Dr Jitendra بازديد ‘Hunar Haat’; صرف زمان در J&K, شمال, اصطبل

Union Minister Dr Jitendra Singh visiting
اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ بازدید از “Hunar Haat” در Rajpath دهلی نو در روز جمعه.

Excelsior خبرنگار

دهلی نو Feb 21 : اتحادیه وزیر دولت (مستقل) هزینه توسعه منطقه شمال شرق (دنر) MoS سازمان بنادر و دریانوردی, کارکنان, عمومی نارضایتی حقوق بازنشستگی انرژی اتمی و فضایی Dr Jitendra سینگ امروز در بازدید از “Hunar Haat” این هفته جشنواره برگزار شده توسط وزارت امور اقلیت در Rajpath اینجا. در طول سفر خود او ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه متوقف و صرف زمان در اصطبل و شمارنده قرار داده و توسط صنعتگران از جامو و کشمیر و شمال شرقی.
در طول بیش از یک و نیم ساعت بازدید توسط Dr Jitendra سینگ او رفت و به شمارنده های مختلف و اصطبل اما در خصوص بازدید هر یک از اصطبل قرار داده شده توسط شرکت کنندگان از جامو و کشمیر و متفاوت شمال شرقی متحده است. در طول تعامل او دیده می شد کاملا کشیدند در مورد ترجیحات مشتریان و مشتریان برای آیتم های مختلف و میزان فروش انجام شده است.
در حالی که رفتن را از طریق دکه قرار داده تا برای نمایش فرش و شال از جامو و کشمیر, Dr Jitendra سینگ همچنین برخی از پیشنهادات خود را به این سازمان برای ترویج فروش و ارائه مشوق. به همین ترتیب او نیز متوقف بر در اصطبل قرار داده تا شمال شرقی ایالات مانند مانیپور و آسام و پرسش در مورد ترجیح موارد به دنبال بازدید کنندگان است.
در بامبو غرفه نمایش بامبو اقلام و مقالات,,,,, Dr Jitendra سینگ دیده می شد به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد عصا و چوب خیزران مرکز فن آوری (CBTC ) در نزدیکی گواتی و دعوت از صنعتگران برای بازدید از این مرکز به منظور انتخاب کنید تا نشانه علاوه بر ارزش و نوآوری و ایجاد.
در بخش مواد غذایی Dr Jitendra سینگ رفت و از طریق غذاهای مختلف به عنوان مثال کشمیری Wazwan, Lakhnavi Thandai دهلی چات کرالا مالابار ظرافتهای راجستانی Roti و تامیل نادو Vada. او نیز موافقت کرد به لیس Lakhnavi بریانی ارائه شده به او.
Dr Jitendra سینگ همچنین evinced علاقه به صنایع دستی اصطبل قرار داده و توسط “Gharana” صنعتگران از اوتار پرادش و پرسید چگونه می شود آن را ممکن است برای ایجاد همجوشی محصولات از طریق إنترمكسنج از Lakhnavi, Manipuri و کشمیری artisanship.
بعد از صحبت کردن با رسانه ها افراد Dr Jitendra سینگ گفت: “Hunar Haat” ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای تجربه احساس از هر بخشی از هند, از آشپزی به تن کند. او گفت: همچنین ارائه می دهد فرصت برای کارآفرینان جوان و مشتاق به آزمایش و بررسی رمان استفاده از خلاقیت همراه با امرار معاش.
او با تبریک وزارت امور اقلیت ها و به خصوص آن وزیر مختار عباس نقوی برای این ابتکار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>