دیلیپ کومار خوب انجام پس از کمر درد: Android Banu

بمبئی: بازیگر افسانه ای دیلیپ کومار انجام می دهند بهتر است پس از درد و رنج شدید و کمر درد خود را بازیگر, همسر, Saira كه گفت: در روز جمعه.

در یادداشت های صوتی به اشتراک گذاشته شده در دیلیپ کومار رسمی توییتر صفحه Banu گفت که آنها تا به حال به مشورت پزشکان در Lilavati بیمارستان و همه چیز در حال حاضر خوب است.

“من خیلی خوشحال هستم که به همه شما که دیلیپ سحاب خیلی بهتر است. او تا به حال یک کمر درد شدید و ما تا به حال به آن را چک کنید در Lilavati بیمارستان. ما آن را بررسی و به خانه آمد. همه چیز در حال حاضر خوب است با فضل خدا و بهترین خواسته های خود را. ما سپاسگزار برای همه شما” بانو گفت.

دیلیپ کومار دوست خانوادگی فیصل Farooqui همچنین در زمان به توییتر برای اطلاع رسانی به طرفداران خود را در مورد این بازیگر وضعیت سلامت.

“دیلیپ ساب خوبی انجام می دهند. لطفا گسترش شایعات” او هنوز توییتی.

شناخته شده به عنوان “تراژدی پادشاه بالیوود’, دیلیپ کومار, 97, داده اجراهای به یاد ماندنی در فیلم هایی مانند “Andaz”, ‘Aan’, ‘Madhumati’, ‘Devdas’ و ‘Mughal-e-Azam’. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>