با وجود درد COVID-19 ارائه می دهد امید برای تغییر

ساکرامنتو — “این هفته به در بی معنی تاری” به جهنم همسر من شکایت کرده است. “چه تفاوت کند آن را اگر آن را دوشنبه یا سه شنبه یا شنبه؟” او با بیان این سرخوردگی بسیاری از ما احساس می کنید که ما سر خم کردن در خانه جسارت تنها به خرید ملزومات و زندگی بدون تماس انسان. من ضربه به روز دیگر و او به طور غریزی گیر کردن دست خود را به لرزش که من لرزید در هنگامی که مشترک پستال.

من گاه به گاه کارهای جدید منعکس آخرالزمانی جهان. اداره پست آویخته شد در پوشش های پلاستیکی به تقسیم مشتریان از کارمندان ارائه احساس هسته ای-دفع زباله های سایت. هر کس به راه رفتن در اطراف با ماسک. فروشگاه مشتریان اجازه می دهد برای ورود در dribs و drabs, به عنوان هر فرد می ایستد در ضبط کردن لکه های شش پا از یکدیگر است. من تماشا کرده ام dystopian فیلم های با کمتر-شوم پرنیان.

آن زمان عجیب و غریب به دنبال در سمت روشن از یک اجتماعی shutdown است که تحریف زندگی ما کشتن کسب و کار و محو شغل. اما در نهایت عفونت رها خواهد شد و مقامات بلند خواهد شد “ماندن در خانه” سفارشات. در حالی که آن را ممکن است مدت زمان طولانی قبل از ما در حال بغل کردن و دست دادن دوباره زندگی در نهایت رویکرد طبیعی است. که در آن نقطه ما ممکن است آماده به تجدید نظر در برخی از راه های گردن کلفت که ما شده ایم انجام زندگی ما است.

به عنوان یک آرام adopter از فن آوری های جدید, من هنوز هم به یاد داشته باشید برای رفتن به یک رکورد فروشگاه برای خرید برخی از لباس های جدید — وینیل تنها به تحقق بخشیدن به که فروشگاه های دیگر به فروش می رسد LPs. آن را به فروش دیسک های فشرده و نوار کاست تنها (به یاد داشته باشید آنها را؟). ما می خواهم سر به فروشگاه های ویدئویی در یک شنبه شب و مطالعه کردن قفسه های VHS و Betamax نوار. آن را طولانی نیست قبل یا زمانی که تعداد کمی از ما جمع آوری شده در اطراف یک همکار نگاه بسیار خوب دستگاه جدید به نام “تلفن های هوشمند.”

در طول یک دوره از فن آوری بی نظیر انقلاب ما خدمات عمومی — و بسیاری از ما کار و زندگی — باید قابل ملاحظه ای باقی مانده بدون تغییر. مطمئن شوید که همه کسب و کار و سازمان ها به استفاده از اینترنت و فن آوری های جدید در بسیاری از جنبه های کار خود را. اما قضاوت توسط ساعت شلوغی ترافیک و رفت و آمد الگوهای اکثر مردم هنوز صف در اتوبان به کار در یک دفتر پارک و یا فروشگاه در یک آجر و ملات کسب و کار.

سازمان های دولتی و خدمات عمومی در حال مضحک ترین نمونه از حالت سکون. ما می توانیم (نوع) تکمیل برخی از وظایف این گروه از وسایل نقلیه موتور سایت. ما می توانیم پرداخت قبض برق آنلاین. شما می توانید بررسی وضعیت ترافیک بلیط در دادگاه سایت. شما حتی می توانید یک شبانه بسته است که شما ارسال از طریق خدمات پستی. غالبا هر چند این سازمان در عمل به آنها در عمل در سال 1983 و یا 1965 که برای ماده.

حتی اددر عمومی مدارس نیست خیلی متفاوت از زمانی که اولین مدرسه دولتی سیستم ایجاد شد میلیون ها سال پیش. اوه بله, ما در حال حاضر اتوبوس بچه ها به مدرسه شناور اوراق قرضه به ساخت فانتزی ورزشگاه و محاکمه پدر و مادر truants. اما این مدل همان است. بچه ها شما نشستن در یک کلاس درس برای یک دوره مجموعه ای از زمان آموزش هر آنچه در آن است که مسئولان آموزش و پرورش تعیین کرده اند که آنها باید یاد بگیرند. کالج ها تغییر نکرده بیش از حد ،

در COVID-19-ویران نیویورک شهرستان, مدارس تعطیل به دلایل آشکار است. یک ناخواسته طنز مقاله نیویورک تایمز گزارش داد در سختی ها و یک سیستم است که بدانند چگونه به پیاده سازی نوعی از آموزش از راه دور تا دانش آموزان هنوز هم می تواند فارغ التحصیل در زمان. این مقاله به نقل از یک معلم است که “تا به حال شنیده هرگز از زوم تا دو هفته پیش” اما “تا به حال برخی از آشنایی با گوگل کلاس درس بر خلاف بسیاری از همکاران که تنها با استفاده از رایانه های خود را به صورت ایمیل.”

اوه. حداقل نیویورک در تلاش هستند حتی اگر این تلاش است که احساس می کنید از اتحاد جماهیر شوروی آدامس فروشگاه در تلاش برای کشف کردن که چگونه به رقابت با Costco. به عنوان دولتی که مدارس تعطیل پنسیلوانیا انجمن مدیران مدرسه به نام برای یک مهلت قانونی برای ثبت نام در سایبر منشور مدارس با توجه به های اخیر واشنگتن آزما گزارش.

که تبلور همین دلیل کمی تا کنون تغییرات در بخش عمومی: سیستم طراحی شده است برای محافظت از سیستم فعلی و کارگران آن به ارائه موثر ترین شکل از آموزش و پرورش. چرا شما فکر می کنم که بسیاری از سازمان های دولتی که به طور ناگهانی بسته شده و عملیات در طول این بحران نیست و ارائه راه های بسیاری برای ارائه خدمات ؟ چرا که شما یک مشتری اما یک موضوع وجود دارد و هیچ انگیزه ای برای آنها را به زندگی خود را آسان تر است.

سوال بزرگ این است که آیا پس از این بحران به پایان می رسد آمریکایی ها در حال حاضر به نگاه کنید که چه کار کرده و چه نکرده و در منافع است که از دولت به ویژه از نوآوری و خدمت ما بهتر است. پیشنهاد من این نیست که ما خروج از این بحران با صرف زمان و حتی بیشتر با ما چهره گچ بری به صفحه نمایش کامپیوتر, بلکه این است که ما از آن با یک حس جدید از خلاقیت و احتمال است.

استیون Greenhut است منطقه غرب مدیر تحقیق و خیابان, موسسه و یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. نوشتن به او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>