Devan Dubnyk یا الکس Stalock? این سوال یک پاسخ به

شاید که چون Dubnyk برخی از چشم انداز اضافه شده.

نه تنها او به نبرد بر روی یخ در میان بدترین کمپین پس از ورود به شهرهای دوقلو, او تا به حال به جنگ کردن آن تلاش خود را نسبت به خانواده اش با همسر, Jenn است که رفتن را از طریق برخی از مسائل جدی پزشکی.

“آره” Dubnyk گفت. “این بسیار دشوار سال در فقط در مورد هر راه ممکن است.”

که توضیح دهد که چرا Dubnyk جشن خیلی شدید در شب جمعه در American Airlines Arena هنگامی که جوئل Eriksson Ek به ثمر رساند این بازی برنده با 26.7 ثانیه های باقی مانده را بلند وحشی به یک غیر محتمل 3-2 پیروزی دالاس ستاره ها.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این خوب” Dubnyk گفت. “شما بدیهی است که تلاش برای ماندن با آن است. شما رو به خودتان یادآوری کنید که چگونه بزرگ این بازی هستند و کدام نقاط هستند. آن را خیلی خوب احساس. این یک بازی بزرگ برای ما است. که یک راه خاص به آن انجام می شود.”

آن را به ویژه راه بزرگ برای Dubnyk به آن انجام می شود.

ورود به بازی با یک 9-13-2 رکورد یک 3.40 اهداف-برابر میانگین و .890 ذخیره درصد Dubnyk بستری او احساس فشار و حتی بیشتر از آن با توجه به پشتیبان گیری الکس Stalock شده است بسیار تیز از اواخر سال.

“من تا به حال برخی از مکالمات خوب با مردم” Dubnyk گفت. “ما یک خانواده در اینجا و وجود دارد مقدار زیادی از پشتیبانی. این چیزی است که من بسیار رقابتی و من یک مقدار زیادی از غرور و افتخار در بازی. من می دانم که من هستم و آنچه من قادر هستم.”

اساسا Dubnyk می داند که او را قادر به تر و او ثابت کرد که برای خود در برابر ستاره های رو به افزایش به مناسبت زمانی که او به هم تیمی های او را بیشتر مورد نیاز.

شاید قابل توجه ترین چیز در مورد این بازی این بود که Dubnyk را تکان داد و برخی بد جن شانس در طول راه. او قربانی یک جفت از اهداف است که او تا به حال شانس بسیار کمی توقف و در پشت صحنه با جامد تلاش بقیه راه است.

“شده است وجود دارد برخی از حالات در این فصل که در آن من احساس تیز در این بازی و بازی به خوبی می گذرد, نوع, که همان سناریو که در آن من احساس می کنم همه چیز آنطور که باید باشد و سپس ناگهان آن را دو یا سه” Dubnyk گفت. “در گذشته من ممکن است اجازه ام که تاثیر بالقوه بعدی بازی و یا نمی تواند به عنوان تیز در یکی دیگر از هدف و یا چیزی است.”

نه این زمان.

که ستارگان تفرج توسط Dubnyk ایجاد جالب تصمیم گیری برای مربی بروس Boudreau رفتن به بازی در برابر Colorado Avalanche یکشنبه شب در اکسل انرژی مرکز.

او را از ماندن با Dubnyk یا بازگشت به Stalock?

“من اینجا هستم تا به نفع چه که حمایت از القاعده و یا گرفتن فرصت برای رفتن در آن وجود دارد” Dubnyk گفت. مهم ترین چیز این است که ما برنده بازی هاکی. من می دانم آن چیزی است که سرگرم کننده برای مردم به صحبت در مورد دلیل من در اینجا برای مدت زمان طولانی در اینجا با تعداد زیادی از بازیهای انجام شده است. شما فقط باید برای جلوگیری از چیزهای که خوشحال می شود و برای شریک زندگی خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان