خوار تولید Harvey Weinstein گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19 در زندان

لس آنجلس Mar 23: خوار هالیوود تولید Harvey Weinstein دارای گزارش تست مثبت برای coronavirus در یک زندان که در آن او خدمت خود را 23-سال های طولانی مدت برای تجاوز جنسی و تجاوز به عنف.
Weinstein شده است که متهم به نقض نمرات زنان به اعدام محکوم شده ماه گذشته از تجاوز به یک بازیگر مشتاق در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013 و به زور در دهان سابق تلویزیون و فیلم دستیار تولید میمی Haleyi در آپارتمان خود در سال 2006.
خوار هالیوود مغول به تازگی معطوف به امنیت بالا Wende Correctional Facility از Rikers Island زندان به صرف زندان محکوم شد.
دادند یکی از این دو زندانی که تشخیص داده شده اند با COVID-19 یک زندان گفت: با توجه به روزنامه های محلی نیاگارا روزنامه.
مایکل قدرت رئیس جمهور از نیویورک دولت اصلاح افسران و پلیس خیرخواه انجمن گفت: این زندانی که تست مثبت برای coronavirus نگه داشته شده است در “انزوا”.
او را تایید نمی کند که آیا او با اشاره به Weinstein.
تولید کننده زندان مشاور نیز کاهش یافته است به تایید خود را COVID-19 تشخیص است.
“هیچ کس در این دفاع قانونی تیم شده است گفت: این. دوره. ما نمی توانیم تایید می کنند که نه مراقبت به اظهار نظر در مورد حدس و گمان” کریگ Rothfeld گفت: هالیوود.
قبل از او منتقل شد و از Rikers Island, New York City, Weinstein در بللوو بیمارستان جایی که او در حال نظارت برای بیماری قلبی و فشار خون بالا. در بیمارستان تهیه کننده رفته بود تحت آنژیوپلاستی روش.
تولید کننده پشت برنده جایزه اسکار فیلم به عنوان “شکسپیر عاشق” و “داستان عامهپسند” اولین برجسته هالیوود نام به رییس خود درنده رفتار در بمب, در معرض توسط نیویورک تایمز خبرنگاران Jodi Kantor و مگان Twohey در اکتبر 5, 2017 توسط رونان فارو قطعه در نیویورکر در اکتبر 10.
گزارش برانگیخته کردن #MeToo جنبش که قدرت بازماندگان تجاوز جنسی, سوء استفاده و تجاوز به عنف به منظور بالا بردن صدای خود را و نگه دارید عاملان پاسخگو باشد. (PTI)

مقاله قبلی6 Pak مقامات معلق برای عکاسی از خود با کروناویروس آلوده به همکار

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>