ناپدید شدن موریتا مرد زن کاملا یک امر در سال 1893

شهر کوچک موریتا شده اند باید مملو از اخبار در جولای 1893 که دو نفر از شهروندان هر یک به دیگری ناپدید شد در همان زمان.

آن را همه آغاز شد و در اواسط سال 1892 زمانی که جورج A. Wagstaff و همسرش, نلی, یک زن و شوهر در اوایل 30s با یک پسر آمد به موریتا و نقل در سراسر خیابان را از جورج و سامانتا جین اورت. این Everetts همچنین در اوایل 30s ازدواج کرده بود در میسوری در مورد 1879 بود و چهار فرزند. آنها آمدند به موریتا قبل از سال 1886 و کشاورزان است.

کیم Jarrell جانسون co-می نویسد: در تاریخ محلی ستون. (فایل عکس توسط استن Lim مطبوعات-سازمانی/SCNG)

به عنوان لس آنجلس بیان بعد گفت: با بیش از یک لمس کوتاه طنز “خانم اورت در زمان قوی شهوت و میل به خانم Wagstaff اما آقای اورت در زمان قوی شهوت و میل.”

پیوست که شروع به شکل بین آقای اورت و خانم Wagstaff مجموعه زبان wagging در موریتا ، نیازی به گفتن نیست که ناراحتی خانم اورت و باعث انواع مشکلات بین او و شوهرش. آقای Wagstaff در ضمن حاضر به این باور وجود دارد هر گونه مشکل.

سپس در اوایل ماه جولای آقای اورت ناپدید شد و خانم Wagstaff ناپدید شد در همان زمان.

آقای Wagstaff در حال حاضر بیشتر تمایل به این باور داستان رفت و در جستجوی همسر و همسایه خود را. او کشف کرد که این زن و شوهر متوقف شده بود با هم در یک هتل در پومونا. Wagstaff سوگند یاد کردن از یک حکم اورت برای زنا و اورت بود و در لس آنجلس و پرتاب در زندان شهرستان است. خانم Wagstaff فرار به نقاط ناشناخته است.

هنگامی که شوهرش او را ترک خانم اورت زمینه برای جدایی قانونی و نگهداری از شوهرش. پس از او اجازه خروج از زندان به خانه آمد و تلاش کردند تا با همسر خود. تنها راه او را در نظر گرفتن او را بود اگر در میان چیزهای دیگر او منتقل می شود مقدار قابل توجهی از اموال را به نام او. در حالی که او انتقال برخی از اموال را به نام او به عنوان منعکس شده در روزنامه رکورد از زمان ظاهرا او هم زندگی نمی کنند تا به کل معامله او زده با همسر خود.

او ظاهرا خوشحال نیست.

در اکتبر سال 1893 خانم اورت برای ثبت طلاق است. در گزارش این موضوع رودخانه های خبری روزانه گفت: “خانم اورت سخن گفته است به عنوان یک برآورد و آن را تنها یک تعجب می کنم که او تا به حال نه شروع رسیدگی برای طلاق از ور رفتن و قبل از این.”

او همچنان به زندگی در موریتا ، در ماه مه سال 1894 او ازدواج William T. بردی یک مرد هشت سال سوم. آنها در ادامه به چهار فرزند و در نهایت نقل مکان کرد و از این منطقه است.

در ضمن Wagstaff همچنان به جستجو برای همسرش. یک مقاله از روزنامه گفته بود که عمدتا به دلیل او تا به حال خود را 13 سال با او. او در نهایت در بر داشت و زن و شوهر آشتی در حالی که برای. سپس در دسامبر سال 1894 از آن گزارش شد که Wagstaff دریافت کرده بود طلاق و دو هفته بعد او دوباره ازدواج کرد. چیزی بیشتر می تواند در بر داشت در اولین خانم Wagstaff یا Wagstaff ،

جورج اورت همچنین در ادامه به بفهماند. او تا به حال حداقل دو فرزند دیگر و همچنان به زندگی در منطقه جنوب کالیفرنیا اگر چه نه در موریتا ،

اگر شما یک ایده برای یک آینده در روز ستون مورد محلی تاریخی فرد مکان یا رویداد تماس با استیو لچ و کیم Jarrell جانسون در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>