دیزنی لند ممکن است بسته شود اما وجود دارد مقدار زیادی از کار از چپ به انجام

دیزنی لند پارک ممکن است بسته شود اما دیزنی لند, کسب و کار, قطعا نیست. برای افرادی که نمودار جهت ملت, پارک, چند هفته آینده ممکن است این مهم در صنعت تاریخچه.

به عنوان بسیاری از پارک های فشار برنامه ریزی شده خود را بازگشایی تاریخ از مه به مه کسب و کار و خلاقیت مدیران باید به فکر کردن در مورد چگونه مشتریان خواهد شد واکنش نشان می دهند هنگامی که پارک ها را بازگشایی شده است. من فکر نمی کنم که وجود هر گونه سوال است که طرفداران می خواهند به بازگشت به دیزنی لند. فقط نگاه همه #HomemadeDisney ویدئوها مردم در حال ارسال به رسانه های اجتماعی که در آن طرفداران بازآفرینی جاذبه های دیزنی لند در خانه در حالی که پارک ها بسته شده است.

اما طرفداران قادر به پرداخت هزینه برای بازدید دوباره ؟ با بیکاری افزایش خواهد یک پارک سفر تبدیل به یک لوکس برای یک روز دیگر به جای ضروری نشان از بهبود ؟ برای آن دسته از طرفداران که می توانیم به دیدار آنها می خواهند به تجربه پارک در همان راه پس از این بحران جهانی?

نشستن در خانه جریان فیلم و تلویزیون نشان می دهد مانند میلیون ها آمریکایی دیگر نیز در حال حاضر من خودم wincing در صحنه های شلوغ اتاق یا غریبه دست دادن. آیا آنها می دانند که آنها قرار نیست به انجام آن است ؟ این شگفت انگیز است که چگونه به سرعت نگرش ما نسبت به چیزهایی که ما در زمان داده شده می توانید تغییر دهید و تحت استرس است.

دیگر که مردم مجبور به ماندن در خانه بیشتر این تغییرات تبدیل خواهد شد … و دیگر آنها ممکن است تاریخ و زمان آخرین. آیا مردم احساس راحت در انتظار صف شلوغ و preshow مناطق پس از این همه ؟ چه صحنه ها و تم ها که به جرم هیچ کس قبل از تبدیل خواهد شد باعث به جای تسلی در آینده ؟

این چالش برای رهبران خلاق در حال حاضر. آنها نیاز به نگاه به عقب در تاریخ اجتماعی هنر و سرگرمی به استفاده از درس چگونه عمومی در پاسخ به بحران در گذشته برای پیش بینی چه خواهد شد پاسخ به این. سپس آنها نیاز به کشف کردن که چگونه به داستان و ایجاد تجربه است که مردم می خواهند و … به انجام این کار بدون صرف تقریبا به عنوان مقدار پول به عنوان آنها ممکن است در گذشته است.

پارک در حال از دست دادن صدها میلیون دلار درآمد در حالی که دروازه های خود را بسته و با جمعی زیان مطمئنا هل دادن به میلیاردها اگر تمام پارک ها باقی می ماند بسته به ممکن است. آن را سخت به تصور کنید که پارک خواهد بود قادر به ادامه و با تمام پروژه های آینده که آنها اعلام کرد قبل از COVID-19 فلج شدن اقتصاد جهانی. بودجه را دریافت کنید تنگ است برای پروژه هایی که انجام رفتن به جلو.

به عنوان خلاق رهبران سعی کنید به شکل از چه باید بکنید و برای انجام این کار کمتر رهبران کسب و کار در پارک صنعت نیاز به پیدا کردن مدل های جدید به پیش بینی حضور, هزینه و درآمد در ماه ها و سال آمده است. پست-COVID-19 بازار نخواهد بود همان یکی است که دارای عقاید حضور و غیاب و سود برای سال قبل از بسته شدن.

بسیاری از کسب و کار نمی خواهد آن را از طریق این. عمده پارک ها زنده خواهد ماند اما هیچ کسب و کار در امریکا — از جمله پارک — ظهور خواهد کرد از این بحران پیدا کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>