راننده در ماشین با سرعت بالا چیس از طریق چنگال بزرگ پنجه نرم می کند گناه

ایندیانا مردی که چراغ پلیس با سرعت بالا چیس در ماه نوامبر مجرم پنج شنبه, مارس 5, بی پروا به خطر افتادن مالکیت, متامفتامین و اتهامات مرتبط با.

رابرت لی like life streetwear جونیور, 46, Wabash, Ind., داده شد و سه سال حکم زندان به عنوان بخشی از یک مورد درخواست که ریاست قاضی جی Knudson به نام “بسیار بخشنده است.” Like life streetwear نیز دستور داده شد به پرداخت 550 دلار در هزینه های دادگاه و جریمه $695 و تلفن همراه کشف و ضبط در زمان حادثه.

با توجه به اسناد دادگاه like life streetwear دستگیر شد در گرند فرک اوایل صبح Nov. 19 پس از پیشرو پلیس در تعقیب خودرو رسیده است که با سرعت 95 مایل در ساعت. پس از like life streetwear عقب به پایان رسید, یکی دیگر از وسیله نقلیه او اقدام به فرار از اجرای قانون در پا با توجه به تعداد فعال حکم خود بازداشت شد و به زندان گرفته شده در تلاش برای ورود به خارج در 32nd خیابان.

او به اتهام در اختیار داشتن متامفتامین بی پروا خطر افتادن در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات و فرار یک افسر صلح. هر اتهام جنایت انجام شده حداکثر مجازات پنج سال حبس و یک $10,000 خوب است. سه بزه اتهامات را رد کرد و به عنوان بخشی از توافق است.

“که احمق” Knudson گفت: پس از خواندن حقایق 5 مارس. “شما خوش شانس شما نمی کشتن کسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>