داجرز’ جو کلی به حالت تعلیق در 8 بازی برای Astros حادثه

جو کلی ممکن است یک قهرمان در چشم بسیاری داجرز طرفداران (و هم تیمی). اما در چشم MLB او عبور یک خط سهشنبه شب در هوستون.

کلی متوقف شده است و برای هشت بازی پس از پرتاب پشت سر الکس Bregman در ششمین دور از بازی روز سه شنبه برابر هوستون آستروس. داجرز مدیر دیو رابرتز دریافت کرده است یک بازی تعلیق و Astros مدیر گرد و خاکی بیکر خوب برای اجازه دادن به تیم های خود را ترک dugouts در یک رویارویی در زمینه های زیر ششم زمین باز یافته.

رابرتز را در خدمت خود تعلیق شنبه با نیمکت مربی باب Geren اقدام به عنوان مدیر در برابر Astros.

کلی, اما, انتخاب کرده است به درخواست تجدید نظر خود را تعلیق و غیره خواهد بود واجد شرایط به زمین تا یک جلسه برگزار می شود و حکم در تجدید نظر خود را ساخته شده است.

رابرتز گفت: در روز قبل از آن که او تا به حال شنیده ام از MLB در روز یکشنبه است. هر دو تیم در سمت چپ dugouts و رفتار و ممنوع در این سال سلامت و پروتکل های ایمنی. بسیاری از بازیکنان نمی شد با پوشیدن ماسک در زمان.

“Yeah, آنها, نیست, خوشحال,” رابرتز گفت: از نقض. “بیس بال در حال حاضر ما در زیر میکروسکوپ است که ما باید. و بنابراین ما به عنوان مربیان از جمله خود من مجبور به انجام یک کار بهتر از ساخت مطمئن شوید که بچه ها ماندن بر روی نیمکت. شب گذشته هنگامی که طبع هایش و من سعی کردم به خارج وجود دارد به نوعی آن را نگه دارید در خلیج و به حداقل رساندن آن, اما من باید مطمئن شوید که بچه ها ماندن روی نیمکت به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل.”

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıhtml nullednulled themes1xbetMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme