والت دیزنی Imagineering مسدود است بسیاری از تاریخی گره و تخم مرغ عید پاک پنهان به میکی و مینی فراری راه آهن که تیم خلاق در پشت جدید بی راهه سوار تاریکی نمیفهمد چرا بازی شیر یا خط در یک دوم خط داستان نیز هست.

“این جاذبه در واقع یک B داستان” والت دیزنی Imagineering کوین Rafferty پرسید. “یکی از اولین تا کنون که یک B, داستان, در علاوه بر این به یک داستان. آن را بسیار روشن است و آن را بسیار سرگرم کننده است.”

میکی و مینی فراری راه آهن بی راهه سوار تاریکی آغاز بکار 4 مارس در استودیوهای دیزنی هالیوود در فلوریدا و در میکی Toontown در دیزنی لند در سال 2022.

اولین تم پارک سوار تا به حال اختصاص داده شده به میکی ماوس را سواران در یک هرج و مرج سفر سرنشین یک قطار فراری که برخورد طوفان, آبشارها و stampeding گاو نر.

همچنین نگاه کنید به: عکس های هوایی نشان می دهد میکی و مینی فراری راه آهن سوار تاریکی ساخت و ساز در دیزنی لند

ثانویه در فراری راه آهن خواهد بود بافته شده به اولیه داستان با الهام از جدیدترین نسل از میکی موس کارتون کوتاه است که آشکار در طول سوار تاریکی.

“همه آن را ببینید,” Rafferty گفت: در طی یک مصاحبه در استودیوهای دیزنی هالیوود. “این ظریف اما شما آن را ببینید.”

به عنوان یک مدیر خلاق مدیر اجرایی در Imagineering, Rafferty نظارت در کار میکی و مینی فراری آهن.

“به عنوان نویسنده نشان می دهد من در واقع واقعا افتخار می گویند که آن را به یک شروع, میانه و پایان و یک داستان دنباله” Rafferty گفت.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند میکی و مینی فراری راه آهن سوار تاریکی شروع می شود با یک انفجار

Rafferty کمک کرده است تا تصور و طراحی و نظارت بر ایجاد تعدادی از جاذبه های دیزنی از جمله رادیاتور اسپرینگز روروک مخصوص بچه ها, داستان اسباب میدوی شیدایی, Twilight Zone برج از ترور میکی Philharmagic و پیدا کردن نمو زیردریایی سفر.

فراری راه آهن پر شده است با ظریف مراجع و گره به میکی ماوس 90-سال-به همراه تاریخ با توجه به Rafferty.

“این نوع جاذبه است که وجود دارد آنقدر در رفتن” Rafferty گفت. “هر صحنه است مربا بسته بندی شده. این 10 پوند سیب زمینی در پنج کیسه پوند.”

همچنین نگاه کنید به: چرا شده است وجود دارد هرگز یک میکی موس سوار شدن در یک Disney theme park

Rafferty انتظار آن را پارک بازدید کنندگان متعدد در میکی و مینی فراری راه آهن برای گرفتن تمام تخم مرغ عید پاک پنهان.

“چیزهای زیادی وجود دارد برای دیدن” Rafferty گفت. “بسیاری از گره به چنین چیزهای بزرگ است که hearkens بازگشت به استودیوی دیزنی و کمی گره به چیزهای مختلف حتی Imagineering. آن را به شما بسیاری از سواری را از طریق به واقع همه چیز را ببینید. و شما احتمالا حتی نمی خواهد پس از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de