رفتن به نوشته‌ها

داجرز’ دیوید قیمت مردد از بازی در سال 2020

لس آنجلس — دیوید قیمت تبدیل شده است اولین داجرز بازیکن را به انتخاب کردن از 2020 فصل است.

این چپ دست ساخته شده خود را اعلام در رسانه های اجتماعی شنبه بعد از ظهر دومین روز رسمی تمرینات در ورزشگاه طفره زن.

“عزیز Dodgers Nation,” قیمت نوشته شده “پس از قابل تصور و بحث با خانواده من و داجرز من تصمیم گرفته اند آن است که در بهترین مورد علاقه من, بهداشت و سلامت خانواده برای من نیست بازی در این فصل است. من را از دست هم تیمی های من خواهد بود و برای تشویق آنها در طول فصل و به یک سری جهانی پیروزی. من با عرض پوزش من نمی تواند بازی را برای شما در این سال اما نگاه به جلو به نمایندگی از شما در سال آینده.

“ایمن ماندن بود خوب و مهربان بود. و رفتن داجرز!”

قیمت 34 می پیوندد اتباع infielder Ryan زیمرمن به عنوان برجسته ترین بازیکنان تصمیم به بازی در طول بیماری همه گیر.

داجرز جمهور بیس بال عملیات اندرو فریدمن گفت که او و مدیر دیو رابرتز به حال هر صحبت با قیمت “و در طی چند ماه گذشته” در مورد تصمیم خود به بازی یا نه. فریدمن گفت: قیمت گزارش روز چهارشنبه به عنوان مورد نیاز و شد “از ذهن است که او به بازی می رویم.”

“پس من فکر می کنم فقط صحبت کردن به او و خانواده او به نوعی وارد این مرحله” فریدمن گفت. “این یکی از آن چیزهایی است که هر کس دارای همه چیز متفاوت است. بنابراین من نمی دانم که وجود دارد هیچ پاسخ درست یا غلط در این نقطه است. و این چیزی است که من می دانم شده در ذهن خود را برای مدتی در حال حاضر.

“من فکر می کنم جذابیت بازی با هم تیمی های خود را که او ایجاد یک پیوند با در بهار آموزش چه نوع هل دادن او را به آن را انجام دهد. اما در نهایت او فقط به یک نقطه که در آن او راحت نیست.”

قیمت دو کودکان با سن کمتر از چهار. فریدمن را نه تایید می کنند یا نه قیمت است که در یک گروه پرخطر برای قرار گرفتن در معرض COVID-19. اگر نه قیمت تصمیم به بازی به این معناست که او می تواند جریمه اش 2020 حقوق و دستمزد به طور بالقوه حدود 11.85 میلیون اگر MLB قادر به بازی 60 بازی فصل به طور منظم به عنوان برنامه ریزی شده.

به دست آورد از Boston Red Sox در ماه فوریه قیمت اضافه شد داجرز’ تجارت برای Mookie بتی به عنوان Boston Red Sox به دنبال ریختن $96 میلیون باقی مانده در قرارداد خود را در طول سه سال آینده. داجرز پرداخت تنها نیمی از آن با Red Sox پیکور در 16 میلیون دلار در سال است. فریدمن گفت که او فکر نمی کنم Red Sox خواهد بود موظف به پرداخت داجرز که پول اگر قیمت نمی رسم حقوق و دستمزد “اما من مطمئن هستم که دقیقا چگونه است که کار می کند.”

با وجود داشتن شده است در سازمان به سختی یک ماه قبل از همه گیر بسته, ورزش, پایین, قیمت, پرداخت می شود در هر داجرز جزئی-اتحادیه 1000 دلار از جیب خود (حدود 220000 در همه) در ماه ژوئن برای کمک به آنها را از طریق همه گیر. جزئی-لیگ فصل رسما لغو شده هفته گذشته.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, داجرز گفت آنها “به طور کامل پشتیبانی” قیمت در تصمیم خود. پیش از آن در هفته فریدمن گفت که خواهد بود که در مورد هر بازیکن است که تصمیم به بازی در این فصل است.

“از نقطه نظر من این یک تصمیم بسیار شخصی و ماده” فریدمن گفت. “و ما می خواهیم مردم را به احساس راحتی را به ارمغان می آورد تا اگر آنها نگران هستید و یا ترس و یا هر مورد ممکن است. ما می خواهیم به کسانی که گفتگو با کارکنان با بازیکنان. ما قطعا تا به حال گفتگو با چند بازیکن که نگران هستند لزوما به افزایش سطح امید بستن به خارج اما فقط به عنوان ما می بینیم با مردم در زندگی خود ما که بحث ما به آنها نوع از همه سقوط در یک زنجیره و ما محل باشگاه وانجمن ما کارکنان ما مقابل دفتر آن متفاوت است.

“و به این ترتیب برای افرادی که واقعا نگران ما می خواهیم به کمک و اطراف و سعی کنید برای مقابله با آنچه که واقعا یک تصمیم شخصی است.”

داجرز left-hander کلیتون Kershaw گفت: او را درک و حمایت هر تیمی که تصمیم به انتخاب کردن.

“برای آن دسته از بچه ها که انتخاب کردن من درک می کنم که” Kershaw گفت. “من که تصمیم گیری. من حمایت کند. … ما قصد داریم برای حمایت از این که به عنوان یک تیم با هر آنچه که اتفاق می افتد با ما بچه ها.”

قیمت شده بود penciled به عنوان داجرز’ شماره 3 استارت پشت کلیتون Kershaw و واکر Buehler. خولیو Urias و الکس چوب در حال حاضر حرکت می کند تا با راس نورسته نامزد پیشرو به جای قیمت در چرخش است.

روز افتتاحیه

MLB است که انتظار می رود به اعلام 2020 برنامه هفته آینده. داجرز تیم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت استن Kasten تایید کرد که داجرز خواهد بود یکی از چهار تیم باز جولای 23. بقیه MLB باز خواهد شد ژوئیه 24.

Kasten نه تایید داجرز’, حریف, اما از آن است که انتظار می رود این غول سان فرانسیسکو در ورزشگاه طفره زن.

Kershaw گفت: او در حال کار تحت “فرض” او را باز روز شروع (به عنوان او برنامه ریزی شده بود به قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل ورزشی). آن خواهد بود Kershaw نهم باز شروع روز خود را گسترش حق رای دادن رکورد.

عمل زندگی می کنند

Right-hander واکر Buehler انداخت اغل گاو یا حشم جلسه روز شنبه اما گفت او مواجه نمی hitters پس از آموزش بهار بود و تعطیل. Buehler اذعان کرد او شده است “شروع آهسته” در گذشته و می تواند در پشت دیگر داجرز استارت مانند Kershaw و چوب.

داجرز در حال برنامه ریزی برای شروع بازی intrasquad بازی هفته آینده اما تیم مجاز به برنامه تنها سه بازی در برابر تیم های دیگر قبل از شروع فصل دادن کوزه شانس محدود به پرتاب در برابر مخالفت hitters.

“من نمی دانم چگونه این همه رفتن به غیر روحانی کردن” Buehler گفت. “ما پرتاب بسیاری از BPs در برابر ما hitters در حالت عادی بهار آموزش. آنها که ما ممکن نیست آنها را کمتر از یک عمده-اتحادیه بیش از هر تیم دیگری است که ما در حال رفتن به بازی. به عنوان با استعداد که ما هیچ چیز در برابر هر تیم دیگری اما در مواجهه با برخی از بچه های ما در مورد به خوبی به عنوان شما می توانید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در پی ای

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول