دکتر اریک Cadesky: به خاطر خوب بیشتر با پزشک خود تماس بگیرید

نظر: پزشکان نگران هستند در مورد مردم یا به تاخیر انداختن اجتناب از مراقبت: سکته مغزی است که می تواند معکوس شده اند و عفونت پیشرفت به قانقاریا و مسدود شدن روده و یا آپاندیسیت است که در حال حاضر پاره شده.

همانطور که همه ما در مجموع کار شامل COVID-19 گیر من قدر همه چیز را که شما انجام می دهند برای کمک به. از ماندن در خانه را به آزاد کردن پارکینگ در نزدیکی بیمارستان به کوبیدن گلدان آن را تمام می کند. در حال حاضر من یکی بیشتر به نفع بپرسید:

لطفا با من تماس بگیرید.

جهان بهترین سیستم مراقبت های بهداشتی مبتنی بر قوی مراقبت های اولیه و قوی مراقبت های اولیه است که در نوبه خود مبتنی بر روابط طولی. من می دانم که شما و خانواده خود و تاریخ خود را. من می دانم که آنچه ما انجام داده اند و هنگامی که. زمان ما هم اجازه می دهد تا ما را به کار به عنوان یک تیم به اطمینان حاصل شود شما لذت بردن از بهترین های بهداشتی ممکن است در تمام جنبه های زندگی خود را.

به همین ترتیب ما باید در سطح جهانی خدمات اورژانس در قبل از میلاد است که مراقبت از شما به فوریت و با بالاترین کیفیت.

به همین دلیل من خیلی نگران ما در تماس باشید. شاید شما نمی خواهید به زحمت من. شاید شما فکر خوب بیشتر و نمی خواهید به منابع دور از کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر. بسیاری از ترس از بیمار شدن اگر آنها رفتن به اتاق اورژانس. این آمار به ما بگویید که اتاق اورژانس و اورژانس قلب خدمات هر کاهش حدود 40 درصد است. حداقل 97 درصد از شیوه های پزشکی در امریکا در حال درمان کمتر از بیماران و اعداد به احتمال زیاد مشابه در اینجا.

بیشتر نگران کننده محلی داستان در مورد مردم یا به تاخیر انداختن اجتناب از مراقبت: سکته مغزی است که می تواند معکوس شده اند و عفونت پیشرفت به قانقاریا و مسدود شدن روده و یا آپاندیسیت است که در حال حاضر پاره شده. پس از آن وجود دارد از موقعیت های مخاطره آمیز که شرایط مزمن مانند دیابت و نارسایی قلبی و بیماری های ریوی انتخاب نشده و می تواند به سرعت پیشرفت به چیزی بشدت خطرناک است.

است که چرا من می خواهم برای روشن است که اگر چه ما در حال مبارزه COVID-19 پزشکان هنوز هم در اینجا برای شما که ما همیشه بوده است. ما سخت کار کرده اند به سرعت تغییر چگونه ما برای مراقبت از شما و در عرض چند هفته بسیاری از ما از بین رفته اند بیشتر در فرد بازدید عمدتا مجازی بازديد با استفاده از تلفن, پیام تصویری و فن آوری را به شما مراقبت شما نیاز دارید هنگامی که شما به آن نیاز دارید و که در آن شما به آن نیاز دارید. برخی از زمان است که مراقبت از این است که ما در اتاق اورژانس که امن باقی می ماند و مراقب باشند. بسیاری از زمان ما می تواند مراقبت به شما در امنیت خانه خود را.

که من به ارمغان می آورد به درخواست من: خود را در نظر بگیرید خانواده دکتر پزشکی خود را خانه. هنگامی که شما یک سوال و ارسال آن برای ما مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک آن ممکن است به نظر می رسد. وجود دارد بنابراین بسیاری از در حال تحول ابهامات در مورد COVID-19 که در تلاش برای نگه دارید تا با آن آنلاین می تواند باعث اضطراب و سردرگمی است. گوش دادن به منابع قابل اعتماد از اطلاعات مانند نخست وزیر جاستین ترودو دکتر بانی هنری و وزیر آدریان دیکس و احساس رایگان به ما کمک به شما مرتب کردن بقیه. مردم در حال حاضر تلاش درگذشت تئوری های اثبات نشده و همانطور که دیدیم با سال گذشته سرخک اطلاعات غلط هنوز هم آلوده رسانه های اجتماعی. ما راهنمای شما در unmapped و همیشه در حال تغییر نشد.

ما هرگز بیش از حد شلوغ به کمک. در واقع ما به طور فزاینده ای مشغول به کار در تیم و بسیاری از این تیم ها در دسترس هستند در شب و تعطیلات آخر هفته. چند تن از بیماران به من گفت که آنها با استفاده از مجازی “پیاده روی” برنامه به دلیل آنها نمی خواهند به زحمت من. در حالی که این برنامه ها را ارائه دسترسی به یک دکتر آنها بهترین راه حل مناسب برای 15 درصد از کانادایی ها که یک دکتر خانوادگی و یا کسانی که نمی توانند خود دسترسی پزشکان شاید به این دلیل کسانی که در کلینیک بسته اند و یا اینکه آنها هنوز هم دشوار گذار شامل مجازی مراقبت. فقط به عنوان ما شما را تشویق به ماندن در خانه برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض و گسترش رمان coronavirus ما شما را تشویق به ماندن در خانه پزشکی به عنوان مطالعات متعدد نشان می دهد که بهترین مراقبت از پزشک خانواده یا تیم است که شما را می داند. دوره.

بنابراین اجازه دهید کار را با هم کنار هم. همکاران من و من ادامه خواهد داد برای پیدا کردن راه های مبتکرانه برای شما بهترین مراقبت ممکن است. در بازگشت لطفا رسیدن و اجازه پزشک خانواده خود می دانم که از کجا و چگونه برای دیدار با شما به طوری که ما می توانید در ادامه این سفر با هم.

زیرا وقتی که می آید بیشتر خوب بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به ما کمک سالم نگه دارید.

اریک Cadesky است که یک پزشک خانواده در ونکوور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>