با تدبیر و برنامه ریزی برای باز کردن کسب و کار اشخاص از موارد غیر ضروری: LG به Admn

‘تمدید زمان مغازه فروش ملزومات’
*دولت دفاتر بسته باقی می ماند تا مارس 19

Sanjeev Pargal
جامو Apr 15: معاون فرماندار Girish چاندرا Murmu کارگردانی کرده است بخشی از دولت در جامو منطقه به تدبیر برنامه ریزی برای باز کردن کسب و کار اشخاص درگیر در غیر موارد ضروری در تلوتلو خوران و گسترش زمان برای باز کردن مغازه خرید و فروش در کالاهای اساسی برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.
مجموعه ای از دستورالعمل های صادر شده توسط ستوان فرماندار دبیرخانه کارگردانی بخشی از دولت جامو به تدبیر و برنامه ریزی برای باز کردن کسب و کار اشخاص درگیر در موارد غیر ضروری مانند تلفن همراه ، کتاب و غیره در تلوتلو خوران تثبیت روز در هفته که در طی آن برخی از معاملات مجاز به باز کردن.
این خواسته دولت به تدبیر دستورالعمل ها و دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای انطباق دقیق با این معامله گران است.
منابع رسمی گفت: Excelsior که مبهوت باز کردن تلفن همراه و کتاب مغازه شد در جلسه اضطراری مورد نیاز مردم به خصوص دانش آموزان به اطمینان حاصل شود که مطالعات خود را رنج می برند نیست.
LG دبیرخانه نیز خواسته دولت برای افزایش زمان برای باز کردن مغازه خرید و فروش در کالاهای اساسی برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد.
مشورتی صادر شده توسط ستوان فرماندار دبیرخانه نیز کارگردانی که آجر کوره اجازه داده می شود به عملکرد و صاحبان کوره خواسته به شدت رعایت پروتکل های اجتماعی مانند فاصله برای کارگران و دیگران کار وجود دارد.
این همچنین به دولت اجازه می دهد تا بار حامل خود را در شهر محل در طول مستند قبل از ساعت 9 شب به خالی کردن کالاهای ضروری.
“کالاهای ذخیره شده توسط خشک میوه فروشندگان در مغازه های خود و godowns ممکن است مجاز به انتقال به انبار سرد در یک سیستماتیک و تلوتلو خوران” LG دبیرخانه منظور گفت.
آن اضافه شده است که در طول مستند دوره تا مارس 3, دولت برای اطمینان از بدون هیچ زحمتی رایگان عرضه و توزیع کالا از نیاز روزانه به مردم است.
در همین حال اتحادیه قلمرو دولت امروز دستور داد که ادارات دولتی به جز کسانی که در ارائه خدمات ضروری بسته باقی خواهد ماند تا مارس 19.
دفاتر ذکر شده در خدمات ضروری دسته شامل پلیس صفحه اصلی سپاه پاسداران دفاع مدنی در آتش و خدمات اضطراری مدیریت بحران و زندانها بهداشت و آموزش پزشکی وزارت موسسات منطقه دولت و خزانه داری, برق, آب, فاضلاب SRTC و شهرداری بدن—تنها کارکنان مورد نیاز برای خدمات ضروری مانند بهداشت و پرسنل مربوط به تامین آب ،
اداری دبیران بخشی کمیسر معاون کمیسیون سر از بخش, مدیریت, مدیران و غیره قرعه کشی خواهد شد تا حداقل فهرستی از افسران و مقامات و کارکنان که نیاز به ارائه خدمات ضروری در ادارات/ دفاتر. بقیه کارکنان باقی خواهد ماند و در دسترس بر روی تلفن و وسایل الکترونیکی ارتباطی در همه زمان ها و حضور در دفتر در مورد هر exigency به عنوان و هنگامی که مورد نیاز است.
کارکنان دیگر را از خانه کار می کنند تا مارس 19.
به گفته منابع دولت است که به احتمال زیاد به موضوع منظور تازه در باز شدن ادارات دولتی در آوریل 19 آن را به عنوان رفتن به سهولت برخی از محدودیت ها در این مستند از مارس 20 به اشاره با نخست وزیر نارندرا مودی به عنوان به خوبی به عنوان معاون فرماندار دبیرخانه امروز.
دولت تخمین زده است که وجود دارد می تواند در اطراف 25,000 20,000 به مردم جامو و کشمیر رشته های مختلف در کشورهای دیگر که می خواهند به بازگشت به قلمرو اتحادیه به عنوان و هنگامی که دانشگاه تهران در مرز پنجاب در Lakhanpur که بسته است برای گذشته و حدود سه هفته است دوباره باز شود.
حدود 1600 نفر از J&K تحت قرنطینه در مکان های مختلف در پتهنکت های همسایه منطقه کتهوا در پنجاب و بسیاری از آنها یا خود را تکمیل 14 روز اجباری دوره قرنطینه بودند و یا در روند تکمیل آن است.
با توجه به منابع دولت هیچ پیشنهادی را برای باز کردن Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر حداقل تا مارس 20 تا زمانی که stricted مستند در محل است.
تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای باز کردن Lakhanpur مرز برای اجازه دادن به مردم برای ورود به خانه خود را در قلمرو اتحادیه و یا نمی رود گرفته شود و پس از چند روز ابراز نگرانی کرد.
ممکن است در اینجا ذکر می شود که مردم از جامو و کشمیر رشته در کشورهای مختلف بودند با نزدیک شدن به قلمرو اتحادیه دولت در خطوط کمک به آنها را به بازگشت و یا تسهیل خانه خود را در حال آمدن است.
در ضمن افراد خود را تکمیل دوره قرنطینه از 14 روز در مکان های مختلف شده اند مجاز به رفتن به خانه بعد از اتمام همه تشریفات در کتهوا سامبا, Rajouri و مناطق دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>