DNA و تطبیق منجر به دستگیری Jurupa ولی در سال 2001 به قتل زن در چین هیلز

تقریبا 19 سال پس از کشته شدن یک زن 40 ساله زن باردار سان برناردینو شهرستان کلانتر بازداشت Jurupa مرد دره دوشنبه پس از شناسایی او را به عنوان مظنون از طریق DNA مطابق فن آوری است.

سابینا Chagoy مرده پیدا شد در یک جاده در چین هیلز در سپتامبر. 22 سال 2001 فقط قبل از 2 صبح و کلانتر حکم آن قتل.

Chagoy گذشته دیده می شد ورود یک خودرو با یک مرد در داخل آن بخش کلانتر گفت. او در 31 هفته ،

بخش کلانتر گفت: در مورد رفت و سرد کارآگاهان پس از انجام تحقیقات و قادر به شناسایی یک مظنون.

مورد بازگشایی شد در سال 2017 زمانی که کلانتر DNA آزمايشگاه پردازش شواهد که در واقع در صحنه و بهبود از قربانی.

“یک نر پروفایل ایجاد شده با استفاده از DNA و آپلود به ترکیب DNA شاخص سیستم” مقامات در بیانیه ای گفت. هر چند یک پروفایل ایجاد شده بود مظنون ناشناس باقی مانده.

در 2019 در کلانتر گفت: این همکاری با اف بی آی و محققان با استفاده از شجره نامه منجر به شناسایی یکی از اعضای خانواده از ناشناخته مظنون مشخصات DNA و از آن نقطه یک مرد شناسایی شد به عنوان یک فرد مورد علاقه.

“از طریق تحقیقات کارآگاهان متوجه شدند که آنتونیو Loera Contreras, 50, Jurupa دره تا به حال روابط به امپراتوری درون مرزی و مناسب مشکوک مشخصات قبلا توسعه یافته توسط محققان” مقامات گفت.

بخش کلانتر گفت: آن را جمع آوری DNA از داخل Contreras’ گونه و ارسال آن برای مقایسه با DNA مشخصات در حال حاضر در سیستم.

در مارس 3, مقامات کلمه ای که Contreras’ نمونه DNA همسان. Contreras بود به اتهام قتل در روز دوشنبه پس از گفتوگو با قتل کارآگاه. او به رزرو مرکزی بازداشتگاه با $1 میلیون وثیقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>