفق به کسب فقط دو تا از آنها گذشته هفت بازی و حتی زمانی که آنها برنده آن بود که اغلب وابسته به بزرگ goaltending.

“چیز خوب است و این باعث می شود ما کمی بیشتر عصبانی کردن و برگشت به غرور و برنده بازی راه ما سزاوار به” اضافه شده Stecher. “این خوب است برای پیدا کردن راه هایی برای پیروزی در بازی ما سزاوار نیست اما پایین کشش است که قصد ندارم به اتفاق می افتد اغلب.”

اردک را باز کرد به ثمر رساند زمانی که Stecher رفت و به زانو خود را برای متوقف کردن یک صلیب-یخ خوراک و جن منحرف کردن چوب و 5 سوراخ در Demko.

با Tanev در جعبه در اوایل دوره دوم تروی تری تغذیه کراس یخ عبور الکس Edler را اسکیت و راست بر روی نوار آدم Henrique. او به راحتی ضرب و شتم یک تقسیم Demko آن را سه هدف برآمدگی.

کناکز در نهایت متصل خود به قدرت سوم بازی که Pettersson انجام آنچه او بهترین کند. او در زمان یک خوراک از هیوز و یک بار slapper در بر داشت بالا کوتاه به سمت در جان گیبسون که به پایان رسید با 37 موجب صرفه جویی در.

“به تازگی, من تا به حال مقدار زیادی از شانس و آن را به خوبی به نمره دوباره و به خصوص در بازی قدرت” گفت: Pettersson که نزدیک به آن ساخته شده است دو هدف تلاش کنند. “این (Jordie) بن شات من نوک آن را بر روی shinpad و آن را پست و آن را تخمگذار وجود دارد. اینچ از یک هدف اما ما نمی توانیم به از دست دادن این بازی وجود دارد — ما باید به بازی بهتر 60 دقیقه بازی.

“ما در تعقیب این بازی است. آن را همیشه احساس می کردم که ما در یک مرحله پشت سر گذاشت. وجود ندارد در forecheck و آنها برنده بسیاری از جنگ است. جزئیات کوچک را به بهتر. زمانی که ما بازی خوبی انجام دهد که تمام شب طولانی است.”ونکوور کناکز’ تنر پیرسون حق نشسته روی یخ پس از بررسی توسط Anaheim Ducks’ نیکولاس Deslauriers در طول دوره اول.

کانادا پرس/داریل Dyck / PNG

برخی از شانس برخی از تماس

کناکز اخراج 19 عکس در دوره دوم.

در اکثر شب و روز خواهد بود به اندازه کافی برای دریافت کار انجام می شود. وجود دارد جیک Virtanen تلاش به جم خانه سست جن در این پست با گیبسون در یک موقعیت مستعد. وجود دارد هیوز بودن محروم از جن در بازی قدرت وادار Demko به سختی متوقف و سپس بازگشت به آمار ارسال.

اما آنچه که واقعا صدمه دیده است Canucks شد ناتوانی خود را برای دفاع از زمانی که آنها باید تحت فشار بوده اند سخت تر به بازی آن را.

با اردک تا 3-1 سام فولاد به ثمر رساند کردن پایین-کم شانس که در سمت چپ Demko ریخته در قفس خود را و زودگذر فکر بود که دروازه بان دخالت. اما تراویس سبز بهتر می دانستند.

کناکز مربی می تواند روی نیمکت مانیتور که Tanev رانده بود ریکارد Rakell به چوب پنبه و یک چالش شده اند بیهوده است. دائم الخمر بود هیچ کس دست زدن به برندان Guhle در چین برای یک هدف آسان برای کلاه به ثمر رساند.

“ما باید بهتر از ما به ویژه تیم گفت:” کاپیتان بو Horvat. “این بازی در حال رفتن به گرفتن سخت تر و ما باید بهتر شود. شما می توانید بگویید که همه چیز در حال گرفتن مقدار زیادی گرم تر و تنگ تر کردن وجود دارد.”Anaheim Ducks defenceman جاش منسون (42) مبارزه با ونکوور کناکز defenseman تایلر مایرز (57) در دوره دوم.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

مایرز به احساسی نجات

تایلر مایرز انجام بهترین خود را به باز کردن فصل در Pettersson.

زمانی که نرم و صاف سوئدی محوری ریخته شد توسط Max جونز در نزدیکی پایان دوره دوم قوی Canucks defenceman در پاسخ با یک صلیب-بررسی و سپس مخلوط آن با یاکوب Silfverberg قبل از اینکه شروع به پریدن کرد جاش منسون.

منسون و مایرز دریافت دو افراد زیر سن قانونی اما یکی از پیام های ارسال شده به ظروف سرباز یا مسافر با باشگاه گلزن برجسته تا به حال بیشترین تاثیر.

“من تماس بگیرید و من دیدم Petey به گفته مایرز. “راستش من حتی نمی یاد داشته باشید که چگونه ضربه رفت. اما آن را یکی از ما بهتر بازیکنان پس شما گام به گام در. او را به سوء استفاده فقط بهترین ها در تیم های دیگر انجام دهید. تلاش برای از بین بردن تا آنجا که ما می توانیم و در صورتی که به معنی وارد شدن به یک کمی از یک درگیری که خوب است.”

گفت: Pettersson: “من به او رفت و گفت: با تشکر از شما. این آمار به خودی خود خوب و بد را ضربه. اما من واقعا قدردانی از او ایستاده تا برای من. او برخی از عکس های اما او یک مرد سخت.”Anaheim Ducks به جلو یاکوب Silfverberg (33) چک ونکوور کناکز به جلو J. T. Miller (9) در دوره اول.

باب Frid / ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

حدس زدن Boeser نه Ferland

براک Boeser برنامه ریزی شده بود به دکتر مراجعه کنید در آخر هفته برای دریافت یک ارزیابی بیشتر در فوریه. 8 فوقانی بدن آسیب است که در آن Canucks وینگر رو درهم تا با شعله کلگری رو به جلو اندرو Mangiapane در نزدیکی نیمکت.

Boeser چپ بازی نگه داشتن بازوی خود را و زمانی که خال خال پس از بازی احتیاطی رسن فکر بود که او رنج می برد می تواند یک شانه استینگر و یا چیزی بیشتر قابل توجه است. کناکز ارائه نمی دهد به روز رسانی یکشنبه.

همانطور که برای مایکل Ferland هیچ رمز و راز است. او دچار ضربه مغزی علائم مانند در اولین دوره جمعه در یک اهل بازی با Utica ستاره های دنباله دار باقی می ماند و با مشکلات بینایی.

bkuzma@postmedia.com
twitter.com/benkuzma

بازی بعدی

جمعه

مینه سوتا وحشی در مقابل ونکوور کناکز 7:30 p.m., راجرز آرناتلویزیون: SNETP; رادیو: SNET 650 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme