آیا دولت واقعا می دانم که بهترین در همه چیز ؟

آن ها شروع به نظر می رسد به عنوان اگر بسیاری از پیشرو مقامات منتخب در کالیفرنیا بر این باورند دولت می داند بهترین در مورد تقریبا همه چیز را در تقریبا در هر مرحله از زندگی. می رود که در هر دو ماکرو و میکرو سطوح.

سال گذشته بیش از این دولت تهدید کرده است که شهر پس از شهر با دعاوی اجازه نمی به اندازه کافی واحد مسکونی جدید برای راضی کردن مقامات دولتی حتی زمانی که توسعه دهندگان هیچ علاقه زیادی در ساخت آنها است.

یک کمیسیون دولتی خواستار پرونده های حقوقی دیگر اگر شهرها و استان ها انجام نمی بیشتر به کاهش بی خانمانی حتی در جایی که بسیاری از بی خانمان ها نیست به خصوص علاقه مند در حال حرکت به پناهگاه و حتی در حالی که دادگاه در برخی از کشورهای دیگر ادامه صدور بلیط اتوبوس به کالیفرنیا به جزئی جنایتکاران به جای فرستادن آنها به زندان است.

قوه مقننه و رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معکوس رای دهندگان خواسته در اجاره کنترل راه اندازی این ملت در سخت ترین مقررات در اخراج و اجاره بها را افزایش می دهد کمتر از یک سال پس از رای دهندگان قاطعانه رد رای گیری ابتکار عمل با همان هدف.

بیش از مخالفت های شدید از قرار “ذینفع” آنها به تصویب یک قانون نوشته شده توسط سن دیگو دموکراتیک Assemblywoman Lorena گونزالس به نام مجمع لایحه 5 که نیروهای قرارداد کارگران و مترجمان آزاد به قبول تمام وقت اشتغال از شرکت های مشتری خود که آیا آنها آن را می خواهم یا نه ظاهرا به طوری که آنها می تواند اتحادیه حتی در جایی که تنها یک یا دو نفر درگیر هستند.

و دولت سنا گذشت تقریبا جدیدترین نسخه از لایحه در مجلس سنا 50 تراکم مسکن دستور از دولت دموکراتیک بهداشت ، اسکات وینر سان فرانسیسکو است که تهدید را تقریبا در هر شهر کالیفرنیا به این ماجرا به عنوان کاسترو منطقه که در آن او زندگی می کند که پر شده است با چوبی ساختمان های آپارتمانی است که بالقوه firetraps.

در سطح خرد وینر نفوذ که در ساکرامنتو گاهی اوقات به نظر می رسد نامتناسب به وضعیت خود را به عنوان یکی از 40 سناتور امور خارجه همچنین پیشنهاد ممنوعیت در برخی از اعمال جراحی برای نوزادان متولد شده با مبهم یا متناقض وجود داشت. که لایحه بود قاطعانه رای دادند را در سنا کسب و کار و حرفه کمیته اما با SB50 وینر متعهد به نگه داشتن چکش در آن تا زمانی که مقاومت در برابر نرم.

این لایحه در مجلس سنا لایحه 201, جلوگیری می کند “پزشکی غیر ضروری” عمل جراحی دو جنسیتی نوزادان تا زمانی که این کودکان شش ساله است. آن شامل ممنوعیت تصحیح hypospadias مشترک مرد بیماری است که در آن وجود دارد می توان چند دهانه پیشابراه در قسمت زیرین آلت تناسلی مرد.

برای وینر پدر و مادر’ انتخاب مهم نیست که آن را به تبدیل یک ناهنجاری خفیف به حالت عادی باز است. که در اصل که نوزاد نمی تواند ابراز نظر در مورد اینکه آیا آنها می خواهند این روش یا نه.

ذهن هرگز که عمل جراحی اصلاحی در این بیماری به مراتب ساده تر و کمتر دردناک است هنگامی که بیمار بسیار جوان; کودکان زیر شش وینر است گفت: هنوز در حال توسعه خود را, رابطه جنسی و یا هویت جنسیتی. و شش ساله داشته باشد ؟

اگر وجود دارد یک وضعیت که در آن والدین و تصمیم گیری پزشکی باید به حکومت این است که احتمالا آن است.

مهم نیست که وینر معتقد است که او و دولت را بهترین می دانم در مورد صمیمی ترین مسائل فقط به عنوان او فکر می کند آنها را در مورد مسکن و تراکم که در آن وی به خانه های تک خانواده در بزرگ مقدار زیادی به عنوان نخواهم كرد. بحث در مورد یک پرستار بچه دولت است.

البته برخی از دولت حکم و اقدامات مورد نیاز هستند. این احتمال وجود دارد هیچ حادثه ای است که در کالیفرنیا دیده است هیچ اپیدمی سرخک یا سیاه سرفه پس از سفت واکسیناسیون قوانین بیش با صدای بلند اعتراض برخی از پدر و مادر است.

و Newsom طرح برای ارائه به 1 میلیارد دلار کمک برای پناه دادن به بی خانمان نیز به نظر می رسد به اثبات مثبت شروع با نورد از 100 تریلر به طور موقت تسکین دهنده اندازه گیری. در حالی که 100 تریلر را نمی خواهد از حد از یک دندانه در دولت را بی خانمان مردم از بیش از 150.000 آنها در حال ارائه راه حل های موقت برای برخی از افراد و خانواده ها.

نیاز در اینجا این است که برای خویشتن داری در اجرای قانون گذاران’ تنظیمات شخصی در همه, اما با ساکرامنتو در حال حاضر اساسا یک حزب سرمایه اداره می شود و توسط یک تخته سنگ از دموکرات ایالت مقامات و supermajorities در هر دو مجلس قوه مقننه وجود دارد چند محدودیت در اکثریت است.

بنابراین وجود یک نیاز قوی برای خویشتن داری یک آگاهی است که فقط انتخاب می کند هیچ کس دانای مطلق.

ایمیل توماس الیاس در tdelias@aol.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان