دهلی نو: مانند هر true blue Dharma Productions’ مدیر Bhanu Pratap Singh می خواستم به ساخت اولین خود را با یک فیلم عاشقانه و سپس “Bhoot قسمت اول: خالی از سکنه کشتی” اتفاق افتاده است.

این فیلم با بازی ویکی Kaushal, Bhumi Pednekar و Ashutosh Rana, یکی از اسکریپت ها که Bhanu فکر او کار می کند در پس از او خودش را به عنوان یک مدیر.

بر اساس حوادث واقعی “Bhoot” ویژگی های ویکی به عنوان Prithvi نقشه برداری افسر Seabird یک بدون سرنشین کشتی که شستشو در ساحل در ساحل بمبئی. چگونه Prithvi تلاش می کند به بررسی آنچه اتفاق افتاده است در کشتی در حالی که برخورد با یک روح است طرح.

Bhanu به عنوان دستیار کارگردان در Shashank Khaitan را “Humpty Sharma Ki Dulhania” (2014) بود که با حمایت همان بنر.

“من می دانستم که چه نوع از فیلم دارما ساخته شده است. بنابراین من هم می خواستم برای نوشتن یک کمدی رمانتیک و من. من عاشق ژانر وحشت اما می خواستم به آن را در ابتدا پس از کارگردانی چهار-پنج فیلم. Shashank دوست خوب ما همچنین با هم در دانشگاه.

“پس از ما به پایان رسید تیراندازی برای ‘Humpty…’ من به او گفتم من می خواستم به یک استراحت برای دو-سه ماه و من قصد دارم به نوشتن یک اسکریپت. بعد من به او رفت و او آن را بخوانید. او سپس به شوخی ” من کپی ‘Dilwale Dulhania Le Jayenge و شما کپی ‘Humpty Sharma…’. اما من تعجب اگر من ناخودآگاه انجام داد ؟ ” این کارگردان در مصاحبه ای گفت: اینجا.

Shashank خواسته Bhanu به آمده تا با ایده های بیشتر و زمانی که کشتی باری MV حکمت میره به ساحل Juhu در سال 2011 مدیر رفت و در ساحل بود و شیفته عظمت آن. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im