مرکز شهر اسکندریه فروغ خسارت ساختمان های متعدد

اسکندریه, Minn. — آتش نشانان از چند بخش بودند مبارزه عمده در ساختار آتش در گوشه ای از خیابان پنجم و خیابان در مرکز شهر اسکندریه در روز سه شنبه, فوریه. 25.

فروغ که گزارش شد در 4:34 a. m. اعتقاد بر این است که منشأ در یا در نزدیکی Raapers رستوران و آل ساخت. در مطبوعات زمان سه ساختمان دیگر قرار گرفتند فروغ: RM, خال کوبی, چارلی بازار و کمی عزیزان.

خدمه از شش بخش — اسکندریه Osakis گارفیلد Forada کارلوس و دشت بودند در صحنه است. اسکندریه آتش نشانی را نردبان کامیون مورد استفاده قرار گرفت برای رسیدن به آتش.

ساختمان های آپارتمانی که در کنار بلوک بودند حال تخلیه با توجه به سارا Stadtherr اسکندریه ارتباطات هماهنگ کننده. آواره ساکنان گرفته شده به اسکندریه ایستگاه های آتش نشانی. صلیب سرخ در راه بود به صحنه است.

آتش ارائه شد چالش های آتش نشان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این ساختمان گفت:” اسکندریه پلیس کاپیتان اسکات کنت اضافه کردن وجود دارد بسیاری از مکان ها برای آتش و دود پنهان به دلیل سقف های کاذب و حفره.

آن را بیش از حد به زودی او گفت: برای ایجاد که در آن دقیقا این آتش سوزی آغاز شده است.

رانندگان بودند که منحرف و دور از بزرگراه 29 برای چند بلوک در اطراف آتش.

Roers خانواده نانوایی مسافرتی مسافرخانه و زمینه های مشترک تهیه شد آتش نشانان با مواد غذایی و نوشیدنی است.

اسکندریه نور و قدرت تماس گرفته شد برای افزایش جریان آب در این منطقه برای دریافت آب بیشتر به شیلنگ.

مینه سوتا وزارت حمل و نقل صادر انتشار اخبار در 5:38 صبح, مشاوره رانندگان که ترافیک است که detoured در جاده های محلی با اجرای قانون است. Fillmore Street نیز بسته از پنجم تا ششم خیابان.

جاده را بازگشایی پس از آتش بوده است و بس.

بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی بیشتر به این شکستن داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>