Dr Jitendra راه اندازی کرد هند برای اولین بار بومی بی سیم COVID ابزار

Union Minister Dr Jitendra Singh delivering the inaugural address after launching, through video conference, India's first indigenous, cost effective, wireless gadget for COVID-19, developed by ESIC Medical College Hyderabad, on Sunday.
اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ ارائه مراسم تحلیف پس از راه اندازی از طریق ویدئو کنفرانس هند برای اولین بار بومی مقرون به صرفه ابزار بی سیم برای COVID-19 توسعه یافته توسط ESIC کالج پزشکی حیدرآباد در روز یکشنبه.

آگاهی نه اضطراب کلید’

Excelsior خبرنگار
دهلی نو ژوئن 7: راه اندازی از طریق ویدئو کنفرانس COVID بوق (پیوسته اکسیژن & اطلاعات حیاتی تشخیص Biomed ECIL ESIC Pod) و هند اولین بومی مقرون به صرفه ابزار بی سیم در قالب پارامترهای فيزيولوژيک سیستم مانیتورینگ برای COVID-19 توسعه یافته توسط ESIC کالج پزشکی حیدرآباد در همکاری با بمبی حیدرآباد و گروه, انرژی اتمی, اتحادیه وزیر دولت (مستقل) هزینه توسعه منطقه شمال شرق MoS سازمان بنادر و دریانوردی, DoPT عمومی نارضایتی های بازنشستگی, فضا, انرژی اتمی, دکتر Jitendra سینگ گفت: امروز در اینجا است که “آگاهی نه اضطراب” کلید برای مبارزه با COVID بیماری همه گیر.
Dr Jitendra سینگ تاکید بر اهمیت پیشگیری و آگاهی در برخورد با این بیماری همه گیر به طور موثر در حال حاضر که روند باز را آغاز کرده است در یک روش مرحله به مرحله بعد از موثر و به موقع مستند نزدیک به دو ماه است.
در تمجید از تلاش های ESIC کالج پزشکی حیدرآباد است که در عین حال یکی دیگر از نوآوری با همکاری برجسته موسسات مانند بمبی حیدرآباد ECIL حیدرآباد و TIFR حیدرآباد برای رفاه افراد بیمه شده در حال حاضر COVID-19 بحران اضافه کردن به لیست طولانی خود را از دستگاه Dr Jitendra سینگ گفت که COVID بوق یک مثال کامل از چگونگی همکاری میان موسسات مشهور هند می تواند ارائه راه حل بسیاری از چالش های کشور با حداقل هزینه و در نتیجه آن را در کشور Atmanirbhar در معنای واقعی. او همچنین گفت که COVID بوق ظهور کرد و به عنوان یک پادزهر موثر برای اصلی COVID; این بیماری همه گیر است که کل جهان در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با.
برای پرداختن به چالش کشیدن موضوع و نظارت مستمر از سلامت بیماران در طول درمان پزشکی قرنطینه و خود جداسازی ورزش که ممکن است قرار داده و پزشک و کادر درمانی در معرض خطر به طور مداوم در تماس با COVID-19 بیمار ECIL در همکاری با ESIC, پزشکی, دانشگاه, حیدرآباد به آمده تا با یک رمان و نظارت از راه دور راه حل با نام COVID-بوق متشکل از یک همه کاره بومی ابزار و یک نرم افزار موبایل / مرورگر وب با استفاده از آن بیمار می تواند تحت نظارت از هر مکان. یک نمونه اولیه از سیستم توسعه داده شده است و تست شده بر روی بیماران متفاوت است. آخرین نسخه از COVID بوق گنجانیده شده است NIBP مانیتورینگ, مانیتورینگ ECG و تنفسی هستند.
COVID بوق انتظار می رود به منظور کاهش خطر انتقال و همچنین کمک به صرفه جویی در منابع مانند PPEs.
اتحادیه وزیر دولت در امور G کیشان ردی وزیر وزارت انرژی اتمی Dr K N Vyas دین ESIC کالج پزشکی, حیدرآباد, Prof. Srinivas رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل ECIL حیدرآباد و Rear Admiral سانجی Chaubey (Retd.) همچنین صحبت در این مناسبت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>