دکتر ملیسا Lem و رابین Edger: اجتماعی فاصله معنی است که ما نیاز به اتصال به طبیعت بیشتر از همیشه — با خیال راحت


به عنوان ما صحبت می کنند از برنامه ریزی برای بهبود اقتصادی و بهداشتی از طریق COVID-19 گنجانده شده و باید بودجه و سیاست برای حفاظت و رشد ما پارک ها و فضای سبز شهری. گرد Kurenoff / PNG

نظر: به عنوان ما صحبت می کنند از برنامه ریزی برای بهبود اقتصادی و بهداشتی از طریق COVID-19 گنجانده شده و باید بودجه و سیاست برای حفاظت و رشد ما پارک ها و فضای سبز شهری.

بیش از چند هفته گذشته COVID-19 همه گیر شده و باعث بی سابقه ای تغییر در نحوه کانادایی مربوط به محیط و به هر یک از دیگر. مرزهای درون و میان کشورها بسته و محدود کردن ما حرکات. اجتماعی فاصله و یا فیزیکی فاصله است یک تماس با اسلحه ای که ساخته شده و در آغوش گرفت و توسط بسیاری از. و مکان های که در آن ما به طور معمول جمع آوری برای اتصال از جمله کافه ها و کتابخانه ها و ورزشگاه توقیف می شود به طور فزاینده ای روشن است: آن است که برای سلامت ما ضروری است که ما همچنان به ارتباط با طبیعت است که ما در حفظ و گسترش امن و قابل دسترس مکان ما را به انجام این کار.

اهمیت در خارج از منزل به عنوان یک جریان منابع سلامت تقویت شده توسط ما مورد اعتماد ترین کارشناسان بهداشت و درمان و در سال های اخیر سیاست های عمومی. دکتر ترزا Tam ارشد بهداشت عمومی افسر کانادا تأکید کرده است که جسارت خارج برای یک پیاده روی خوب است برای علامت رایگان مردم به عنوان طولانی به عنوان آنها در حفظ دو متر فاصله از دیگران در تمام زمانها. هر چند استفاده از شهرداری پارک امکانات رفاهی مانند زمین های بازی و ورزشی زمینه ممنوع شده است خود را از مسیرهای پیاده روی و فضاهای سبز باز باقی می ماند به راه رفتن و سرگردان است.

بدن در حال رشد از شواهد نشان می دهد که گذراندن وقت در طبیعت یکی از بهترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای سلامتی ما. چندین دهه تحقیق و پژوهش در ژاپن و کره جنوبی و فنلاند نشان دادن پیشرفت های قابل اندازه گیری استرس از طریق شاخص های فیزیولوژیکی مانند ضربان قلب و تنوع و سطح کورتیزول (“مبارزه یا پرواز” هورمون). افرادی که گذراندن حداقل دو و تفریحی ساعت در هفته در فضاهای سبز بیشتر احتمال دارد به گزارش سلامت خوب و روانی خوبی بودن. مطالعات دیگر اشاره به افزایش سلامت تنفسی و عملکرد سیستم ایمنی بدن — که بسیار مهم است در این زمان.

هنگامی که این فواید در حال ترجمه به شرایط اقتصادی ارزش طبیعت می شود حتی بیشتر قانع کننده است. در سال گذشته در استرالیا مطالعه محاسبه شده است که سلامت روانی مزایای بازدید از پارک های ملی ترجمه برای US$6 تریلیون دلار در هر سال در سراسر جهان است.

ما پارک های ملی و استانی در سراسر کشور بسته شده اند — در بخش با توجه به اعمال خود ما. اخیر ظهور بهار گرم آب و دیدم جمعیت از cooped تا کانادایی ها را به سواحل و مسیرهای پیاده روی بدون به اندازه کافی توجه به فاصله فیزیکی. دیگران اقدام به کوچ کردن به کلبه کشور و از راه دور پاسگاههای مزاحمت زیرساخت ها و منابع وجود دارد.

ما باید دسترسی ما به فضای سبز برای اعطا و یا ما در معرض خطر از دست دادن آن در دسترس نباشد. این خواهد بود به خصوص برای کسانی که فاقد این امتیاز بزرگ محوطه و فضای سرپوشیده در خانه برای مراقبت از خود است.

امروز ارتباط با طبیعت به این معنی است که ما باید به یاد داشته باشید پس از: پیدا کردن و کشف مناطق طبیعی به عنوان نزدیک به خانه که ممکن است; دریافت به دانستن سبز-نسخه قابل چاپ خود محله است. انتخاب uncrowded فضاهای سبز نه زمین های بازی و یا مشغول پارک ها و سواحل است. هنگامی که ما پیاده روی در مسیرهای پیاده روی, آنها باید به اندازه کافی گسترده به ما اجازه می دهد به ماندن دو متر دورتر از یکدیگر است. برنامه ریزی مسیرهای پیاده روی بر روی درختی کنار جاده ها به جای جاده های اصلی و بازدید out-of-the-way مکان ترجیحا در خارج از ساعات اوج. شهرستانها نیز می تواند در نظر گرفتن بسته شدن اسکله یا tree-lined راه به ترافیک خودرو به مردم بیشتر زمان و فضا به سر منزل — مانند ونکوور را با پارک استنلی در هفته گذشته.

برخی از ما نیز باید به دنبال طبیعت در راه های خلاق. کسانی که قرنطینه می شوند و یا خود منزوی در خانه می توانید طبیعت را به داخل خانه و یا در این نزدیکی هست از طریق تصاویر و صداها و بالکن و گیاهان و آگاه از گیاهان آنها را در دیوار خود را. خانواده هایی که از دست خوابیده در زیر ستاره ها می توانید برنامه ریزی سفر کمپینگ خود را در حیاط یا اتاق زندگی می کنند. علم نشان می دهد که آنچه مهم به ما رفاه است و ما ادراک است که ما تا به حال معنی دار طبیعت را تجربه کنند.

پس از تروما 9/11 مرکزی پارک شاهد ثبت تعداد بازدید کنندگان به دنبال آرامش و اطمینان به تنهایی و یا با دیگران از طریق خاطرات و vigils. در خاموش کردن شهر نیویورک در حال حاضر زمین صفر در مبارزه جهانی علیه این رمان coronavirus پارک مرکزی باز می ماند برای ساکنان به دنبال آرامش در یک زمان هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز است اما با provisos که پارک باز است برای منفعل انفرادی تنها با استفاده از و که بازدید کنندگان باید صرف فقط چند دقیقه خارج و حفظ حداقل شش فوت از دیگران است.

به عنوان ما صحبت می کنند از برنامه های است که نمودار راه ما را به بهبود اقتصادی و بهداشتی از طریق COVID-19 موجود در این باید بودجه و سیاست برای حفاظت و رشد ما پارک ها و فضای سبز شهری — برای این است که ما به طور غریزی به درمان این بیماری همه گیر به پایان می رسد و برای سالم ماندن در هنگام بحران شخصی و یا جهانی می آید. اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که منتظر بی سر و صدا با برگ آغوش باز زمانی که ما تا به حال در هیچ جای دیگری به نوبه خود. و اجازه دهید ما ساخت یک قوی تر و بیشتر انعطاف پذیر جامعه امروز با ماندن از لحاظ جسمی فاصله گرفته و متصل به طبیعت است.

دکتر ملیسا Lem ونکوور پزشک خانواده, عضو هیئت مدیره از کانادا انجمن پزشکان برای محیط زیست و مدیر پارک نسخه برای B. C. بنیاد پارک. رابین Edger مدیر اجرایی کانادا انجمن پزشکان برای محیط زیست است.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected]

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>