نمی افتد برای آخرین فدرال فشار به تضعیف رمزگذاری

این Wile E. شغالها از اینترنت — سناتور لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی و ریچارد بلومنتال D-Connecticut — مطمئن هستیم که این بار آنها در نهایت در بر داشت یک ساخته شده و به منظور ابزار است که می تواند از Roadrunn … er آن دخالت کی … er, متمم اول قانون اساسی و بخش 230 قانون ارتباطات نجابت.

مطمئنا آنها باور دارند که خود را آخرین super duper ویژه اوج موشک — “از بین بردن سوء استفاده و شایع غفلت از فن آوری های تعاملی عمل از سال 2020” با نام مستعار “کسب آن” — در نهایت اجازه می دهد آنها را به شما محروم از دسترسی به رمزگذاری قوی است که محافظت از حریم خصوصی خود را به طوری که آنها (و هر هکر بر روی این سیاره) می توانید در شما خواهد شد.

در اینجا شخصیت کارتونی نابغه و deviousness از کسب آن عمل می کنند:

آن را نمی کند در واقع یاغی رمزنگاری قوی نه نشانی از آن نیاز شرکت به فلج محصولات خود را با “پشت درب” برای اجرای قانون است.

همه از آن است که ایجاد یک کمیسیون برای ایجاد “بهترین شیوه” برای کنگره برای تصویب به قانون است.

آنچه که احتمالا می تواند آسیب در آن است ؟ خوبی کسب آن عمل را محروم از هر گونه بستر اینترنت نیست که پیاده سازی آن “بهترین شیوه” از آن بخش 230 حفاظت از قبال محتوای ایجاد شده توسط دیگر احزاب از خود است.

چه نوع از “بهترین شیوه” یکی ممکن است بپرسید?

“بهترین شیوه” برای حفاظت از کاربر امنیت ؟ نوچ.

“بهترین شیوه” برای حفاظت از آزادی بیان و ترویج شدید, تجارت, در, دیجیتال کالا و خدمات ، نوچ.

“بهترین شیوه” برای “جلوگیری از شناسایی اخلال در گزارش و استثمار جنسی کودکان.”

شما تا به حال به می دانم که این شخصیت کارتونی سیاستمداران بودند رفتن به جلو و دیگری “برای کودکان” تهوع و آنها ذخیره کردن آن در ضخامت — واژه “کودک” و “کودکان” به نظر می رسد نزدیک به 300 بار در این لایحه متن.

و شما باید بدانید که در میان این مجموعه برای اولین بار از “بهترین شیوه” به پایین آمدن پایک خواهد بود خواسته که سیستم عامل prang رمزگذاری به طوری که اجرای قانون بیشتر می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده خود را, ایمیل, پیام های متنی خود را, و غیره.

اگر شما فکر می کردم این موضوع از طریق احتمالا شما نیز می دانید که کسب آن عمل و مرتبط با آن “بهترین شیوه” نمی خواهد جلوگیری از مختل و یا سوءاستفاده.

این رمزنگاری قوی جن شده از بطری برای چندین دهه و هیچ شماره یا نوع “بهترین شیوه” می توانید آن را به عقب. افرادی که چیزی برای پنهان کردن در حال حاضر و ادامه خواهد داد به استفاده از ابزار آنها نیاز به پنهان کردن آن.

تنها چیزی که کسب آن جلوگیری خواهد شد و یا مختل است حریم خصوصی و آزادی است.

تنها گناه و مطیع قانون در میان ما خواهد بود تحت تاثیر کسب آن عمل می کنند و اثرات خوب و چیزهای مهم مانند آزادی و حفظ حریم خصوصی خواهد بود کاملا منفی است.

گراهام Blumenthal et al. قطعا می دانم که این بیش از حد. اجازه ندهید که آنها شما را به فکر آنها فقط بی ضرر مثل احمقها Wile E. Coyote.

توماس L. نزدیک (توییتر: @thomaslknapp) مدیر و تحلیلگر ارشد اخبار در لوید مرکز پادگان ویلیام برای روزنامه نگاری دفاع آزادیخواه (thegarrisoncenter.org). او زندگی و کار در شمال مرکزی فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>