پارک دیزنی اهدا 100,000 N95 ماسک به کالیفرنیا و نیویورک و فلوریدا به نبرد coronavirus شیوع

پارک دیزنی را اهدا 100,000 N95 ماسک به کالیفرنیا و نیویورک و فلوریدا همراه با 150,000 باران ponchos برای محافظت از لباس پرستاری در سراسر کشور تلاش برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

“دیزنی پارک دارای یک سابقه دیرینه کمک به بیمارستان ها و جوامع قدمت آن به دهه 1930 زمانی که والت, خود, در زمان های دیزنی و انیمیشن در توسعه بازدیدکننده داشته است” دیزنی در بیانیه ای گفت. “به اشتراک گذاری سحر و جادو از دیزنی همچنان ادامه دارد امروز از طریق کمک های همکاری با سازمان های غیر انتفاعی در نوع هدیه و داوطلبانه کارکنان.”

دیزنی به طور موقت بسته تمام 12 از پارک آن در سراسر جهان در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

N95 ماسک در حال رفتن به کالیفرنیا و فلوریدا سخت ترین ضربه ایالت نیویورک است که در حال حاضر گزارش شده بیش از 67,000 COVID-19 موارد با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

N95 ماسک طراحی شده برای رسیدن به یک بسیار نزدیک صورت مناسب و بسیار کارآمد تصفیه ذرات با توجه به ایالات متحده فدرال اداره مبارزه با مواد مخدر.

همچنین نگاه کنید به: مجازی رژه به ارمغان می آورد دیزنی لند سحر و جادو اتفاق می افتد خانه در طول coronavirus بسته شدن

دیزنی باران ponchos اهدا شده است به MedShare یک کمک های انسان دوستانه سازمان است که توزیع لباس های حفاظتی برای بیمارستان ها در نیاز.

پرستاران سراسر کشور شده اند با استفاده از باران ponchos به عنوان یک مبتکر راه برای محافظت از لباس پرستاری و طولانی استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

“این COVID-19 همه گیر است و بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده” MedShare مدیر عامل و رئیس جمهور چارلز ردینگ در بیانیه ای گفت. “ما باید برای پیدا کردن راه به استخر منابع ما و با هم کار کنند برای کمک به بهداشت و درمان کارگران که در حال انجام خود را بسیار بهتر به درمان بیماران و شامل COVID-19. ما قدردانی دیزنی همکاری با ما برای حمایت از بیمارستان ها و کارکنان بهداشت و درمان در خط اول جبهه.”

همچنین نگاه کنید به: هتل های نزدیک به دیزنی لند در حال گرفتن رزرو — اما تنها در ماه ژوئن و بعد از 1

اهدای 100,000 N95 ماسک و 150,000 باران ponchos شرح زیر اخیر اهدای 270 تن مواد غذایی به مواد غذایی محلی بانک های دیزنی لند, دیزنی جهان و پارک دیزنی در سراسر جهان است.

“از ماه مارس دیزنی پارک های ارائه شده نزدیک به 3 میلیون دلار در در نوع کمک های مالی بهره گیری جوامع در سراسر جهان” دیزنی در بیانیه ای گفت. “اینها برخی از راه های دیزنی به ارمغان می آورد مثبت تغییر پایدار برای جوامع در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>