صدای بهار … ترک بت پاپ از یک fastball به عنوان آن بازدید میت, تپش از یک سطل زباله می تواند در تلاش برای تقلب.

چند جوانان لیگ بیس بال در سراسر جنوب کالیفرنیا در حال خرید و فروش با خرید اینترنتی از لیگ خیانت رسوایی ممنوع نام Astros از تیم خود در این فصل است.

هوستون آستروس گرفتار شده بودند به کارگیری فن آوری های ویدئویی و سیستم تپش سطل زباله در ستاره شرق به سیگنال به hitters زمین چه آینده شد. این تیم مدیر و مدیر کل از کار اخراج شدند به عنوان یک نتیجه از این رسوایی.

از ساحل طولانی به شرق فولرتون لیگ هستند اذعان هوستون ما یک مشکل است.

در لانگ بیچ برای مثال جزئی B Astros سوم به پایان رسید در میان 10 تیم در فصل گذشته. لیگ هیئت اجرایی تا به حال غیر رسمی مذاکرات در offseason و کلمه قرار داده است که هیچ کس نباید بپرسید به آستروس این سال است.

یک مطلب ممنوعیت دائم ممکن است اضافه شده به لیگ رسمی آیین نامه در سال آینده.

“پدر و مادر هستند بیزارند” لانگ بیچ لیگ کوچک رئیس جمهور استیو کلاوس گفت. “آنها بیزارند با Astros و عدم مالکیت و مسئولیت پذیری. ما می دانیم که وجود دارد بیشتر به این رسوایی. چه آینده فردا ؟ با Astros شما رو عمد و تقلب.”

ساحل طولانی است 560 بازیکنان و 48 تیم است. چند سال پیش آنها کاهش یافته است نام بریوز و سرخپوستان آنجا که آنها نمی خواهم بازیکنان خود را برای فصل تصاویر آمریکایی های بومی خود کشباف.

“بیانیه ماموریت ما این کلمات شخصیت و صداقت” کلاوس گفت. “این سخت است برای توسعه صداقت و شخصیت هنگامی که شما نگاه کنید (تقلب) در سطح بالا.”

یک چیز بیشتر …

“این است داجرز کشور” کلاوس گفت.

آستروس ضرب و شتم داجرز در سال 2017 جهان سری. و بعد آستروس کشف شد که تقلب شده است در آن بازی.

در شرق فولرتون آستروس نام نیز ممنوع شد.

“ما لیگ را دریافت بازخورد منفی از پدر و مادر که احساس Astros نام برابر با ناشایستگی” گفت: Greg Taylor, رئيس جمهور از شرق فولرتون لیگ کوچک.

خانواده خود را از لیگ خواهد بود, دیدن فرشته ورزشگاه این سال برای دیدن … شما آن را حدس زده.

“جالب اینجاست که منطقه ما را انتخاب Astros در مقابل فرشتگان بازی در مارس 5 برای ما رویداد سالانه در آناهایم ورزشگاه در اکتبر جلسه برنامه ریزی” تیلور گفت. “ما شنیده از چند پدر و مادر مضطرب در مورد بازیکنان معرض نامناسب/رفتار سرکش.”

در شرق فولرتون لیگ وجود دارد و دو Astros تیم که جایگزین شد با جوراب سفید و آرام. جالب است چرا که در سال 1919 جوراب سفید گرفتار شده بودند قمار و چند تن از بازیکنان ممنوع شد از بیس بال.

همه لیگ ها ممنوع نام Astros.

در Orangecrest لیگ کوچک در کنار رودخانه رسوایی در لیگ های بزرگ نیست قطره به بازیکنان جوان.

“هیئت مدیره ما نمی هر گونه بحث در اطراف محدود کردن دسترسی از هر نام تیم خارج از آنچه که در دسترس بود از ما یکنواخت فروشنده گفت:” لیگ جمهور برت وارنر. “مسائل رخ می دهد که در سطح لیگ نمی خواهد هر گونه تاثیر بر ما یکنواخت تصمیم گیری. تصمیم گیری های ما بر گزینه های در دسترس از فروشنده ما و منافع ما در جامعه محلی است.”

لیگ از سراسر ایالات متحده در حال خرید و فروش با خرید اینترنتی از رسوایی. توییتر به مراجع مختلفی برای تغییر لیگ کوچک به نام.

فقط متوجه شدم که این تیم به نام Astros از پسر من کمی لیگ تغییر نام خود را به آرامb/c از تقلب و رسوایی. – @cookandsonbats

زمانی که یک مدیر در کوچک ما لیگ خواسته بود آستروس ما در لیگ تجهیزات manager خودداری کرد. آنها در حال حاضر Padres. – @deronbos

برخی از توییت های خنده دار و خلاقانه.

من فکر می کنم عادلانه مجازات برای Astros خواهد بود به آنها را تلاوت لیگ کوچک تعهد قبل از هر بازی – @J_Mat3

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de