داجرز ‘برگزاری’ به صورت تغییرات احتمالی در پاسخ به کروناویروس

گلندیل, Ariz. — با دولت واشنگتن محدود کردن اندازه از تجمعات عمومی, کالج لغو کلاس ها در حمایت از “آموزش از راه دور” NBA بازی حداقل یک بازی در نزدیک به خالی کردن عرصه و NCAA اعلام آن را نگه مردان و زنان مسابقات بسکتبال بدون طرفداران, احتمال MLB زیر کت و شلوار در برخی از مد در حال حاضر به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است.

“من انجام داده اند که از آنجا که مانند یک توپ” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: شوخی از برگزاری بازی در خالی استادیوم. “اما این امر می تواند بسیار وهم آور, من فکر می کنم. اما بدیهی است که آن را برای خوب بیشتر و برای سلامتی همه. اما آره, که در جدول من فکر می کنم.”

داجرز جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman به نام MLB پاسخ به کروناویروس یک “مایع” وضعیت و تاکید کرد که “هر موضوع پرداخته شده است” بین MLB و اتحادیه بازیکنان در مشورت با مقامات بهداشتی در سطح ملی و محلی. MLB را گزارش برگزاری یک کنفرانس تلفنی روز جمعه در میان نمایندگان تیم با این امکان جدید که اقدامات احتیاطی و احتمالات خواهد بود در محل قرار داده.

“شده است وجود دارد بسیاری از مکالمات” فریدمن گفت. “من فکر می کنم آنچه که به نظر می رسد مانند … دیروز بعد از ظهر درجه حرارت یک چیز بود امروز – فقط views ادامه به تکامل و همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر اطلاعات ما در واکنش به همه که. من فکر می کنم ما باید بیشتر بدانید در چند ساعت و پس فردا ما بیشتر بدانید.

“ما قصد داریم به انجام همه چیز را که ما می توانیم. بدیهی است که ما در حال کارشناسان در مورد این موضوع و پس از آن با تکیه بر کارشناسان برای کمک به ما را هدایت کند.”

فریدمن نمی خواهد حدس و گمان در مورد احتمال بازی در حال بازی در خالی استادیوم.

“من مطمئن هستم که پاسخ به آن در حال حاضر,” او گفت:.

رابرتز گفت: آن را تا حد زیادی شده است کسب و کار به طور معمول برای این تیم – با حکومت بسته به محل باشگاه وانجمن به رسانه ها واضح ترین تغییر دهید.

“من فکر می کنم که ما فقط ما نوع در جهان گمنام,” او گفت:.

“در حال حاضر ما در حال برگزاری است. اما من فکر می کنم که ما از نگاه کردن بیش از چند روز آینده و هفته و ماه به طور بالقوه است که قطعا می تواند تغییر کند. من فکر می کنم که ما بچه ها نوع از دیدن آنچه در خارج وجود دارد در کشور ما در خارج از کشور ما و تنظیمات مورد نیاز می شود ساخته شده برای خوب بودن یک بسیاری از مردم است. … در عمل چگونه این تغییرات روز به روز ما باقی مانده است دیده شود.”

بهتر بتی

Mookie بتی بود در صف یکشنبه شب برای اولین بار پس از یک کشمکش با مسمومیت غذایی بیش از آخر هفته.

“من خوب هستم. یک اشکال کوچک که آمد و رفت,” او گفت:.

بتی گفت: او از دست داده و سه یا چهار پوند به دلیل بیماری اما گفت که او به رسمیت شناخته شده و آن را به عنوان مسمومیت غذایی و نگران نیست.

“به نظر می رسد مانند آن را یک بار در سال” بتی گفت. “بنابراین امیدوارم این یکی و عبور از پل می آید در سال آینده.”

JOC پیشرفت

Joc Pederson بازی پنج نوبت در یک جزئی-بازی لیگ در روز یکشنبه اما دیده نشده هر بازی پس از عمل. اما رابرتز گفت: او هنوز انتظار دارد که Pederson به آماده برای شروع فصل به طور منظم.

“من می دانم که این روز است که او را کمک و او را در حال اجرا دارد و او احساس می کند خوب است و او دوره نقاهت خوب” رابرتز گفت. “من فکر می کنم او در حال حرکت در امتداد. امید من این است که مدتی در اوایل هفته آینده او را در یک کاکتوس بازی لیگ. اما این نوع بیشتر مشروط و یا وابسته به Joc و آموزش کارکنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>