جو کلی ممکن است یک قهرمان در چشم بسیاری داجرز طرفداران (و هم تیمی). اما در چشم MLB او عبور یک خط سهشنبه شب در هوستون.

کلی متوقف شده است و برای هشت بازی پس از پرتاب پشت سر الکس Bregman در ششمین دور از بازی روز سه شنبه برابر هوستون آستروس. داجرز مدیر دیو رابرتز دریافت کرده است یک بازی تعلیق و Astros مدیر گرد و خاکی بیکر خوب برای اجازه دادن به تیم های خود را ترک dugouts در یک رویارویی در زمینه های زیر ششم زمین باز یافته.

رابرتز را در خدمت خود تعلیق شنبه با نیمکت مربی باب Geren اقدام به عنوان مدیر در برابر Astros.

کلی, اما, انتخاب کرده است به درخواست تجدید نظر خود را تعلیق و غیره خواهد بود واجد شرایط به زمین تا یک جلسه برگزار می شود و حکم در تجدید نظر خود را ساخته شده است.

رابرتز گفت: در روز قبل از آن که او تا به حال شنیده ام از MLB در روز یکشنبه است. هر دو تیم در سمت چپ dugouts و رفتار و ممنوع در این سال سلامت و پروتکل های ایمنی. بسیاری از بازیکنان نمی شد با پوشیدن ماسک در زمان.

“Yeah, آنها, نیست, خوشحال,” رابرتز گفت: از نقض. “بیس بال در حال حاضر ما در زیر میکروسکوپ است که ما باید. و بنابراین ما به عنوان مربیان از جمله خود من مجبور به انجام یک کار بهتر از ساخت مطمئن شوید که بچه ها ماندن بر روی نیمکت. شب گذشته هنگامی که طبع هایش و من سعی کردم به خارج وجود دارد به نوعی آن را نگه دارید در خلیج و به حداقل رساندن آن, اما من باید مطمئن شوید که بچه ها ماندن روی نیمکت به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل.”

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de