هواپیماهای بدون سرنشین ممکن است کمک اضطراری به جاری شدن سیل در دره رودخانه

داکوتای شمالی وزارت حمل و نقل همکاری با شمال دشت UAS سایت آزمون به استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای انتقال اطلاعات در یک پتانسیل سیل بهار نبرد.

این طرح برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای گرفتن عکس و ویدئو زندگی می کنند استفاده می شود توسط مقامات در تعیین اینکه آیا یا نه به یک جاده که به بازگشایی یک و هنگامی که برای انجام بازرسی بصری از پل ها لازم باشد. خدمات ملی آب و هوا پیش بینی شده است متوسط به عمده جاری شدن سیل در گرند فرک منطقه جزئی جاری شدن سیل در گرفتن و عمده جاری شدن سیل است که انتظار می رود در Pembina.

“این یک ضربه بزرگ برای جامعه” گفت: نیک Flom, مدیر اجرایی, برای UAS سایت آزمون. “قادر به استفاده از تکنولوژی هواپیماهای بدون سرنشین به نگه داشتن یک جاده باز تا زمانی که ممکن است به مختل عادی ما روز به روز زندگی است.”

Flom گفت NDDOT می توانید به ارسال تصاویر و یا ویدئو بر روی آن حساب های رسانه های اجتماعی برای کمک به نگه داشتن مردم در مورد آب گرفتگی جاده ها امیدوار نگه داشتن مردم از رانندگی در اطراف موانع.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“گاهی اوقات شما می بینید یک مانع و جاده خوب به نظر می رسد, و آن را بسیار خطرناک به راه ادامه داد” او گفت:.

انواع هواپیماهای بدون سرنشین می تواند با استفاده از این بهار بسته به چه نوع از اطلاعات نقطه است که به دنبال. که می تواند شامل عکس هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد یک موزاییک از این منطقه به مقامات درک بهتر از این وضعیت است. پیچیده تر هواپیماهای بدون سرنشین می تواند مورد استفاده برای رله های تصویری.

“واقعا چه ما در حال تلاش برای انجام این است که آنها بهترین ابزار برای این کار” Flom گفت.

گنجاندن هواپیماهای بدون سرنشین به منظور افزایش پاسخ به اورژانس گسترش از رابطه NDDOT و UAS سایت آزمون وارد در سال 2018 است. ایالات متحده بخش حمل و نقل انتخاب شده NDDOT به کار با UAS سایت آزمون بر ادغام برنامه آزمایشی. هدف از این برنامه است برای کمک به اداره هوانوردی فدرال کرافت قوانین جدید طراحی شده است به ادغام با خیال راحت هواپیماهای بدون سرنشین به حریم هوایی ملی. NDDOT یکی از 10 شرکت کنندگان در این برنامه سه ساله.

مشارکت وظیفه است با انواع مختلف هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز, مانند, شب, پرواز, پرواز بر مردم و پرواز بصری فراتر از خط دید. داده ها مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به ایجاد سیاست با خیال راحت به پیشبرد عملیات هواپیماهای بدون سرنشین. سیل پاسخ است و آخرین توسعه از مشارکت است.

“این همکاری دیگری است به عنوان مثال بزرگ چگونه ما تمام-از-دولت رویکرد به بلایای طبیعی و رویدادهای مهم دیگر این است که افزایش خدمات داکوتای شمالی از شهروندان رژیم صهیونیستی است. داگ بورگوم در آزادی مطبوعات. “بهره برداری از این تکنولوژی برش لبه برای بهبود سیل آماده سازی و واکنش نشان می دهد تلاش های دوباره چرا داکوتای شمالی کشور زمین آزمایش و اثبات برای UAS.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>