فکر نمی کنم Dhoni را دوباره در تیم هند: raina vijay

احمدآباد Mar 17: افسانه ای سابق کریکت هند Ganesh raina vijay امروز گفت که او فکر نمی کنم کاپیتان سابق و جدا حافظ رودخانه ماهندرا سینگ Dhoni خواهد بود قادر به بازگشت در تیم هند, حتی اگر او انجام شده و در آینده IPL.
صحبت کردن به newspersons اینجا raina vijay بود که در احمدآباد برای افتتاح اولین ورزشی و فروشگاه لوازم جانبی با نام تجاری در مقابل گفت: “به نظر من این نگاه بسیار بعید است که Dhoni خواهد بود قادر به باز گشت در تیم هند از طریق IPL.
“”اول از همه ما باید درک کنند که پس از انتخاب تصمیم به ‘حرکت’ در مورد یک بازیکن خاص و سپس باز گشت می شود بسیار دشوار است. نکته دوم این است که حتی اگر Dhoni نقش خوبی در لیگ, چه کسی جایگزین او در تیم هند ؟
“در حال حاضر K L Rahul که همچنین انجام جدا نگه داشتن در حال انجام فوق العاده هست. برای Dhoni را باز گشت جایگزین کردن او غیرممکن است. او نمی تواند فکر می کنم از جایگزینی یک مقدار جوانتر Rishabh شلوار” سابق بازکن اضافه شده است.
به یک پرس و جو در مورد کاپیتان Virat Kohli فعلی فقیر فرم raina vijay گفت که چنین تکیه مرحله در زندگی حرفه ای از بازیکنان بزرگ بود غیر معمول نیست. “Virat نیز یک انسان و نه خدا. او بازی بسیار خوبی برای مدت طولانی است و تنها انجام ضعیف در آزمون های سری در انگلستان و به تازگی در نیوزیلند. افسانه مانند ریکی Ponting و استیو واو نیز تا به حال چنین تکیه تکه. (PTI)

مقاله قبلیهمه ملی اردوگاه به جز کسانی که در آماده سازی برای بازی های المپیک به تعویق افتاد با توجه به COVID-19: Rijiju

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>