DGP صندلی افسران جلسه; بررسی وضعیت زمین

DGP Dilbag Singh chairing a meeting of officers on Tuesday.
DGP Dilbag سینگ ریاست جلسه افسران در روز سه شنبه.

COVID-19 همه گیر

Excelsior خبرنگار

جامو Mar 24: مدیر کل پلیس (DGP) Dilbag سینگ به ریاست یک نشست سطح بالا از افسران ارشد و زمان, سهام حال وضعیت زمین از نظر Coronavirus (COVID-19) همه گیر امروز در اینجا.
این جلسه با حضور ADGPs B Srinivas, AK چودری, دیپاک کومار, SJM Gillani AG میر IGPs T Namgyal موکش سینگ MK سینها, Danesh, رعنا, Book Dass Alok Kumar, آناند, Jain, SSP, Jammu Shridhar Patil و AIGs از PHQ.
آن دسته از افسران شرکت کننده در این نشست از طریق ویدئو کنفرانس شامل IGP کشمیر ویجی کومار تمام منطقه SSPs از کشمیر و جامو مناطق تمام فرماندهان از جامو و کشمیر مسلح/IRP گردان و پزشکی سرپرست پلیس بیمارستان سرینگر دکتر بلال احمد.
DGP گفت که جامو و کشمیر پلیس همراه با سایر نیروهای امنیتی کمک کرده و در راه بزرگ در دست زدن به سخت تر شرایط و افزود: با همکاری مردم جامو و کشمیر ما را به موفقیت در این ماموریت شامل گسترش این بیماری بیش از حد اما هشدار داد که افسران و jawans در وظیفه به مراقب باشید در مورد ایمنی خود را.
سینگ گفت که این باید ها و نبایدها که منتشر شده است به هر منطقه و واحد باید به دنبال شدت. او گفت که ترتیبات لازم و روش های احتیاطی باید به دنبال در تمام واحدهای J&K پلیس و اضافه شده است که آن دسته از پرسنل پلیس و یا بستگان خود را که در مسافرت های بین المللی تاریخ باید جلو آمده و برای خود انزوا.
DGP به کارگردانی افسران به استفاده از پلیس جامعه و هشدار عمومی در مورد ویروس. او گفت که مردم افغانستان مهم است در دست زدن به وضعیت فعلی. او گفت: پرسنل پلیس که در گارد وظایف در مراکز قرنطینه و یا در همراهی وظایف باید جریان به صورت روزانه و به خوبی محافظت شده با در نظر گرفتن تمام اقدامات احتیاطی. او تاکید کرد که پشتیبانی کامل از توان توسعه یافته به وزارت بهداشت و دیگر مقامات کار بر روی زمین است.
در طول ملاقات با افسران ارشد به جلسه در مورد آماده سازی احتیاطی ساخته شده توسط خود را بال و واحد با توجه به COVID-19 همه گیر در های مربوطه خود را بال و دفاتر.

مقاله قبلیNGO ارائه وعده های غذایی برای ‘روزانه wagers” در آستان میان مستند

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>