لازم نیست کسی اجازه بازدید از معابد: Pawar

PUNE: پس از یک سازمان از warkaris (ع) انتقاد Sharad Pawar برای “ترویج الحاد” و خواست اعضای جامعه برای جلوگیری از دعوت او به رویدادهای مذهبی از NCP ارشد در روز شنبه رسید برگشت و گفت که وجود دارد بدون نیاز به کسی اجازه بازدید از معابد.

Rashtriya Warkari Parishad به تازگی با صدور بیانیه ای که در آن آن را به حال خواست اعضای جامعه برای جلوگیری از دعوت امروز را “ملحد حاکمان” برای توابع مذهبی و یا برای رویدادهای مانند inaugurations و یا سخنرانی.

“محترم Sharad Pawar saheb می گوید هیچ نیازی به ‘رامایانا’. او از کسانی که افراط در توهین به خدایان و اولیاء دین هندو…بنابراین warkaris باید محتاط باقی می ماند در آینده و همیشه به یاد داشته باشید که آنها هندو اول” به Parishad گفته بود.

همچنین خواست warkari جامعه به توقف دعوت از کسانی که سیاستمداران به مذهبی توابع inaugurations و یا به ارائه سخنرانی که در ترویج ملحد فکر می کردم.

پرداختن به یک گردهمایی در الندی محبوب زائر در شهر پونا منطقه Pawar وجود دارد گفت: هیچ نیاز به دنبال کسی اجازه دیدار پروردگار Vitthal معبد در هونگوند و دعا وجود دارد.

“اگر شما می خواهید به عبادت پروردگار Vitthal شما بازدید Pandharpur. اگر شما می خواهید به عبادت سنت Dnyaneshwar و سنت Tukaram سپس شما بازدید الندی و Dehu بود. وجود دارد بدون نیاز به کسب اجازه از کسی برای بازدید از این مکان,” او گفت:.

“اگر کسی می گوید که شما نمی باید اجازه بازدید از این مکان پس از آن من فکر می کنم آنها را درک نمی کنند فکر warkari sampraday (فرقه),” او گفت:.

“درست warkari هرگز چنین ایستاده است. من فکر می کنم ما باید چشم پوشی از چنین چیزهایی و به دنبال خود ما انتخاب” سابق اتحادیه وزیر اضافه شده است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان