منطقه 42 Dems تایید وزارت امور خارجه سنا خانه نامزد

ملیسا Gjellstad انتخاب شده به عنوان نامزد حزب برای داکوتای شمالی در مجلس سنا است.

آدم Fortwengler و Zachary Tomczik تایید شده اند به اجرا در زیر این بنر برای داکوتای شمالی ،

هیچ یک از آنها تا به حال اجرا برای دفتر گفت: Jeffrey پاول رئیس حزب برای منطقه 42 را پوشش می دهد که غرب منطقه چنگال بزرگ از جمله UND پردیس.

با توجه به اجتماعی فاصله مورد نیاز اعضای منطقه 42 دموکراتیک حزبی لیگ ملاقات آنلاین برای انتخاب نامزدهای پاول گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Gjellstad بومی شمال Dakotan و UND نروژی استاد به عنوان رئیس دانشگاه سنا. عضو UND دانشکده از سال 2008 او نیز خدمت کرده است و ریاست علوم انسانی داکوتای شمالی هیئت مدیره و عضو چنگال بزرگ در مرکز شهر باشگاه روتاری.

Gjellstad به دست آورده لیسانس در رشته زیست شناسی و مطالعات اسکاندیناوی در کالج کنکوردیا در مورهد.

Fortwengler یک اقامت طولانی مدت از چنگال بزرگ است برنامه هماهنگ جهانی برای دوستان ائتلاف مشاوره آمریکایی جدید در ادغام آنها در جامعه است. فارغ التحصیل از چنگال بزرگ مرکزی دبیرستان او دارای مدرک کارشناسی را در رشته علوم سیاسی و علوم اجتماعی از UND.

Fortwengler یک مربی ورزشی در منطقه از جمله خدمت به عنوان مربی تیم فوتبال در میدوی و Minto, N. D., مدارس, جایی که او یکی از جوانترین مربیان سر در وزارت امور خارجه در آن زمان است.

Tomczik که دارای مدرک لیسانس در رشته روانشناسی و مدرک لیسانس خود را در افتخارات از UND یک سال اول دانشجوی حقوق در UND. عقاب دیده بانی او را در خیابان, Minn., و رهبری برگزار شد موقعیت خود را در سالن محل اقامت و زندگی در محوطه دانشگاه از جمله عضویت در UND دانشجویی کمیته روابط بالاترین انضباطی بدن برخورد با پردیس سیاست نقض.

Tomczik است به کار گرفته شده توسط چنگال بزرگ پارک منطقه در گرند فرک خروج مدیریت مرکز به عنوان یک سم زدایی, مدافع در چنگال دادگستری شهرستان به عنوان یک نوجوان به مواد مخدر در دادگاه aide.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>