Dharmarth اعتماد رئیس جمهور پرچم کردن سرویس اتوبوس برای Purmandal مطلق Behni

Mubarak Singh, president, J&K Dharmarth Trust flagging off 'Jammu Darshan' bus service from Raghunath Temple, Jammu.
مبارک Singh, رئیس جمهور, J&K Dharmarth اعتماد ضعیف کردن ‘جامو دارشان’ سرویس اتوبوس از Raghunath معبد, Jammu.

Excelsior خبرنگار
جامو Feb 23: مبارک Singh, رئیس جمهور, J&K Dharmarth اعتماد امروز پرچم خاموش ‘جامو دارشان’ سرویس اتوبوس برای Purmandal و مطلق Behni عالیات از تاریخی Raghunathji معبد, Jammu.
اتوبوس بود پرچم از حضور بلدو Khullar, رئیس جمهور, Jammu Paryatan Dr Sat رفیق از اعتماد Varinder سینگ Jamwal اضافی وزیر و مقامات J&K Dharmarth اعتماد.
جلسه رسانه ای افراد در اینجا مبارک سینگ گفت که Purmandal و دارای اهمیت تاریخی و تعداد زیادی از جانبازان بازدید از این مکان مقدس در طول سال است. او اظهار داشت که Purmandal یکی از باستانی ترین و زیارت احترام مراکز Duggar.
سینگ گفت که جامو دارشان خدمات اتوبوس آغاز شده است با توجه به ارائه تسهیلات به جانبازان برای بازدید از چنین تاریخی زیارتگاه که نگهداری شده توسط J&K Dharmarth اعتماد. او همچنین با قدردانی از تلاش های جامو Paryatan برای شروع سرویس اتوبوس از جامو به Purmandal و مطلق Behni معابد برای رفاه مردم جامو شهر نیز گردشگران است.
او گفت که این اتوبوس را کشتی زائران به Purmandal و مطلق Behni معابد در هر یکشنبه از Raghunath Mandir, Jammu در حداقل هزینه. او گفت که جامو دارشان اولین از نوع خود خاص باز پشت بام سرویس اتوبوس به کشتی گردشگران برای گشت و گذار تاریخی و اماکن مذهبی.
بلدو Khullar گفت که این طرح در نظر گرفته شده اولین بار با هدف به مردم را به عنوان به خوبی به عنوان گردشگران آگاه در مورد اهمیت Purmandal و مطلق Behni عالیات.
“مردم جامو شهر که می خواهم به سود دانشکده برای دارشان از این معابد می توانید تماس بگیرید در 94191-83197 و 7006293176,” او اضافه شده است.

مقاله قبلیJugal تحریم تومان 15 لاخ برای توسعه کار می کند
مقاله بعدیتظاهرات مسالمت آمیز مارس گرفته شده برای redressal از Zanskar موضوع

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>