داجرز باید یک برنامه برای بلیک Treinen را bounceback فصل

گلندیل, Ariz. — هنگامی که او به طور خلاصه در رایگان-بازار عامل این زمستان بلیک Treinen بود به دنبال یک تیم است که می تواند کمک به او را پس گرفتن فرم او در طول سال 2018 شود.

داجرز باید یک برنامه برای که.

“این هیچ چیز دیوانه” Treinen گفت: پس از ساخت اولین حضور خود را در لیگ کاکتوس بازی در بهار امسال شنبه است. “وجود دارد دو مرحله است. برخی از آن مکانیکی است. برخی از استفاده از آن. که در مورد جان کلام آن من غیر روحانی وجود دارد.”

مکانیکی تنظیم شد فقط “ترفند زیرکانه” در تحویل Treinen گفت. برخی از مسائل فیزیکی بیش از این دوره از 2019 فصل ممکن است ناشی از تغییرات – و کمک به تولید بالاترین عصر (4.91) و شلاق (1.62) کار خود را بر روی پاشنه از همه ستاره های نجومی در سال 2018 (یک 0.78 دوران 0.83 شلاق و 38 موجب صرفه جویی).

Treinen گفت: او در حال حاضر سالم است و داجرز’ طرح به “بازی آهسته” او در این بهار بود و نه “سلامت چیزی است.”

بخش دوم از bounceback طرح است همه چیز در مورد اعداد. دلایل او انداخت و او را وزنه حرفه ای-کم 66.9 درصد از زمان فصل گذشته و برش حرفه ای-بالا 19.7% از زمان. که عدم تعادل ممکن است مهم ترین تغییر Treinen ساخت با داجرز.

“که من به عنوان یک پارچ. من می دانم که” Treinen گفت. “این چیزی است که خسته کننده است. من به برخی رابطه جنسی خشن تمایل دارند و من در تلاش برای ایجاد بهتر گرایش های این سال است.

“فقط تلاش برای مخلوط رزین متفاوت است چرا که در طول تاریخ نگاه شما در من نمودار و سال گذشته چیزی بود که من حتی نمی دانم در مورد تا پایان سال است.”

داجرز مدیر دیو رابرتز پیش بینی کرده است اغل گاو یا حشم خواهد بود “موضع قدرت” در این سال در بخشی به دلیل پیش بینی پیامهای برگشتی از vetersans مانند کنلی Jansen جو کلی و Treinen.

“او یک حرفه ای به عنوان آنجا که او چگونه به کار می رود و آماده. و چیزهای برقی” رابرتز گفت: از Treinen. “در سال گذشته صحبت کردن به او, ما بچه ها, نوع, از دیدن برخی از چیزهایی که خارج از ضربت سخت زدن با مکانیک خود را در سال گذشته به نوعی منجر به تناقضات. اما در این سال ما نوع تماس گرفته شده کسانی که پشت در و او را یک مرد واقعی.

“این وزنه نقش کشویی و او می تواند نوع اجرای 97 چهار seamer به تغییر سطح چشم بیش از حد. او برای رفتن به یک ضربه برای ما در ” قلم.”

بتی خاموش

Mookie بتی بود نه در اردوگاه شنبه پس از خراشیده شدن از جمعه شب در صف با معده موضوع است. رابرتز گفت: بتی بود انتصاب دکتر صبح روز شنبه و در آن تشخیص داده شد که مسمومیت غذایی است. او انتظار می رود برای شرکت در روز یکشنبه تمرین.

“او لابی برای فردا (بازی در بازی),” رابرتز گفت. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد. بنابراین در حال حاضر اگر او نشان می دهد تا فردا می رود از طریق روز و احساس خوب, دوشنبه حس می کند.”

سانتانا افزایش

Right-hander دنیس سانتانا ساخته شده خود را به عمده-لیگ برتر برای اولین بار در سن 22 دو سال پیش. در آن زمان او رو به افزایش بود تا لیستی از داجرز تبادل نظر چشم انداز. یک آسیب دیدگی شانه کند, که, افزایش, اما این بهار سانتانا دوباره ایستاده بود در میان جوانان کوزه در لیگ اردوگاه.

“من فکر می کنم که اگر شما در حال صحبت کردن در مورد standouts تا به این نقطه در اردوگاه او را در بالای لیست” رابرتز گفت.

سانتانا تساوی بدون گل پنج نوبت در لیگ کاکتوس بازی ها رو 19 batters. او نه strikeouts به یک پیاده روی و فقط سه بازدید مجاز است. هر چند داجرز هنوز هم دیدن بالقوه آینده برای سانتانا به عنوان یک نویسنده او می تواند تبادل راه خود را به در نظر گرفتن برای اغل گاو یا حشم نقش با داجرز در این فصل است.

“در بسیاری از لایه های با دنیس” رابرتز گفت. “گرفتن نام اولیه در سنین جوانی وجود دارد نارسی – بدیهی است که به عنوان انتظار می رود. … بدن نیست پر نشده است. او رشد احساسی و جسمی او را در یک مقدار زیادی از کار در اتاق وزن. بنابراین در حال حاضر او قادر به نوع پایان تحویل خود را با قدرت به سمت جلو پایین تر نیمه فوقانی بدن و (او) واقعا درک آنچه در زمین خود را مخلوط قرار است به مانند و چه بزرگ-لیگ hitters ،

“در حال حاضر شما می بینید وجود دارد درصد بالایی از کیفیت زمین با وزنه با کشویی و همه چیز او می کند در حال حاضر است برای یک هدف. به اعتبار خود او را به تماشای بچه ها که در آن محل باشگاه وانجمن و او واقعا رشد کرده است. دنیس است سمت راست وجود دارد در مقابل این گفتگو واقعا برای باشگاه ما است.”

همچنین

Joc Pederson برنامه ریزی شده است به بازی پنج نوبت و متعدد در خفاش ها در یک جزئی-لیگ کمپ بازی یکشنبه است. از آن خواهد شد Pederson اولین بازی اکشن از بهار با توجه به آسیب های لگن/سمت. …

Right-hander جیمی نلسون برنامه ریزی شده است به پرتاب یک 15-زمین اغل گاو یا حشم جلسه یکشنبه. او محدود شده است و پایین بدن موضوع این بهار. …

چون داجرز خاموش سه شنبه کلیتون Kershaw زمین خواهد شد در یک جزئی-لیگ بازی دوشنبه و واکر Buehler خواهد pitchWednesday. رابرتز بارها گفت این تیم تصمیم گرفته است در آن روز باز استارت اما آماده است تا به اعلام آن است. اما آن را در حال حاضر خطوط با Kershaw محتمل ترین انتخاب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>