داجرز را سخت پرتاب لویی right-hander با 1-انتخاب دور

بابی میلر به دنبال رید افراد مشهور زیادی از بار. این زمان آن را باریکش ،

سرب استارت در دانشگاه لوئیزویل, افراد مشهور خواهد شد انتخاب چهار MLB پیش نویس است. آماده سازی برای پوشش ESPN و MLB Network, افراد مشهور بود یکی از پتانسیل وظیفه که دریافت یک تلفن همراه و کلاه برای تمام 30 MLB.

فرشتگان کلاه کردم دوربین زمانی که آنها در زمان افراد مشهور با 10 انتخاب کنید به طور کلی. کمی کمتر از دو ساعت بعد میلر قادر به شهامت داجرز کلاه از باقی مانده و با افتخار آن را برای یک زوم تماس با خبرنگاران پس از داجرز او را 29 و انتخاب نهایی از روز چهارشنبه دور اول.

وجود دارد فقط یک مشکل است.

“من دروغ نمی خوای این لطمه می زند سر من” میلر گفت: با یک لبخند. “او یک سر کوچک. اما من احساس آن را در وضعیت مناسب به آن را می پوشند در حال حاضر. راستش من نمی خواهم به آن را حتی اگر آن صدمه زدن به سر من.”

این سومین بار در Andrew Friedman عصر که داجرز گرفته اند یک بازیکن خارج از دانشگاه از لوئیزویل با بالا انتخاب کنید.

در سال 2016 داجرز در زمان گیر خواهد اسمیت با 32 انتخاب کنید به طور کلی. در سال 2015 آنها را در زمان دیگری لویی right-hander Kyle Funkhouser با 35 انتخاب کنید به طور کلی. Funkhouser نیست نشانه بازگشت به لویی برای فصل ارشد و سقوط به دور چهارم سال 2016 پیش نویس — یک قطره از $1.75 میلیون به $750,000 در اسلات ارزش. Funkhouser در حال حاضر 26 شده است ندانسته در طول سه فصل در دیترویت ببر’ سیستم مزرعه. یکی دیگر از لویی محصول infielder Devin مان بود داجرز’ پنجم-انتخاب دور دو سال پیش.

6-پا-5 میلر در نظر گرفته شده است یکی از سخت ترین ثرورس در سال جاری پیش نویس با fastball است که لمس 100 مایل در ساعت و یک نوار لغزنده است که روش 90 مایل در ساعت.

“من فکر می کنم اندازه او ورزشکاری او را و او به طور متوسط 95 مایل در ساعت در fastball — من فکر می کنم این سه مواد تشکیل دهنده یک پایه خوب برای شروع” داجرز مدیر تازه سراغ بیلی Gasparino گفت. “و سپس شما شروع به لایه بندی در مورد نحوه بهبود متوسطه خود را در زمین بودند متعدد به علاوه آنهایی که. و من فکر می کنم فقط شخصیت بچه, آرایش و همه ما اینتل در او بسیار قوی بود.”

یک دانشجوی آمریکایی پس از رفتن 6-1 با 2.97 عصر در لوئیزویل میلر تا به حال برخی از مسائل کنترل در زمان در طول این سال دوم است اما در زمان هیچ-hitter وظیفه به ninth inning فوق العاده منطقه ای در برابر شرق کارولینای بهار گذشته هنوز دست زدن به 95 مایل در ساعت در آن نهایی زمین باز یافته.

که به اندازه کافی به او را “جذاب گزینه های آینده را به سال” Gasparino گفت. سال نمی بسیار طولانی گذشته. میلر ساخته شده و چهار شروع می شود برای لویی قبل از دانشگاه بیس بال بود تعطیل توسط coronavirus بیماری همه گیر. او تا به حال یک 2.31 عصر با 34 strikeouts در 23 1/3 نوبت برگزاری batters به .181 متوسط است.

که به اندازه کافی برای نشان دادن به داجرز طلایه دار مارتی بره که میلر ساخته شده بود گام های قابل توجهی به عنوان یک تازه وارد.

“مارتی بود که در اولین شروع خود را و واقعا یک کار بزرگ از زنگ زنگ های اولیه و شناسایی است که او تا به حال ساخته شده پرش ما فکر ممکن بود” Gasparino گفت.

“ما می دانستیم که او یک ورزشکار بزرگ است. ما می دانستیم که ما تا به حال بزرگ بازوی قدرت است. ما کمی نگران فقط در اعتصاب-پرتاب فرمان ثانویه رزین. و به بچه اعتبار او ساخته شده بزرگ در تنظیم خود را تحویل. او ساخته شده تنظیمات بزرگ در کشویی. او به طور کلی fastball رز مانند سه مایل در ساعت.

“پس … این نوع یک offseason/اوایل فصل بالقوه انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن کاملا رک و پوست کنده به عنوان به زودی به عنوان ما شاهد اول شروع ما بود ‘وای از آن اتفاق افتاده است.'”

میلر گفت که او می دانست که او تا به حال “را واقعا بهبود بزرگ از سال گذشته به این سال اگر من می خواستم به بازیکن من می خواستم.” او به کار ادامه داد که در طول مستند.

“من واقعا با استفاده از این زمان,” او گفت:. “تنها چیزی که من می توانم انجام دهید در حال حاضر بهتر است و این چیزی است که تمرکز اصلی من است.”

زوج افراد مشهور در لوئیزویل میلر در حال حاضر هدف این است که تیم خود را با “مورد علاقه پارچ” دیگری right-hander scouted توسط بره و گرفته شده در دور اول با Dodgers — واکر Buehler.

“او خیلی الکتریکی بر روی تپه و من دوست دارم که” میلر گفت. “این که چگونه من سعی می کنم بیش از حد.

“این چیزی است که من یک افتخار است که بزرگترین رقیب در این زمینه وجود دارد و مطلقا هیچ شکی نیست که او را بزرگترین رقیب خود در زمینه هنگامی که او بر روی تپه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>