DGP زنان افتتاح ایستگاه پلیس

DGP Dilbag Singh and others during inauguration of Women Police Station at Doda.
DGP Dilbag سینگ و دیگران در مراسم تحلیف از زنان پلیس در دووعدا.

Excelsior خبرنگار
DODA, Feb 23: مدیر کل پلیس (DGP) Dilbag سینگ افتتاح ساختمان تازه ساخته شده از زنان پلیس Doda در محل ایستگاه پلیس در دووعدا.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
او همراه بود IGP جامو منطقه موکش سینگ و کارشناسی Tuti حفاری Doda-Kishtwar-Ramban محدوده.
DGP و دیگر افسران ارشد بودند دریافت شده توسط SSP Doda ممتاز احمد و دیگر صفوف پلیس منطقه Doda. تعداد زیادی از زنان از جریان های مختلف مانند Mahila شاکتی Sanstha زنان رؤسای صاحب BDC اعضای یک توقف مرکز اعضای کودک و خطوط همچنین شرکت در مراسم تحلیف تابع همراه با شهروندان ارشد از Doda.
DGP در حالی که صحبت کردن در این مناسبت گفت که انگیزه پشت باز از زنان پلیس Doda که دارای صلاحیت ارضی آن در دووعدا-Kishtwar و Ramban منطقه است که به ارائه بهتر محیط زیست و کمک به زنان توسط پلیس توسط وزارت راه مشاوره/ثبت نام از دپو و بررسی توسط بانوی افسران پلیس و مقامات.
“جنایت علیه زنان را جدی گرفته و برای پایین آوردن این نوع از جرایم زنان پلیس زخمی شده بودند جرم و جنایت علیه زنان برخورد خواهد شد توسط زنان افسران/مقامات”, او گفت:, و اضافه کرد که باز از این زنان پلیس و قطعا ارائه فرصت به زنان قوم از منطقه مربوطه آمده باز در مورد جنایت علیه آنها خواهد شد و آنها قادر به بیان نارضایتی خود را بیشتر به راحتی.
DGP به دنبال همکاری مردم در دووعدا در تقویت اخوان المسلمین در آینده است. او همچنین به دنبال همکاری خود را در از بین بردن تهدید مواد مخدر از جامعه است.
اضافی SP Hqrs Doda استاد Popsy اضافی SP Bhaderwah راج سینگ Goria, DySP ستاد Doda Manoj Kumar, DySP در دووعدا منصور Ayaz, شو Doda بازرس Rouf احمد و دیگران از افسران اداره پلیس نیز حضور داشتند به مناسبت.

مقاله قبلیبرداشت تبعیض آمیز SRO-202: EJAC

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>