نمایندگان به دنبال مظنون در کشنده منیفی حمله

منیفی — یک مرد متهم به تحمیل در نهایت صدمات کشنده در 60 سال منیفی ساکن در نزدیکی یک بزرگراه نزدیک به دو هفته پیش باقی مانده در روز سه شنبه.

حکم بازداشت صادر شده است برای ریچارد آدم لوپز, 32, که به اتهام ضرب و شتم خوزه گونزالس در شب مه 20 در 27000 جلوگیری از بزرگراه 74 در منیفی.

Riverside County Sheriff بخش Sgt. ریک Espinoza گفت: لوپز مشخص شد پس از دو هفته بررسی توسط کلانتر قتل مرکزی واحد. شواهدی وجود دارد که گفته می شود با اشاره به این گمان را به عنوان ضارب اعلام نشده است.

با توجه به Espinoza, مظنون و قربانی درگیر شدند در نامشخص رویارویی که با به اوج خود رسید لوپز گفته تحمیل یک ضربه به Gonzalez ، معلوم بود که آیا یک سلاح مورد استفاده قرار گرفت.

نمایندگان نامیده می شدند به بررسی گزارش از یک مرد را در نزدیکی بزرگراه ها و کشف Gonzalez ناخودآگاه اما چسبیده به زندگی است. او را به منطقه ای مرکز تروما که در آن او درنگ در کما تا روز یکشنبه با توجه به Espinoza.

بدون شرح لوپز ارائه شد. هر کسی با اطلاعات در مورد او ممکن است محل نگهداری و یا قتل شد و خواست به تماس با قتل مرکزی واحد در 951-955-2777.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>