لس آنجلس — آنها صرف زمستان بزرگ-بازی شکار و در نهایت صعود طعمه خود را.

Gerrit کول می خواستم به یک یانکی های داجرز گفت و نه حتی خود را به 300 میلیون دلار می تواند ذهن خود را تغییر دهید. آنتونی رندن علاقه مند نبود در “هالیوود شیوه زندگی” می آید که با بازی در لس آنجلس او گفت: خود را. استفان عشق نمی خواهم به ترک واشنگتن است. فرانسیسکو Lindor را هزینه بیش از پول و داجرز نمی بخشی با گاوین لوکس و داستین ممکن است به زمین او.

اما آنها زمین Mookie بتی. 2018 لیگ آمریکا MVP شد طفره زن همراه با شیخ سابق Cy جوان برنده جایزه دیوید زمانی که قیمت های پیچیده و درهم و برهم کردن از معاملات بودند به طور رسمی اعلام کرد در روز دوشنبه نزدیک به یک هفته پس از گزارش از توافق اول عمومی رفت.

به عنوان انتظار می رود زیر گزارش اولیه از دوباره تجارت داجرز به دست آورد outfielder بتی, قیمت و نقدی ملاحظات پوشش نیمی از $96 میلیون باقی مانده در قیمت قرارداد (سه سال) از Boston Red Sox در ازای outfielder الکس Snake, minor league infielder Jeter فراز و جزئی لیگ جالب توجه کانر وانگ.

به دست آورد از Cincinnati Reds فصل گذشته فراز, 21, رتبه به عنوان 86-بهترین چشم انداز در بیس بال در سال جاری بیس بال آمریکا رتبه بندی. اما چند سال قرارداد امضا شده توسط Max Muncy و کریس تیلور به علاوه ورود گاوین لوکس در این لیگ سطح ساخته شده فراز مصرفی.

100 انتخاب کنید به طور کلی در سال 2017 پیش نویس 23 ساله وانگ به همین گیر جوان دیگر فو Will Smith, Keibert رویز و دیگو کرتیا (دو مورد آخر نیز رتبه در بیس بال آمریکا بالا 100).

چه زمانی بود که یک پا از سه تیم تجارت در حال حاضر جداگانه تجارت بین داجرز و دوقلوها مینه سوتا که ارسال خواهد شد right-hander Kenta Maeda و پول نقد به دوقلوها با پرتاب right-hander Brusdar Graterol های 67 را انتخاب کنید در سال آینده پیش نویس و جزئی-لیگ outfielder لوقا Raley رفتن به داجرز هر چند که معامله نشده است رسما اعلام نشده است.

“ما به وضوح سوپراستار آنها صحبت کرده ام در مورد تمام زمستان” داجرز right-hander واکر Buehler گفت: Sirius XM را MLB Network, رادیو برای یک واکنش در راه خود را به آریزونا برای افتتاح بهار آموزش در هفته آینده. “قربانی یک کمی از ما عمق آن است. اما این بدیهی است که بسیار هیجان انگیز است.”

در 34 قیمت را Cy جوان فصل است که در حال حاضر هشت سال گذشته است. دو تا از گذشته خود سه فصل قطع شده اند با آرنج مسائل و 2019 فصل به پایان رسید اوایل زمانی که او تحت عمل جراحی قرار گرفتند به آدرس کیست در مچ دست چپ.

اما داجرز بسیار خوب در بار مدیریت – آن را منحصر به فرد به NBA – وقتی که می آید به خود را شروع کوزه. در طول اجرا خود را از هفت متوالی NL غرب عنوان بخش (و دو سری جهانی حضور در سه سال گذشته) آنها استفاده کرده اند به طور متوسط 12.3 شروع هر فصل. فصل گذشته داجرز’ پارچ شروع تا به حال بیش از چهار روز استراحت در 117 از 162 به طور منظم فصل بازی های نه چندان دور از خود سالانه استاندارد در طول چند فصل گذشته است. تنها یک پارچ طی سه فصل ساخته شده است که به عنوان بسیاری از 30 شروع می شود (Buehler سال گذشته) و هیچ کدام تن به تن بیش از 183 نوبت در یک فصل از هر دو Kershaw و زاک Greinke صدر 220 در سال 2015.

کاهش حجم کار و حرکت به سمت DH-کمتر لیگ ملی باید زندگی را ساده تر برای قیمت است که بدهکار $96 میلیون بیش نهایی سه سال از میلیارد و 217 میلیون و هفت سال از قرارداد او امضا قبل از 2016 فصل است. او می تواند بیشتر انجام نسخه از رفتگان جانباز Rich Hill – مهم تر به داجرز در اکتبر و از مارس تا سپتامبر و استفاده درآمده است.

اما 27 ساله بتی است که تفاوت ساز در این معامله. اضافه کردن خفاش خود را برای یک ترکیب که شامل 2019 NL MVP کودی Bellinger, جاستین ترنر حداکثر Muncy و کوری Seager باعث می شود داجرز حتی بیشتر مهیب. آنها چراغ لیگ ملی در ضربه زنی (.472) صفحه اصلی اجرا می شود (279) و اجرا می شود به ثمر رساند (886) در سال 2019 به پایان رسید دوم در پایه درصد (.338) و افتخار دفاع که منجر رشته در دفاعی اجرا می شود را نجات داد در حالی که برنده 106 به طور منظم فصل بازی.

بتی چهار متوالی All-Star ظاهر و چهار متوالی دستکش طلا جایزه. در چهار فصل گذشته او ضربه زد .305 با .917 OPS 98 به سرقت رفته و بازها و 116 صفحه اصلی اجرا می شود و 33.8 برنده بالا جایگزینی (جنگ) است و دوم در MLB به تنها فرشتگان ” مایک ماهی قزل آلا. دفاعی بتی آگهی همه MLB با 98 دفاعی اجرا می شود را نجات داد (DRS) پس از سال 2016.

علاوه بر این از بتی در حال حاضر به پایان می رسد زمستان ناله داجرز توسط طرفداران که در زمان به رسانه های اجتماعی بیش از سه ماه گذشته gnashing توییتر خود را دندان بر روی جلو دفتر نوسانات و نتواند و جمع آوری چنگال و مشعل به مارس در چاوز دره.

آنها یک نوع متفاوت از رژه در ذهن نوع قهرمانی رژه که به دنبال بتی’ MVP فصل در بوستون. داجرز باید یک سال را که اتفاق می افتد قبل از بتی, که کسب درآمد $27 میلیون در این فصل تبدیل به یک عامل آزاد است.

با یک استدلال شده است که او دوم-بهترین بازیکن بیس بال پشت مایک ماهی قزل آلا, بتی به نظر می رسد قصد قرار دادن خدمات خود را برای مناقصه زمستان بعدی داشتن گزارش swatted دور بوستون ارائه 10 سال 300 میلیون دلار تمدید قرارداد ماه گذشته با سند چشم انداز از 12 سال $420 میلیون معامله.

یک سال در لس آنجلس – “هالیوود شیوه زندگی” و همه باید به داجرز یک پا تا در رقابت برای ثبت نام بتی فراتر از سال 2020 است.

اگر بتی کمک می کند تا خلاص شدن از شر داجرز از قهرمانی-خشکسالی میمون در پشت خود را, هر چند این هفته حرکت ارزش خواهد شد و حتی بیشتر.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de