داجرز را پیشنهاد آنلاین تمرین فرصت برای طرفداران

شما آن را گفت. شما می دانید که شما باید. اگر شما تا به حال زمان برای کار کردن شما را در شکل بهتر است.

Welp.

اجتماعی فاصله وادار حتی ورزشکاران حرفه ای به دریافت خلاق خود را در مورد تمرینات داجرز مدیر از بازیکن عملکرد براندون McDaniel ارائه شده است برای کمک به شما را به خوبی در خود-قرنطینه قطعنامه تناسب اندام. McDaniel خواهد بود که منجر رایگان تمرینات خواهد شد که جریان در داجرز’ کانال های رسانه های اجتماعی – Facebook, Twitter و YouTube – آغاز جمعه در ساعت 8 صبح تمرینات (حدود 30 دقیقه) در دسترس خواهد بود در روزهای دوشنبه و جمعه ها.

“ما فقط می خواهم به سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای تحریک مردم به خصوص ما طفره زن طرفداران که در حال نشستن در خانه و تمرین واقعا خوب اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های راست در حال حاضر و آنها را به یک بینش شاید چگونه خودم و کارکنان را در مورد آموزش ما بچه ها که شاید به اندازه کافی خوش شانس به تجهیزات در خانه و در حال کار کردن در اتاق نشیمن خود را و یا گاراژ خود را و یا هر آنچه در آن ممکن است” McDaniel گفت. “بنابراین ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک چرخش مثبت در این وضعیت که همه در حال حاضر و بهترین را از آن و حتی چالش برخی از افرادی که صحبت کردن در مورد کار خود به تناسب اندام و داشتن زمان برای انجام آن است. در حال حاضر یک فرصت بزرگ را به برخی از گام های کودک نسبت به آن اهداف است.”

McDaniel گفت: تمرینات را از ویژگی های تمرین است که “به معنای واقعی کلمه همان تمرینات ما در حال دادن به برخی از بازیکنان ما” که اصلا ورزشگاه صفحه اصلی و یا تناسب اندام در دسترس در صفحه اصلی و همچنین توضیحات چگونه داجرز قدرت و مطبوع کارکنان صنایع تمرینات برای فردی بازیکنان است.

“سپس از وجود من امیدوارم که آن را به نوعی در زندگی خود” McDaniel گفت. “و امیدوارم ما را مجبور به انجام این کار بسیار طولانی است.”

نامشخص طبیعت از چه مدت از آن خواهد شد قبل از بازی بیس بال می گرداند شده است یک چالش برای داجرز’ آموزش کارکنان. همراه با McDaniel, تراویس اسمیت و برایان Stoneberg تقسیم کرده اند تا 40-مرد فهرستی از هر نگه داشتن در تماس با یک گروه از بازیکنان را از طریق متن و FaceTime و یا زوم و ارائه تمرین دستورالعمل. که آمد با یک چالش چهارشنبه.

“ما در واقع قرار دادن یک چالش به گروه ما امروز فقط برای دیدن آنچه که خلاق ترین چیزی است که آنها می تواند استفاده شد و در حال حاضر” McDaniel گفت. “من به طور کامل انتظار می رود بچه ها خواهد شد برخی از سرگرم کننده با این و احتمالا نشان می دهد برخی از لوازم خانگی که شاید آنها واقعا با استفاده از, اما به افزایش است.”

McDaniel گفت: او رسیده به دیگر قدرت و تهویه مربیان در کالج ها و نرم افزار های ورزشی برای به اشتراک گذاشتن ایده های در مورد نحوه رسیدگی به آنچه که او به نام این “معلق در هوا” دوره است.

“من فکر می کنم که اولین چیزی که ما نوع اجازه دهید همه بدانند که ما هیچ ایده زمانی که این در حال رفتن برای پایان دادن به, اما ما می دانیم هنگامی که آن را به پایان می رسد همه چیز در حال رفتن به حرکت بسیار سریع است. به طوری که سطح شیب دار تا دوره رفتن به واقعا سریع,” او گفت:. “ما هیچ ایده چگونه این بهار آموزش 2.0 در حال رفتن به. این می تواند به معنای واقعی کلمه بود چیزی که برداشته ممنوعیت برداشته می شود و ما ممکن است در یک مرکز یا در آریزونا یا L. A. یا جای دیگری که برای ماده بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>