Dr Jitendra بررسی شرقی COVID وضعیت 5 متحده کرونا رایگان

Union Minister Dr Jitendra Singh reviewing the current COVID status and combat measures in Northeast through video conference, on Monday.
اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ مرور زمان COVID وضعیت و مبارزه با اقدامات در غرب از طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه.

Excelsior خبرنگار
دهلی نو Apr 27 : پنج نفر از هشت شرق متحده کرونا رایگان در حالی که سه تن دیگر کشورها افزود: هر جدید تاج مورد مثبت در چند روز گذشته.
این فاش شد امروز در اینجا توسط اتحادیه وزیر دولت (مستقل) هزینه توسعه منطقه شمال شرق (دنر) MoS سازمان بنادر و دریانوردی, کارکنان, عمومی نارضایتی حقوق بازنشستگی انرژی اتمی و فضایی Dr Jitendra سینگ پس از بررسی COVID وضعیت در منطقه شمال شرق از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه که در آن افسران ارشد از شمال شرقی شورای (NEC) شیللنگ و همچنین نمایندگان دولت های مختلف بدن و PSUs از جمله شمال شرقی منطقه ای کشاورزی بازاریابی شرکت (NERAMC), شمال شرق صنایع دستی & Handloom توسعه شرکت (NEHHDC) شمال شرقی مالی توسعه شرکت با مسئولیت محدود (NEDFi) عصا و چوب خیزران مرکز فناوری (CBTC) و غیره شرکت کردند از مکان های مربوطه خود را.
جلسه توجیهی با رسانه Dr Jitendra سینگ ابراز رضایت است که در حالی که در شش سال گذشته تحت نارندرا نخست وزیر شرق پدید آمده است به عنوان یک مدل توسعه, تحول, در پی ارائه COVID بحران آن پدید آمده است به عنوان یک مدل موثر سخت کوش و منظم مدیریت سلامت.
توضیح بیشتر Dr Jitendra سینگ گفت: 5 شمال شرقی متحده از هند, Nagaland, آروناچال پرادش مانیپور و تریپورا کاملا کرونا در حالی که 3 سایر ایالت های آسام مگالایا و Mizoram تا به حال 8 و 11 و 1 تاج موارد مثبت بود که در حال انتظار برای تبدیل شدن به منفی در حالی که هیچ مورد جدید اضافه شد تا شب گذشته.
Dr Jitendra سینگ همچنین در مورد پیشنهادات دریافت شده و تحت بررسی های مختلف از شمال ایالت های شرقی مانند Mizoram, مگالایا آروناچال پرادش و مانیپور برای سلامتی جدید پروژه های مرتبط اختصاص داده شده به مدیریت عفونت کرونا, مراقبت, مراقبت ويژه و ارتقا بهداشت و درمان. این پروژه ها خواهد بود برخورد با اولویت او گفت:. علاوه بر این او اطلاع داد که وزارت DoNER قرار داده بود 25 تومان کرور روپیه در اختیار شمالی ایالت های شرقی در مرحله اولیه خود را خیلی قبل از این مستند به عنوان شکاف بودجه برای, تاج, فعالیت های مرتبط.
در این جلسه دکتر Jitendra سینگ همچنین دریافت به روز رسانی در مورد فعالیت های مختلف اقتصادی در روزهای اخیر در مناطق معاف طبق وزارت امور دستورالعمل که در درجه اول شامل بامبو فعالیت های مرتبط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>