رانندگی کردن و تماس در ورودی ؟ چگونه coronavirus در حال تغییر است دسترسی به دولت های محلی

اگر دموکراسی آمریکایی مبتنی بر دسترسی عمومی و مشارکت شما چگونه اجرا یک دولت دموکراتیک که جهانی همه گیر به معنی عمومی نمی تواند پا در شهرستان سالن ؟

در جنوب کالیفرنیا مقامات محلی در حال پاسخ به سوال که در برخی از راه های خلاق.

تماس ساکنان به طور مستقیم به پچ آنها را از طریق خود را به شورای شهر و “تا” نظر عمومی شما می توانید از اتومبیل خود را در میان در میان این آزمایش در حال تلاش برای نگه داشتن جامعه متصل به آن تصمیم گیرندگان.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما پیش بینی یک طرح B” برای وضعیت فعلی با مجامع عمومی ممنوع و امکانات عمومی بسته به مانع گسترش coronavirus و COVID-19 بیماری آن علل Montebello شهرستان, مدیر, Rene Bobadilla گفت.

“به عنوان تأسف COVID است واقعا به ما داده یک فرصت برای فکر کردن خارج از جعبه است.”

در اخیر Montebello شورای شهر جلسه حدود 30 نفر در زمان استفاده از دو راه برای دریافت نظرات خود را شنیده شورای Bobadilla گفت: برخی از ارسال نظر نوشته شده است که خواندن به ضبط و دیگران به شهرستان کارمند شماره تلفن خود را پیش از دیدار کردم و پاسخ به تماس در زمان تعیین شده پنجره به طوری که آنها می تواند به طور مستقیم صحبت به نمایندگان منتخب خود.

کوستا مسا مقامات فقط آموزش دیده برای استفاده از کنفرانس آنلاین پلت فرم زوم و جلسات شورای در حال پخش در این شهر موجود در کانال یوتیوب شهردار کاترینا فولی گفت. ساکنان می توانید تماس بگیرید شهر کارمند و رله های خود را در نظرات و یا ایمیل آنها را و آنها همه به عنوان خوانده شده با صدای بلند به شورای بنابراین هر کس به تماشای این دیدار می تواند آنها را بشنود.

ریورساید به شهروند دخالت خودرو پیچ و تاب و تست کردن “drive-up” نظرات که افرادی مجاز به جلو و تکیه خود را از پنجره ماشین و صحبت می کنند به این شورا از طریق یک دوربین عمل توسط شهرستان تولید فیلم کارکنان شهرستان سخنگوی فیل Pitchford گفت.

اول آنها سعی در خروج از شورای اتاق باز اما roping کردن برخی از صندلی اجازه می دهد توصیه می شود فاصله فیزیکی “اما تنها چپ مانند 25 کرسی در مخاطب” او گفت: – به طوری که آنها تصمیم به رفتن مجازی.

آنها ممکن است ادامه drive-up گزینه است چرا که این کار فشرده و به مراتب بیشتر ساکنان – حداقل 100 برابر حدود نیم دوجین – استفاده از پست الکترونیک یا e-نظر به جای فیزیکی نشان می Pitchford گفت. اما برای آینده جلسات رودخانه مقامات با توجه به تماس خط تلفن و یا اجازه دادن به مردم ارسال به شهرستان فیلم کوتاه.

یک حق در قانون اساسی

تغییر و افزایش وابستگی به تکنولوژی مجازی شهرستان جلسات است که بدون مشکلات آن است.

دولت های محلی در جلسات و کنفرانس های مطبوعاتی نشان داده شده در سیستم عامل ها از جمله Facebook Live می تواند glitchy باعث بینندگان به از دست دادن این جریان و از دست چه چیزی اتفاق می افتد.

آناهایم سخنگوی مایک Lyster گفت: این شهر تصمیم گرفتند به استفاده از زوم به دلیل گزارش مشکلاتی مانند آنچه در لاگونا بیچ با تجربه در جلسه اخیر: یک هکر موفق به دریافت به شورای ویدئو کنفرانس زنده و به طور خلاصه نمایش پورنوگرافی قبل از غذا بود خاموش.

اما مقامات مدیون آن را به اجزای تشکیل دهنده خود به کار را از طریق آن مسائل و پیدا کردن راه هایی برای شامل مردم در روند دولت گفت: دیوید اسنایدر مدیر اجرایی ائتلاف متمم اول, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای باز کردن دولت است.

“حق دسترسی به جلسات دولت و دولت سوابق حق است که جاسازی شده در کالیفرنیا قانون اساسی” اسنایدر گفت. “آن را می سازد هیچ حس و خلاف ما هسته دموکراتیک اعتقادات و آرمان به دولت که شامل صدای مردم.”

آناهایم ساکن Duane رابرتز نیست و خوشحال است که او فرستاده دیدگاهها برای $15 میلیون و اقتصادی طرح بازیابی شد به سادگی ارسال به شهردار و شورای, اما نه آنلاین منتشر شده و یا خواندن با صدای بلند در جلسه هفته گذشته است.

“به من راه (شهردار هری Sidhu) به نظر می رسد در آن او می خواهد برای اجرای کارآمد نشست و جلسه کارآمد تر است و کمتر فرصت وجود دارد به صورت عمومی به اظهار نظر در مسائل مربوط به” رابرتز گفت. “من می خواهم برای دیدن آنها به مردم اجازه می دهد یک فرصت برای تماس و بیان خودشان هستند.”

در یک نوشته بیانیه Sidhu گفت: این ایالت اقامت در خانه نظم باعث می شود این “بی سابقه ،

“ما در حال قرار دادن با توجه به مهم و غیر اضطراری موارد تا زمانی که ما می توانید با خیال راحت و مسئولانه انجام این کار قبل از,” او گفت:. “در عین حال ما مطمئن شوید که ما می شنویم از جامعه ما در هر جلسه.”

گوش دادن به

مقامات محلی گرسنه هستند برای ایده ها و راه حل های به ماندن متصل به اجزای تشکیل دهنده آنها خدمت می کنند و آنها در حال قرار دادن سر خود را با هم به آن شکل.

در سهشنبه, مارس 31 Temecula شهر کارمند Randi Johl کمک کرد منجر به یک وبینار برای چند صد نفر از مقامات دولت محلی در “شفافیت دسترسی عمومی و اعتماد: نگه داشتن دولت های محلی باز از طریق اجتماعی فاصله.”

“ما نیاز به پیدا کردن یک راه به هنوز هم تعامل و نه تنها بشنو اما گوش دادن به” Johl نوشت: در یک ایمیل.

“به منظور انجام این کار ما باید به شنیدن و گوش دادن به هر کس که در جامعه ما – این شامل جوان و جوان در قلب, اقلیت, جانبازان, دانش آموزان, ساکنان, کسب و کار و اعضای جامعه از همه درآمد و سطح آموزش و پرورش.”

رودخانه ساکن غنی گاردنر که به اعضای شورای شهر نظر خود را از صندلی راننده گفت: او قدردانی چگونه آنها به کار گرفته COVID-19 و دیگر مسائل فوری اما او فکر می کند آنها باید به تعویق افتاد مارس 31 رای در مورد بحث بی خانمان پروژه مسکن تا زمانی که ساکنان می توانند چهره خود را دولت به طور مستقیم.

“آن را در کل جهان متفاوت است زمانی که آنها در حال نشستن وجود دارد به دنبال در 50 تا 100 نفر در ساخت نظرات” گاردنر گفت.

Montebello را Bobadilla گفت که او انتظار دارد برخی از شهرها coronavirus مربوط به سازگاری باقی می ماند پس از سلامت عمومی را تهدید فروکش. او کار تعمیرات اساسی به قابلیت های فن آوری در شهرستان هال نه فقط برای جلسات عمومی اما به طوری که مردم می توانند برنامه های توسعه و انجام دیگر کسب و کار به طور کامل آنلاین.

زمانی که Bobadilla در مورد این چالش ها با دیگر San Gabriel Valley شهرستان مدیران, او گفت:, “موضوع فراگیر است و ما باید به آماده کنید چرا که این طرح باید در یک مدت زمان طولانی در پیش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>