داجرز’ جاستین ترنر فکر نمی فراتر از این سال – سال آخر قرارداد خود را

گلندیل, Ariz. — جاستین ترنر شده قبل از بیکار. به طوری که او به نظر نمی رسد بیش از حد نگران ورود به سال آخر قرارداد خود را با داجرز در این فصل است.

“این است که من در سال گذشته ؟” داجرز سوم baseman گفت: وقتی پرسیده شد که چقدر قرارداد خود را با وضعيت اشغال افکار خود را. “که پاسخ من. هیچ.

“من نگران هستم که در مورد. من در اینجا به برنده مسابقات قهرمانی و هر چه اتفاق می افتد پس از آن خواهیم دید.”

غیر, مناقصه توسط متس نیویورک در ماه دسامبر سال 2013 ترنر هنوز هم ندارد یک تیم زمانی که او زد به همکار Titan تیم خوب (و سپس یک داجرز مربی در همین Mattingly کارکنان) در Cal State فولرتون فارغ التحصیلان بازی بعد که زمستان. فقط روز قبل از افتتاح اردوگاه داجرز امضا ترنر به یک جزئی-لیگ قرارداد با یک غیر فهرستی دعوت به بهار آموزش. معلوم شد که احتمالا بهترین 1 میلیون دلار سرمایه گذاری در حق رای دادن ساخته شده است.

نه تنها ترنر تبدیل به یکی از بهترین سوم به پایان رسید در لیگ ملی (All-Star در سال 2017) اما او به عنوان یک رهبر تیم یک نیروی منسجم در محل باشگاه وانجمن. علاوه بر این او را در آغوش خدمات اجتماعی ایجاد جاستین ترنر بنیاد با همسرش, Kourtney به کار با جانبازان علل میزبانی سالانه مسابقات گلف, خدمت به عنوان یک مسابقه سفیر برای L. A. مسابقه دو ماراتون.

ژانویه گذشته شورای شهر لس آنجلس افتخار او را برای تلاش های خود را با تعیین جاستین ترنر روز.

که بسیاری در خطر است هنگامی که ترنر چهار سال $64 میلیون قرارداد اجرا می شود در پایان این فصل است.

“بدیهی است که این واقعیت است. این یک امکان” 35 ساله ترنر اذعان کرد. “اما این چیزی است که من سعی کنید به تمرکز بر روی و یا فکر کردن در مورد. من باید به نگرانی در مورد آنچه که در مقابل من امروز و ما نگران فردا فردا.”

در شش فصل با داجرز ترنر ضربه .302 با 112 صفحه اصلی اجرا می شود و یک .887 OPS. در بخش هایی از پنج فصل با آرام و متس قبل از پیوستن به داجرز ترنر بود .260 hitter وظیفه به عنوان یک بازیکن با هشت صفحه اصلی اجرا می شود و یک .684 OPS.

دادگاه کانگورو

Mookie بتی (outfielders) و ترنر (infielders) به تاسیس یک دادگاه کانگورو’ خوب سیستم برای اشتباهات ساخته شده در طول آموزش و یا در بازی های این فصل بهار است. هر بازیکن است که نگه داشتن چوب خط حساب کردن بر روی یک ورق کاغذ در قفل خود را و جمع آوری پول از متخلفان.

“آن را” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت. “این درست است که انگیزه ای برای توجه به جزئیات – این که آیا آن را یک ضربه قطع مرد گرفتن grounder, دریافت نشانه هایی است. بنابراین در حال حاضر ما زن سبک و جلف است که یک زن سبک و جلف است که رفتن به ادامه رشد در طول فصل. من فقط دوست داشتم که پاسخگویی بخشی از آن است.

“هنگامی که یکی از بازیکنان ستاره خود صحبت می کند آن را بسیار آسان تر برای آن دسته از بچه ها به نوعی به دنبال همراه و از آن لذت ببرید با آن بلکه درک پیام پشت آن است.”

ممکن است وضعیت

Right-hander داستین مارس انداخت اغل گاو یا حشم جلسه در اولین روز از اردوگاه احساس تنگی در سمت چپ او روز بعد و هنوز به عقب بر گردیم روی یک تپه.

ممکن است تا به حال دوباره شروع به پرتاب برنامه و کشیده به بازی گرفتن از 120 پا اما “احساس نمی بزرگ بنابراین ما در حال رفتن به یک گام به عقب” رابرتز گفت.

زمان بسته شدن

داجرز نزدیک کنلی Jansen ساخته شده دوم خود را ظاهر بهار چهارشنبه و زده از سمت در. او در مواجهه شش hitters در لیگ کاکتوس اقدام قابل توجه و پنج. یانسن را fastball لمس 94 mph. به گفته رابرتز, Jansen نشسته بود در 85 تا 87 مایل در ساعت در این زمان از یک سال پیش.

“هشتاد و هفت به 89,” Jansen اصلاح شود. “هشتاد و پنج ؟ من در مورد آن نمی دانم. من شما را دوست دارم Doc اما من در مورد آن نمی دانم.”

این نتایج اولیه کاکتوس در بازی لیگ به نظر می رسد تقویت احساسات مثبت Jansen تا به حال پس از کار خود را در مکانیک در offseason.

“این خوب است که نتایج” Jansen گفت. “اما گاهی اوقات میخوای باید نتایج بد و شما باید بدانید – ‘آیا شما پرتاب توپ خوبی؟’ به نظر من این بیشتر در حال حاضر قوام چیز. می توانید تکرار می کنم که زمین و بیش از بیش و بیش از ؟ که آنچه در بهار آموزش است. بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که من می توانید تکرار کنید که زمین و بیش از بیش و بیش از دوباره.”

همچنین

واکر Buehler خواهد شد خود را شروع لیگ کاکتوس برنامه در روز شنبه در برابر رشته کوه های راکی کلرادو در نمک رودخانه زمینه. داجرز بازی split-بازی تیم ملی که بعد. راس نورسته شروع خواهد شد برای این تیم در برابر آریزونا دایاموند در Camelback در مرتع پرورش احشام. … Outfielder Joc Pederson هنوز پاک نشده است به نوسان خفاش و رابرتز بستری ران آسیب ثابت کرده است که بیشتر سخت تر از آن به نظر می رسد برای اولین بار در.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>