داجرز دیدن Brusdar Graterol به عنوان پتانسیل اغل گاو یا حشم جایزه

گلندیل, Ariz. — Brusdar Graterol قطعا احساس نمی مانند کالاهای آسیب دیده.

به عنوان دوقلوها مینه سوتا, Boston Red Sox و داجرز بررسی پرونده پزشکی خود در ماه گذشته Graterol مشغول به کار بود را در آماده سازی برای زمستان آموزش در offseason خانه در Ft. مایرز, Fla. – جالب اینجاست که بهار آموزش خانه به دو تا از سه تیم بحث خود را فوری و حرفه ای آینده.

“این یک کمی بی دست و پا چون بچه ها من کار با به من نگاه و تعجب می کنم که آیا من که قرار بود به داد و ستد و یا اگر من اقامت” Graterol گفت: از طریق یک مترجم. “بنابراین وجود دارد برخی از ناراحتی. بعد آنها درک وضعیت و چگونگی آن مشغول به کار بود ،

“این کار خوب است.”

آن کار نمی کند در یک خط مستقیم.

در اولین تکرار از تجارت است که می تواند Mookie بتی به لس آنجلس 21 ساله Graterol شد بخشی از بسته رفتن به Red Sox برای بتی و دیوید قیمت – از دوقلوها از طریق داجرز. Red Sox فکر می کردند که گرفتن یک آینده قطعه خود را برای شروع چرخش خودداری کردند اما زمانی که آنها را دیدم Graterol سوابق پزشکی. یک آسیب دیدگی شانه فرستاده Graterol به مجروح شدن لیست برای نزدیک به سه ماه در فصل گذشته و ظاهرا به Red Sox افکار دوم.

“من واقعا نمی توجه زیادی به آن” Graterol گفت: از گزارش های مربوط به Red Sox نگرانی. “من خودم می دانم. من می دانم که من بدن و من می دانم که من سالم و آماده به بیرون رفتن وجود دارد.”

برای بیشتر از یک هفته Graterol در برزخ است. در نهایت داجرز و Red Sox دوباره قرارداد خود را – بدون Graterol. یک معامله جداگانه آورده سخت-پرتاب ونزوئلا و جزئی-لیگ outfielder لوقا Raley به داجرز در ازای Kenta Maeda و جزئی-لیگ جالب توجه (و 10 میلیون دلار).

همان سوابق پزشکی که می ترسم Red Sox شد فقط خوب برای داجرز هنگامی که متصل به پلاک 60 چشم انداز در بیس بال آمریکا پیش فصل لیست.

“من می توانم صحبت می کنند برای Red Sox” داجرز جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman گفت. “از نظر ما او یک پسر که کردم اکتان بالا ، حتی روز دیگر گم شده و پس از چهار یا پنج روز با آنفولانزا (در شروع اردوگاه) ما به او گفت به آن را آسان. شما می توانید بگویید او فرماندار در – و آن 96 (mph) با بولینگ توپ زندگی است. بنابراین من نمی توانم صبر کنید تا زمانی که ما را به فرماندار ،

“وجود دارد خطر ذاتی با کوزه. کوزه صدمه دیده است. این یکی از چیزهایی است که برخی در جهان است. فقط رفتن را از طریق آن با ما آموزش کارکنان است که ما فکر می کنیم بهترین و دکتر (نیل) ElAttrache که ما فکر می کنیم بهترین جراح در جهان ما در میان هر خطر ما فکر وجود دارد و ارزیابی و ما هیجان زده داشتن او.”

اگر Red Sox به دنبال Graterol به گام به خود شروع به چرخش – شاید بلافاصله اما در نهایت – داجرز در حال حاضر به خوبی مواجه نگردند عمق نمودار پتانسیل استارت کنید و ببینید Graterol را “اکتان بالا به مسائل” به عنوان یک فرد کامل در اغل گاو یا حشم – “در حال حاضر” فریدمن گفت.

“ما به نوعی او را در ادامه مشاهده و ارزیابی خود را از زمین و جایی که او فقط با قوام ثانویه (رزین)” فریدمن گفت: “تصدیق کرد که Graterol ثانویه رزین را توسعه داده اند نه به نقطه او را نامزد مناسب برای شروع چرخش است.

“قوام متوسطه خود را مسائل پشت خود را 80 fastball” فریدمن گفت: توسل به 20 به 80 سراغ مقیاس. “بنابراین ما می توانید استفاده از آن به طور بالقوه هر چه زودتر در اغل گاو یا حشم و ما همچنان به تلاش برای توسعه و او را در حالی که او را به طور بالقوه کمک به ما در عمده-لیگ سطح. و وجود یک سناریو که در آن او را ندارد تیم ما. پس شاید ما کار بر روی برخی دیگر گردش و کار بر روی برخی از زمین طراحی ، بنابراین خواهیم دید که ما را به آن را دریافت.”

داجرز مدیر دیو رابرتز ندارد به آن نگاه کنید تصویر بزرگ. او با رد نگرانی های پزشکی – “از آنچه من می شنوم پزشکی است نوع خوش خیم و آن را بدون علامت,” او گفت: اوایل در کمپ – و با تمرکز بر آنچه که او می بیند که Graterol می تپه.

“این یک بازوی” رابرتز گفت: از Graterol که fastball به طور متوسط 98.9 مایل در ساعت در کوتاه خود بزرگ لیگ cameo با دوقلوها در فصل گذشته. “آن بیرون می آید آسان است. … آن را به یک توپ سنگین است. آن را به سرعت.”

میدوی را از طریق زمستان آموزش رابرتز ادعا میکند که اغل گاو یا حشم است “رفتن به یک موضع قدرت” در این فصل است. Graterol قطعا به نظر می رسد به شکل به این تصویر.

“شما می دانید من نمی دانم که چگونه است که رفتن به بازی” رابرتز گفت. “او قطعا یک بخشی از در حال حاضر. اما آنچه که بدان معنی است که باقی مانده است دیده می شود.

“من فکر می کنم برای Gratty این تبادل بالا و اهرم نوبت از” قلم گرفتن چپ و راست ، وقتی اتفاق می افتد که باقی مانده است دیده می شود. اما تا آنجا که سر و (زمین) مخلوط آن را بسیار خاص است.”

Graterol به نظر نمی رسد به ذهن بودن چشم انداز که تقریبا برگزار شد تا بتی تجارت است. اما آن را به برخی از تنظیمات برای مردم در اطراف او.

“من واقعا نمی قرار دادن توجه به این که آیا من برای رفتن به بوستون و یا اینکه آیا من می خواهم به بازگشت به مینه سوتا,” او گفت:. “من دختر خانواده بود و در واقع بسیار خوشحال است. آنها Red Sox طرفداران. اما در حال حاضر که من در اینجا آنها داجرز طرفداران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>