رانندگی در خدمات مذهبی OK در سن برناردینو کانتی اما احتیاط بیش از coronavirus مورد نیاز

رانندگی در خدمات مذهبی برنامه ریزی شده این هفته در سان برناردینو کانتی می توانید ادامه دهید اما عبادت باید از هم جدا نگه داشته برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus مسئولان شهرستان گفت: پنج شنبه, آوریل 8.

بخش روشن آن سهشنبه, آوریل 7 جهت است که گفت: مردم به ماندن در خانه و شرکت در درایو تا خدمات مذهبی از جمله کسانی که در این هفته برنامه ریزی شده برای عید فصح و عید پاک.

به منظور ایجاد “عواقب ناخواسته و سختی” با توجه به این شهرستان است.

عمده مذهبی شهدای مجموعه برای چهار روز آینده و برای آن برنامه ریزی انجام شده و پول صرف ممکن است ادامه دهید اما مقامات کلیسا باید هر تلاش برای جلوگیری از تماس بین شرکت کنندگان آزادی گفت.

“ما می دانیم که نیاز به عمل به سرعت به سرعت گسترش COVID-19 سراسر سن برناردینو کانتی” هیئت ناظران رئیس کورت Hagman در بیانیه ای گفت. “اما ما همچنین می دانیم که ما باید به در نظر گرفتن شمار از اثرات است که می تواند در احساس زیادی و متنوع شهرستان و مایل به ارائه شفاف سازی و ایجاد تنظیمات در حالی که ما جوامع امن و سالم است.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>